Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Рекламата винаги е 50% заблуда...!!!

Успех...!!!

Редактирано от ros57 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приателю, не ставай смешен. Първо поработи върху техническата си грамотност и после давай съвети на другите. За начало иди и си разглоби двигателя на колата за да видиш колко коня е :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

О, приятелю-ИНФОРМАТОР, каква ти кола, какви 5 лева...? Базата ти за сравнение е абсолютно неуместна... А твоята техническа грамотност изглежда е съсредоточена върху продуктите на revo.bg и имаш интерес да си пазиш хляба... Пази го, няма лошо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не си купувайте такива телефони, за да не се оплаквате после. Най-добре някой известен китаец - Xiaomi, Ulefone, Meizu, Lenovo и т.н. пред нещо недоказано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
публикувано (редактирано)
на 5.03.2017 г. в 21:53, ros57 написа:

Рекламата, че мобилно устройство под 700лв. се справя с 4G e винаги 50% заблуда...!!!

Успех...!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кои чипсети не могат да се справят с 4G ? Говори конкретно. Дори евтините нямат разлика в блоковата схемата за LTE-то, в сравнение със скъпите. Тя е една и съща.

Виж, може нещо софтуерно да е недодялано, което е типично за евтините апарати. Или да няма хубави драйвери за 4G-то на SOC-а.

Редактирано от Atanas Pachov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Mantano Mantano08
      Здравейте. От скоро използвам Note 4, N-910F, прекрасен телефон но имам проблем с него. За съжаление работи само на 2g. Не знам какъв е проблема но сменя ли на 3g или 4g не може да се проведе нито разговор, нито да се влезе в нета. Четох в нета всякакви теории и начини но уви нищо не се получава. Влизах с някакви кодове в системни менюта, пробвах но уви нищо. 

Ще съм много благодарен ако някой има информация от къде може да е проблема и какво е решението (ако има такова) 

За разговор не е проблем но за интернет 2g е невъзможно да се ползва, може да ти изкара нервите от всякъде. .
    • от xXx*Triple*xXx
      Добра вечер и ето на бързо моя въпрос ... Преди около 20тина минути сядам и пускам компа и чакам да зареди стигна до екрана Windows 7 Ultimate и се рестартира след това излезе екрана с : Start Windows Safe Mode ... Start Windows With Network ... Start Windows Normally ... цъкнах на Start Windows Normally и след като зареди отворих да видя в Event Wiever показваше ми най горе в графата Critical 1 със следното : EVENT ID 41 The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly. Някой ако знае нещо относно този EVENT 41 да сподели в коментарите Мерси Предварително
    • от mikrotik
      Здравйте ! Наскоро ми изгоря батерията на лаптопа. Има ли смисъл да му купя нова такава или може да си работи нормално и без нея ? Лаптопа както някои от Вас вече знаят е : Asus - X59GL AP 130. ОС е: Windows 7 Ultimate (32-bit).
    • от Радо
      НЕ знам дали сте забелязали какво се случи след въвеждането на т.нар. 4G от т.нар мобилни оператори. Оказа се, че съществуват много 4G телефони,които обаче точно с българските 4G оператори не работят. И това не е проблем на бандове - телефоните си ги имат всички. По скоро е проблем на операторите, на особено некадърно заплисани SIM карти,а може и на липса на IMS оторизация. Така или иначе от моите 3 бр. 4G телефони ОФИЦИАЛНО ЗАКУПЕНИ от БГ оператори не работят както следва: С Булсатком -  3 от 3,С Макс  - 1 от 3 с Мтел -2 от 3, с Виваком 1 от 3, с Теленор 2 от 3. LG Оптимус G закупен (представете си от Виваком) не проработи никоя 4G карта,с Blackberry PASSPORT (което е най съвместимия и широкобандов телефон в света) не проработиха Булсатком,Мтел, Теленор, с HTC A9 -  Булсатком. Интересното е ,че с ВСИЧКИ телефони работят чуждестранните SIM карти от Румъния до Холандия.КАто в белите държави имат вече LTEADvanced или CAT7 която е 300 Мбит/сек надолу и 150 Мбит/сек нагоре и ги имат ще знаете,там HTC-to хвърчи.Имат разбира се и немислими за нашите ширини услуги, като VoLTE,VoWIFI,при това без допълнително заплащане и достъпни дори и за предплатени карти,последното в БГ е лукс (без МАкс и Булсатком). Така че проблема не е в телефоните, а в картите. Направих си труда да ги разгледам "под микроскоп" и установих, че са бая нестандартни липсва например RAT_INFO и други важни файлове. Особено ме разсмяха от Мтел,от които е неработещото с тяхна карта Blackberry. Те твърдят, че били отнесли въпроса до BB и щял да се появи ъпгрейд. Това е особено смешно, защото познавам ВВ и знам, че няма въобще да обърнат внимание на пишман оператор като Мтел и ще го посъветват да си оправи инфраструктурата,ако въобще говорят с него.
      Но щоуто не свършва до тук. Писах писма до Виваком казвайки им че картата е сменяна няколко пъти и че проблема не е в бройката а в записа на картата,но те пак ми отвърнаха, че ще я сменят (за n-ти път където n клони към безкрайност). Писах до КЗП и КРС особено комична институция е КРС,които въобще не вденаха за какво става дума, въпреки, че го обясних технически на 10-на страници и казаха, че Виваком ще сменят SIM картата. Ходих и на място в приемен ден - прие ме дърта кокошка представяща се за доцентка във ТУ (по скоро с манталитет на доцентка във ВМЕИ) и със самочувствие на Елон Мъск и Джеф Безос,която също не вдяна за какво иде реч и започна да обсъжда персоната ми след което прекратих разговора и си тръгнах.
      ТА: Призовавам всички
      1. НЕ спазвайте радиодисциплина, пускайте радиа,сигнали,замърсявайте ефира - КРС е политическа организация изтъкана от тъпани,които нямат никакъв хабер защо са там. Купили са им уреди за мерене на LTE, дали ще им купят и хора да вършат тази работа....Саботирайте ги,те са толкова тъпи, че не могат да пазят законите. Спомням си , че навремето в Източна България ги бяха направили на луди с нелегални предаватели, и накрая май не намериха виновни...
      2. АКо някой има сродни проблеми (да не му работи СИМ картата на 4G на иначе 4G телефон), да пише тук. Ако се събере критична маса ще се понавдигне скандал (може медийно-съдебен) и операторите,както и КРС, което винаги застава на амбразурата да ги защитава може и да се поопарят. Ако не тук,то в чужбина със сигурност.
      бележка към ДАНС и цацаратурата: Да,подбуждам към неподчинение и към закононарушение. Само че преди мен на опашката за разследване чакат мнооооого истински престъпници,та нека започнем от тях. Докато дойде моя ред може системата да се смени и да си сменим местата....
      Уви, само международния натиск към измислени регулатори и политически, но уви некадърни назначения може поне частично да даде ефект. Затова,който има подобни проблеми със съвместимост,качество и тп да пише в тази тема.Като се събере материал, ще отиде където трябва.
    • от kopanar
      USB портовете се захранват след изключване на компютъра, а не искам клавиатурата ми да свети цяла нощ
      Motherboard -  MB ASROCK H110M-HDS LGA1151
      Windows 10 Pro 64-bit 
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване