Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

От едно известно време ме мъчи безсъница. Всъщност нощем спя като къпан,също и сутрин. Но следобед само лежа и се мятам в леглото, а понякога не мога да заспя и вечер. Пробвах да броя овце, които прескачат ограда едно по едно, но тогава се появи едно такова злобно агне, което не искаше да скочи, просто не искаше да скочи и това си е, само за да прави наопаки и да ми създава главоболия. Не ми предписвайте сънотворни, че от тях си губя апетита и започвам да ям само по пет пъти на ден, а съгласете се това е твърде малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай преди сън да мигаш бързо и многократно.. пишеше, че помага. Или си направи режим като спортуваш или по някакъв начин си изморяваш организма и така ще имаш нужда от сън.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брат, много си зле. Безсъние след спане и безапетитие след ядене, са много тежки симптоми... Пробвай да се замонашиш, може и да отървеш кожата. Другото е ракия на гладно- от сутрин до вечер. При криза и през нощта...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип се яде 3 пъти на ден а ти казваш че 5 пъти са ти малко колегата е прав изтощение е най големия враг на съня заспиваш и спиш докато си почине тялото 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпуши една трева - хем ще се наядеш, хем ще се наспиш :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм... това злобно агне знае ли, че идва Гергьовден?  

А сега сериозно: Опитай с акупресура. Има доста по темата в нета. Можеш да си я правиш сам. Не боли и няма да навреди. Работи , тествано.

Това е само един от многото сайтове по темата:

http://www.modernreflexology.com/acupressure-points-for-sleeping-disorders/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, chakracleaner написа:

От едно известно време ме мъчи безсъница. Всъщност нощем спя като къпан,също и сутрин. Но следобед само лежа и се мятам в леглото, а понякога не мога да заспя и вечер. Пробвах да броя овце, които прескачат ограда едно по едно, но тогава се появи едно такова злобно агне, което не искаше да скочи, просто не искаше да скочи и това си е, само за да прави наопаки и да ми създава главоболия. Не ми предписвайте сънотворни, че от тях си губя апетита и започвам да ям само по пет пъти на ден, а съгласете се това е твърде малко.

Безнадежден случай!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, chakracleaner написа:

От едно известно време ме мъчи безсъница.

Секс,най-доброто лекарство за сън,може и следобед.И не боли глава както от ракия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, chakracleaner написа:

След като през нощта спиш нормално за какво безсъние говориш. Аз никога не съм могъл да спя и не мога да спя на обяд. И аз ли страдам от безсъние? Но ако толкоз се притесняваш веднага ще ти дам лекарство за спане. Казва се мотика. Вземи една мотика и окопай дръвчетата пред блока или изчисти. Като се измориш зверски ще видим няма ли да спиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Воробянинов написа:

Секс,най-доброто лекарство за сън,може и следобед.И не боли глава както от ракия.

по некой път боли много повече от ракията:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде , вземете се в ръце и повече лично творчество !

В изложението човекът с едри букви ясно е посочил , че е отворил тема за......Зевзеци ! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

У дома има едно диванче. Като се излегна на него и си сложа главата на онуй дето си слагаш ръката, ми се пречупва врата на една страна. Така ми се притиска сънната артерия и след  2 -3 минути изпадам в не свяст. :wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, by_chechi написа:

Хайде , вземете се в ръце и повече лично творчество !

В изложението човекът с едри букви ясно е посочил , че е отворил тема за......Зевзеци ! :)

За съжаление вече е трудно да се разбере дали постващ се шегува с дадена тема или не. Ето ти един пример

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже , какви проблеми имат хората ! При мен е обратно . Имам сериозни проблеми със сбуждането ! Където легна заспивам . Седнал - вече не е толкова сигурно ! Има две положения - прав или заспал ! Не за друго , а защото заспя ли прав  -  падам.....А това вече е истински проблем - седна да пия една малка със салатка (няма прав да пия , я !) и по средата съм заспал.....В същност пробвай ! Трябва обаче да  внимаваш - някои казват : " Без една може , само с една не може ....освен ако е няколко пъти ! ".....:)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, by_chechi написа:

Боже , какви проблеми имат хората ! При мен е обратно . Имам сериозни проблеми със сбуждането ! Където легна заспивам . Седнал - вече не е толкова сигурно ! Има две положения - прав или заспал....! :)

Пусни отделна тема ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Емил Костов написа:

Пусни отделна тема ;)

Що бе ? Нека му помогнем на човека - кой както може ! ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, by_chechi написа:

Боже , какви проблеми имат хората !

Не ти пожелавам да страдаш от безсъние и да спиш по 2-3 часа на денонощие - тогава ще спреш да иронизираш хората.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Momolord написа:

Не ти пожелавам да страдаш от безсъние и да спиш по 2-3 часа на денонощие - тогава ще спреш да иронизираш хората.

Сериозният въпрос не е дали и как страдаш , а защо страдаш . Търченето подир следствията или нищоправенето никому не е решило проблемите - едното оправиш , две се развалят . А поне до тук нищо няма казано защо....или ако е казано , то е в твърде шеговита форма . За това иронизирам...

Нещо повече ! Работата ми е такава , че на всеки три дни 36 часа бодърстване без прекъсване ми се пада , освен другото . Тогава специален режим трябва - периодичност , която да се спазва "желязно" за да се пригоди и свикне организма . Ставаш като часовнк - докато ти замирише на възглавница и "припадаш" . И не страдаш ! Има в графика ми по 12 часа да спя и по 8 , и по 2 допълнителни ако трябва....За всеки графика е индивидуален, и според обстоятелствата - трябва да се вслушаш в себе си , да прецениш правилно потребностите си , а не както си мислиш , че искаш поради други причини....Не решени проблеми нямам .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, земи ходи на лекар, вместо да питаш тука! Потребителите не са лекари, не са компетентни в тази област. Аз ако ти кажа да се метнеш от покрива, ще го направиш ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Eclipse2G написа:

Аз ако ти кажа да се метнеш от покрива, ще го направиш ли?

Ти така ли се приспиваш - ще се приспиш не , ами на квадрат ....:)

Докторът пък с микроскоп ще ти рови из черепа и всичко ще му стане безпределно ясно ! И на края за да му се махнеш от главата ще ти изпише някаква химия за приспивателно ....А още по-големите проблеми идват след това - когато се химизираш....

Най-добре е честно да се изправиш пред себе си и да разбереш сам причината за проблема . А тя може да е съвсем прозаична - даже само неудобно , легло провиснало или периодичен шум от трамвая.....нужда от здравословен  , денонощен режим за следване......най-често срещана и несъзнавана !

Да разбереш себе си . И да поработиш върху причините . Не го ли сториш , никой доктор не може това да ти го издърпа от главата....Чак тогава , ако сам не можеш да си помогнеш , върви на доктор....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак доктора си е доктор. Учил е за да стигне до тази позиция. А форумите кво- те само предлагат и нищо,нямат  нужните познания. Прости "професори".  Тва все едно като имаш проблем с колата и бум ае у форумУ. Да обаче майстора ти казва съвсем друго. Какво правим?

Редактирано от Eclipse2G (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Eclipse2G написа:

все едно като имаш проблем с колата

Никак не е като с колата - то си е вътре в тебе . Ако се "заслушаш"  , може и да го "чуеш" какво ти "нашепва"...и да се поправиш .

И с докторите на последък не е тъкмо така - като се знам какъв съм инженер , как да отида на доктор ....

Опознай себе си ! Сам на себе си трябваш !......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май никой не е чел "Ето го пак Карлсон от покрива" и особено главата "Карлсон сеща,че има рожден ден".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване