Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Скайп не може да се преинсталира

Препоръчан отговор

Здравейте, пиша Ви изнервена до краен предел. Омръзна ми от бъговете на тази гнусна програма... Отдавна щях да спра да я използвам, ако не ми беше необходима за комуникация в работата. Днес тръгнах да се вписвам в скайп, но ми изписа нещо от сорта, че Търсенето на това скайп име е неуспешно. Опитах да се впиша няколко пъти, но не стана. Пробвах да се впиша и през браузър, но пак не стана и изписа същото. Сигурна съм, че въвеждам всичко правилно и нищо не съм объркала. Накрая ми омръзна да се занимавам с тази глупост и реших направо да го деинсталирам от Контролния панел. След това го изтеглих от официалния сайт и опитах да го инсталирам. Инсталацията зарежда, но след нея не става абсолютно нищо. Когато опитам да отворя преинсталирания скайп, ми се изписва следната грешка:

9059684Q.jpg

Вече 3 пъти опитвам да го преинсталирам, но без резултат. Сега едвам успях да се впиша от Гугъл Хром, но все пак така ми е много неудобно и искам да го инсталирам на компютъра. Моля за помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е поне петата тема по въпроса за новите версии на скайп в ттози форум! Потърсихте ли с търсачката на форума?
https://www.kaldata.com/forums/search/?type=all&q=скайп
Липсва ви инсталиран Visual C++ 2015

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. Съжалявам, но бях на работа и нямах време да преглеждам останалите теми. Изтеглих по-стара версия на скайп и тръгна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване