Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,на кратко колебая се междо 2 видео карти коя е по добрата ?

http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?Pid=766FB243-C3E6-4FCF-B43A-8ECF116708AD&lang=eng

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814102948

ще се ползват предимно за сърфиране в нета и игрици като battlefiled 3 Mass Effect и Call Of Duty ще бъде закачена 

на това тв http://www.emag.bg/televizor-led-lg-43-108-sm-game-tv-full-hd-43lh5100/pd/DXBKC3BBM/

Моля за някакво мнение преди да поръчам знам че и двата модела са вече старички но се соубразявам според финансите си, няма да се играят някакви извън земни игри

зимам я колкото да ми върши някаква работа.Покривам изискванията на видео картите така че ако може един мъничък съвет благодаря Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E колко ви е бюджета? Тази видеокарта е ужасно остаряла. Втора ръка има много по-добри варианти, а дори карти от по-нисък клас чисто нови ще са ви от повече полза.

Ето един пример RX 460 за нелоша карта под 250лв.

Редактирано от Игнатов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Игнатов написа:

E колко ви е бюджета? Тази видеокарта е ужасно остаряла. Втора ръка има много по-добри варианти, а дори карти от по-нисък клас чисто нови ще са ви от повече полза.

Да и двете са от втора ръка до 100 лв са и двете а и бюджета ми е тлокова. какви по добри вариянти ако може да споделите ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази мисля, че не е лош избор. Малко по-добре е от 6870 като гледам някакви сравнения. Но общо взето за бюджета май сте се ориентирал горе-долу добре :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми че те едни и същи само магазина различен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще се получи ако разпънеш една игра на този 43" FHD TV/MONITOR. Мисля че картината няма да е добра и игрите които изброи не мисля че ще ги играеш нормално като на нормален 24 инчов монитор, не TV/Monitor. Отгоре на това TV и Монитор събрано в едно няма, или поне за тези пари и това което със сигурност го знам е че или е телевизор или е само монитор. Общо взето ако не ти пука за FPS значи няма да имаш проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, goodly написа:

Какво ще се получи ако разпънеш една игра на този 43" FHD TV/MONITOR. Мисля че картината няма да е добра и игрите които изброи не мисля че ще ги играеш нормално като на нормален 24 инчов монитор, не TV/Monitor. Отгоре на това TV и Монитор събрано в едно няма, или поне за тези пари и това което със сигурност го знам е че или е телевизор или е само монитор. Общо взето ако не ти пука за FPS значи няма да имаш проблеми.

Да най вече изкм да я закача на ТВ

Понеже ми окачен в стената а леглото ми.е на около 5 метра което е идиялно,защото имам проблем с очите когато съм прет монитора 10 мин ако работя с компа и ме заболяват за това реших да го закача на тв да има някакво растояние.Тогава каква трябва да е видео картата щом би мугло да има някакви проблеми?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш му на този .

Пазари се за цената, питай за гаранция, 750ti е много по-добра карти от тези по-горе. GTX 650 е много стара и слаба карта, 6870 също е доста зле. Пробвай тази за 130-140 лв, поне ще си заслужава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване