Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

заличаване на списък с блокирани потребители

Препоръчан отговор

Въпроса ми е как да залича този списък с блокираните потребители във фейсбук профила ми. Съществува ли въобще възможност този списък да бъде заличен. Има само опция "отблокиране" след дадено име. Не го искам този списък въобще да съществува. Как да го премахна за да не се виждат никъде имената които съм блокирала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xaradrakon написа:

Въпроса ми е как да залича този списък с блокираните потребители във фейсбук профила ми. Съществува ли въобще възможност този списък да бъде заличен. Има само опция "отблокиране" след дадено име. Не го искам този списък въобще да съществува. Как да го премахна за да не се виждат никъде имената които съм блокирала.

Не можеш да го заличиш, няма такава екстра.

А и той не се вижда от никой друг, освен от теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо отговарящите май не го разбраха. Той пита дали има възможност да отблокира всички с един клик, вместо по няколко на всеки един в списъка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, velislavvasilev написа:

Ако можеше, блокираш някого и после си променяш решението, какво ще правиш, ако го няма този списък? Как ще го отблокираш?

Те жените никога не мислят! За тях само блокирането е решение. Също като да застреляш някого. Защото е най-лесно, затова блокират. В реалността нямат този лукс и права, иначе биха те застреляли. Плюя на такива слабохарактерни жени!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, velislavvasilev написа:

Ти не си разбрал. Действително, не е написано изчерпателно. А и е написано от лице пишещо в женски род ;)

Аз от това разбрам, че има и ще има блокирани от нея профили. И тя иска изобщо да не вижда списъка съдържащ тези профили.

Точно!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blue Ray написа:

Нещо отговарящите май не го разбраха. Той пита дали има възможност да отблокира всички с един клик, вместо по няколко на всеки един в списъка...

не четеш добре, не четеш

не иска списъка да се вижда от другите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xaradrakon написа:

Точно!!!

преди 4 часа, haidukpikaso написа:

преди 4 часа, haidukpikaso написа:

Би трябвало да се измисли нещо по този въпрос. Да могат определени имена да се заличават даже и от списъка с блокирани потребители. Лица ненужни никога и за нищо на света, непознати и по една или друга причина приети в профила ...даже и по грешка или невнимание. Това не е измислено както трябва и това че няма  опция за премахване на отделни имена окончателно от списъка   ме дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

не четеш добре, не четеш

не иска списъка да се вижда от другите

преди 6 часа, xaradrakon написа:

Абе искам да премахна нацяло определени имена от списъка с блокирани и даже и от мен да ги затрия. Нито аз да ги намирам нито те мен. Но този списък като ми стоят така имената им ме дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, velislavvasilev написа:

Ми, като цяло има един начин. Ама е само на теория. На практика, може да се наложи да платиш някъде, за да ти го настроят. То, че от ФБ няма как да се махне този списък, спор няма. Ама с приставка за браузера на теория можеш да го скриеш да не го виждаш. Има разни адони, дето ти преправят кода на страницата и ти я виждаш по различен начин. Едно време, а вероятно и сега, имаше такива да си преправяш дизайна на страницата. Ама това важи само за компа, на който си и за чийто браузер са направени настройките. От други компютри, телефони и прочее, ще виждаш всичко нормално (ако не повториш стъпките и на тези устройства). Ама това за мен е безсмислено и трудно за изпълнение.

Съжалявам. На други места и сайтове има такава опция за заличаване на определено лице и изтриване после и на уведомлението за блокране на определена личност. Според мен тази опция е необходима, въпреки че имаш право за това че ако друго лице ми причини блокаж на приятел и после го заличи става лошо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, xaradrakon написа:

Би трябвало да се измисли нещо по този въпрос. Да могат определени имена да се заличават даже и от списъка с блокирани потребители. Лица ненужни никога и за нищо на света, непознати и по една или друга причина приети в профила ...даже и по грешка или невнимание. Това не е измислено както трябва и това че няма  опция за премахване на отделни имена окончателно от списъка   ме дразни.

Там е направо Раят. В сравнение с тук.

Тук как се "блокират" знаеш ли - е явно не знаеш. Там направо Рай ще ти се види, честно.

Тука уж "блокираните" ги виждаш и ден и нощ и абе.... баси блокирането е тука....

Па ти изобщо що влизаш в списъка на умрелите - я не си го туряй ни списъка ни кой у него.

:cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, haidukpikaso написа:

Там е направо Раят. В сравнение с тук.

Тук как се "блокират" знаеш ли - е явно не знаеш. Там направо Рай ще ти се види, честно.

Тука уж "блокираните" ги виждаш и ден и нощ и абе.... баси блокирането е тука....

Па ти изобщо що влизаш в списъка на умрелите - я не си го туряй ни списъка ни кой у него.

:cheers:

10460707_304055473097343_8114785978618520103_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това заличаване ми се струва с цел злоупотреба с правомощията в ЧУЖД профил. Едва ли някой нормален ще го дразни някакъв си списък забит в настройките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, XYconstant написа:

Това заличаване ми се струва с цел злоупотреба с правомощията в ЧУЖД профил. Едва ли някой нормален ще го дразни някакъв си списък забит в настройките.

бе и ти си ми у блокираните пък що ти чета умнотиите не знам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване