Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Моля,  да ми препоръчате сервиз в София,  за поправка на телефон. Samsung A3-2016

Този, който аз намерих,  нямаха в момента комплекта дисплей-стъкло и трябва да изчакам три седмици!!! А на мен ми е важно до десетина дни. 

Мерси предварително.  И не ми се проверява през Гугъл.  За това ще съм признателна на някой,  който е доволен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://gt-mobile.com/gt/

От тези момчета съм много, много доволен.
Няколко апарата съм давал за различни ремонти, а и няколко души познати ги ползваха и всички сме доволни.
Може да се звъни по телефон предварително, да се дискутира проблема, да се дават цени за ремонта с части и работа, както и срокове.

Препоръчвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безкрайно ти Благодаря! 

Дано го оправят... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звънни по телефона понеделник, поговорете, поразпитай ги и прецени нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малкия си счупи стъклото. Смяната струваше 30 американски рубли повече от нов телефон същия модел. Понеже остарял с година цените му паднали. Направо му взех нов телефон. Но аз купувам евтини телефони, до 250 долара някъде, а твоя още от името ми звучи скъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Пaчo написа:

а твоя още от името ми звучи скъпо.

204$ струва нов. Цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, niki292002 написа:

204$ струва нов. Цък.

Колко струва смяна стъклото на телефони от тая лига (200-300 долара нови)? Свястна смяна с добро стъкло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3/11/2017 в 23:55, Пaчo написа:

Малкия си счупи стъклото. Смяната струваше 30 американски рубли повече от нов телефон същия модел. Понеже остарял с година цените му паднали. Направо му взех нов телефон. Но аз купувам евтини телефони, до 250 долара някъде, а твоя още от името ми звучи скъпо.

... ами, да, телефона за моите възможности не е евтин, но е много хубав наистина. 180 кинта ще е комплекта дисплей и стъкло с труда. На предното място ми искаха 200. Той си има някакви събрани и ще даде половината. Но аз не искам нов да му купувам, защото тоя трябва да се изхвърли, а и той самия си го иска него. Убедих и баща му, така че всичко ще е ток, а момчетата от сервиза казаха, че ще е готово за 4-5 дни, което е повече от екстра :)

Специални Благодарности на  @algor :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ako не са майките тия деца са живи загазили. По мойте съдя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Пaчo написа:

Ako не са майките тия деца са живи загазили. По мойте съдя.

това беше мило :) като сме ги правили да сме мислили ... Трябва си и строгостта на татковците, ама ние малко сме си разменили ролите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Maleficient написа:

Специални Благодарности на  @algor :wors:

Няма за какво, разбира се.

Дано и след ремонта доволството е поне толкова, да не кажа и повече дори :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, algor написа:

Няма за какво, разбира се.

Дано и след ремонта доволството е поне толкова, да не кажа и повече дори :cheers:

... може и да няма ремонт. Положението се оказа по-зле, отколкото си мислех. Положението на телефона става въпрос. За нов е и този няма как да се оправи, май ...ще видим ...
Ех защо нямах достатъчно кинти да си изпратя детето в ШаоЛин ...however ... така или иначе информацията ти е полезна и не се губи. Благодаря ти, отново :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...