Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Cryptographic Services при инсталация на Direct X

Препоръчан отговор

Имам проблем с инсталирането на DirectX, който не съм срещал досега. При опита да копира файлове DirectX е спрян от тази грешка:

22356_orig.jpg

...при което setup-а спира и програмата не може да копира файловете си. Моля, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да помогне! Благодаря предварително. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щеше да е далеч по-добре да качиш картинката, където всички да могат да я видят (imageshack.us). Аз в момента не мога и съдя по описанието.

Ако става въпрос за грешка, където казва, че софтуерът не е преминал теста на Microsoft и има само бутон OK, то това е заради изключена услуга - Cryptographic Services.

Ако не знаеш как да я включиш:

Start Menu -> Run и пишеш services.msc. Намираш Cryptographic Services, кликаш два пъти и от падащото меню избираш Manual за да се стартира, когато е нужно.

EDIT: видях картинката. Точно това е, което съм описал. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай следното:

Десен клик на "Моя компютър"

Свойства > Хардуер

там кликваш на бутончето "подпис на драйвер"

в появилия се прозорец има три опции и една отметка

избираш да речеме

"Предупреждавай - питай ме всеки път, когато трябва да бъде избрано действие"

и отмяташ отметката

дано да помогне ако не свали direct x-а отново ето линк

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз едно време докато имах компютър се опитах да си инсталирам Direct X ,обаче все се прецакваше.Инсталационното си ставаше добре,ама оттам нататък ми изписваше разни подобни неща,ама не мога да се сетя вече.

Между другото изобщо не мога да ти помогна,пиша за морална подкрепа :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Привет имам едно странно запитване. Не мога да инсталирам Direct x дава ми грешка при копиране на архивите. разбрах че трябва да се се направи Cryptographic Services на manual. Обаче аз съм в Испания и гадният Windows е на испански и си нямам на идея как е Cryptographic Services на испански. Та някой може ли да удари едно рамо ако знае. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що го търсих и не можах да намеря подобна дума. Аз съм със service pack 1.

Вариант 1:

Изтели тези файлове и ги стартирай и избери YES за потвърждение:

http://www.kellys-korner-xp.com/regs_edits/xp_cryptofix.vbs

http://www.kellys-korner-xp.com/regs_edits/cryptsvc.reg

Вариант 2:

Отваряш испанскотo GOOGLE и сравняш резултатите:

На английски:

Start the Administrative Tools utility in Control Panel.

Double-click Services. (this will open the services window)

Right-click Cryptographic Services, and then click Properties.

Click Automatic for Startup type, and then click Start.

На испански:

Encender las herramientas administrativas para uso general en panel de control.

servicios del Doble-tecleo. (esto abrirб la ventana de los servicios)

los servicios criptogrбficos del Derecho-tecleo, y entonces chascan caracterнsticas.

El tecleo automбtico para el tipo de lanzamiento, y entonces chasca comienzo.

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване