Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Висока видеокарта в нископрофилна кутия. КАК ?!

Препоръчан отговор

Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! :D

Трябваха ми клещи и отвертка :D , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.

С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

Без име.jpg

Редактирано от Йордан Ружинов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Йордан Ружинов написа:

Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! :D

Не ти ли предложиха правилната карта или ти ги пренебрегна и си купи друга?

Тази кутия за какво служи в момента?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, nikolela написа:

Пускай друга тема за избор на кутия. Тази няма да ти свърши работа.

за момента съм доволен от нещата, които имам, Благодаря все пак nikolela.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Йордан Ружинов написа:

за момента съм доволен от нещата, които имам, Благодаря все пак nikolela.

След две седмици като потъне всичко в прах се сети за нова кутия, защото ще имаш и високи температури.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покрий компютъра с ковьорче :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Sorse
      Здравейте, от доста време се канех и накрая се реших да си ъпгрейдна компютъра. Тъй като нямам възможност изцяло да го обновя съм решил, части по части да ги заменям, докато не му върна живота от преди 5 години. В момента машината е с : 
      CPU: Intel Core i5 2320 @ 3.00GHz
      RAM: 8,00GB Dual-Channel 2x4
      Motherboard: ASRock H77 Pro4-M 
      Video Card: AMD HD7870 GHZ END 2G GD5
      Захранване: Cooler Master Elite Power Plus 600W (RS600-ACAB-M2)
      HDD 1tb seagate sata 6g/7200/64m
      Монитор: Philips 1680x1050
      Машината е с  7ца, но ще му слагам 10. Главно ще се използва за игри. За момента мисля да сменям видео картата, дъното и едно ссд поне 1т да сложа да живне малко. За видео карта съм се спрял на тази http://nikem-bg.net/computer-components/Gigabyte-N1660OCC-6GD/ ,  но за дъното и ссд не мога да избера. За това моля за помощ да ми препоръчате. И евентуално, да кажете дали има и други неща за смяна, тъй като искам целия да го обновя или поне наложимите части. Отделно и си търся някакъв нов кейс, който да може лесно да се бърка за почистване. Бюджета е да е не е мега скъпо ама да не и нещо евтино, да не нещо средно или поне да е такава цена, че следващите 5-7 години да върви на макс и без проблем. Благодаря предварително.
    • от Vasil Donchev
      Здравейте днес при слагането на новите ми части забелязах че видео картата ми не позволява да се изтегли драйвера.. Уиндолса ми е намира като gtx1060 но при тегленето на драйвера от сайта на nvidia дава грешка също пробвах и с driver max и със druver boost и пак не може да се изтегли драйвера.. Попронцип съм мушнал видео картата ми към монитора и показва картина но не съм изтеглил драйвера.. Понеже съм със амд процесор който няма видео карта пак имам картина като видя настройките ми показва споделена памет 4 гб и също така изписва nvidia моля за помощ
    • от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от Йордан Ружинов
      Здравейте kaldata комюнити,
      Търся процесор с вградена видеокарта, по възможност не много скъп(може и втора употреба). Имам желанието да си купя този http://321.bg/магазин/продукти/amd-a8-5600k-x4-3-6ghz-fm2-box-детайли , но не знам къде да гледам какъв сокет имам.Все пак съм си инсталирал everest и прикачвам снимки тук за да ми помогнете в разчитането им.  

• от Plamen Traikov
      Здравейте, колеги.
      Преди да започна, искам да предупредя ЧЕ СЪМ NOOB - не разбирам почти нищо от дънни платки, процесори т.н.  Продадох ПС4-ката миналия месец, главно заради шуутърите - така и не му свикнах на тоя Дуалшок Та, имам сега 700-710 лева г/д и съм решил да се върна пак към ПС... в нас компа е купуван 2014,, далеч от Гейминг ПС, но не е чак боклук... модела е: 
      ACER ASPIRE TC-605

4 ГБ РАМ (ще купя още 4)
      Intel Celeron CPU 1820 2.70 GHz 
      Дъно Intel H81
      ............
      Исках да ви помоля да ми препоръчате нова видео карта и процесор за тези пари... знам, че бюджета е ограничен, но такова е положението в момента 
      Питах съседа, който е ИТ и той ми каза да си купя видео за 700 лева, още рам и ще ми вървят по-новите игри за следващите 2 години г/д... На други места ми казват, че ако процесора си остане същия от това ще страда видеото и няма да има ефект... Много съм объркан и ви моля за помощ и съвети... Искам да играя игри като Фифа 17, GTA 5, CS GO (той и в момента си върви),  евентуално Battlefield 1, Witcher 3 и бъдещите да кажем 2 FIFA 
      Благодаря ви предварително, ако ми препоръчате точни модели на процесори и видео карти или само видео като съседа ми ще съм ви много благодарен 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване