Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Mass Effect Andromeda

Препоръчан отговор

Ако това е пача дето пооправи анимациите е нормално. Играта стана леко по-тежка с него. Но си струва - аз не я бях пускал скоро и снощи ми направи впечатление ,че главната героиня е доста по-човешки изглеждаща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същия пач е, но проблема е в това, че кадрите падат от около 50 до към 10 постоянно и изобщо не може да се играе, а конфигурацията ми покрива изискванията. Преди пача си вървеше гладко. Имали възможност за премахване на пача след като вече съм го инсталирал?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plmen88 написа:

Същия пач е, но проблема е в това, че кадрите падат от около 50 до към 10 постоянно и изобщо не може да се играе, а конфигурацията ми покрива изискванията. Преди пача си вървеше гладко. Имали възможност за премахване на пача след като вече съм го инсталирал?  

С какво видео си? Мен ако питаш този пач е пълна измишльотина. На анимациите нищо им няма. Гледах сравнения в нета и разликите са направо изсмукани от пръстите на разни болни фенчета - лично мнение. Не съм тествал играта с пач 1.05, защото я инсталирах само за проба и после я изтрих. На "високи" настройки вървеше доволно с 50-60 фрейма с i7-6700k; 16 gb.; GTX 770.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играх я преди пача и след , не забелязах никаква разлика нито в кадрите нито в анимациите , не са ми били толкова фрапиращи ае персонажите ми изглеждаха леко пластмасови но това не ми попречи да се накефя на играта но диалозите можеха да са доста по-добри според мен не трябваше да махат , парагон-ренегат механиката при изборите... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих сейфовете (разбира се направих си копие) започнах нова игра. Сложих старите сейфове - тя пък взе, че тръгна без никакво насичане. Между 50 и 70 кадъра от раз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 8 месеца по-късно...

След ъпдейт 1.10 има ли възможност за бърз сейф? Четох за възможност при смяна на главните мисии, но нещо не се получава, пък и информацията е от началото на миналата година. Както и мога ли да сменя трудността, защото никъде не откривам такава опция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1/6/2018 в 23:09, plmen88 написа:

След ъпдейт 1.10 има ли възможност за бърз сейф? Четох за възможност при смяна на главните мисии, но нещо не се получава, пък и информацията е от началото на миналата година. Както и мога ли да сменя трудността, защото никъде не откривам такава опция?

Няма такава опция изобщо доколкото помня умреш ли трябва да почваш мисията отначало или боя с някой бос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е, че като започнах мисията за убиване на боса на Remnant - Remnant Architect ми се появи менюто за промяна на трудността и след приключване на мисията менюто не е изчезнало. А пък и се сетих, че мога да конфигурирам сейф файла в Му Documents чрез Word. Там го има менюто Difficult и мога да го конфигурирам когато си поискам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване