Премини към съдържанието
adersa

ЗК Далл Бог живот и здраве

Препоръчан отговор

По смешно име на ЗК до сега сме  нямали то че не бяха олимпици , булинси и сега това даллл богг :D Кои са шефовете някой знае ли ? коректни ли са при изплащането на щети на каско и гражданска отговорност .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://insurance.profit.bg/company/DallBogg:-ZHivot-i-Zdrave-EAD/id-_cid-383.html

преди 33 минути, adersa написа:

:D  коректни ли са при изплащането на щети на каско и гражданска отговорност .

:help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предната ми застраховка беше при тях. На фона на други застрахователни компании, цените са прилични, даже евтини бих казал. Дали изплащат обезщетенията, нямам впечатления, не ми се е налагало да стигам до там, и дано да не ми се наложи де. 

Относно името имам чувството, че тая компания е собственост на владиката. 

Редактирано от Пуканчо0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Пуканчо0 написа:

Предната ми застраховка беше при тях. На фона на други застрахователни компании, цените са прилични, даже евтини бих казал. Дали изплащат обезщетенията, нямам впечатления, не ми се е налагало да стигам до там, и дано да не ми се наложи де. 

Относно името имам чувството, че тая компания е собственост на владиката. 

с колко са евтини онзи ден им гледат цените същите са като на конкуренцията как ги правиш на вноски , целогодишни ?

Колкото по евтина е застраховката , толкова по малко пари за щета ще ти изплатят .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, adersa написа:

с колко са евтини онзи ден им гледат цените същите са като на конкуренцията как ги правиш на вноски , целогодишни ?

Плащам целогодишни, разликата е до 10лв. от конкуренцията. Поне така беше преди 1 година, към днешна дете не съм се интересувал какви са им цените и условията, че новата я направих към друга компания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми увеличени са аз се занимавам с застраховки от 5 години за сега най-евтината си остава Армеец за целогодишни а от тази година всички компании са с еднакви цени няма както преди тая е най-евтина оная е скъпа няма вече такива схеми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Лев Инс е по-евтино. Или Олимпик. Някои се опитват да ме цакат по категория рисков шофьор - няма да се разберем. Да им плащам по 500лв гражданска - могат да забравят! Кибици!

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ГО е с държавно регулирана цена навсякъде - там отклонения нямат.  Тези специално дават малко повече комисион на посредниците спрямо останалите. По принцио оценката на щетите е по стандартизирана методика на базата на "Шваке", само тези от предния пост са циганки и се ослушват за плащането по всевъзможни начини. Армеец също се ослушваха да плащат, писал съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.