Премини към съдържанието
adersa

ЗК Далл Бог живот и здраве

Препоръчан отговор

По смешно име на ЗК до сега сме  нямали то че не бяха олимпици , булинси и сега това даллл богг :D Кои са шефовете някой знае ли ? коректни ли са при изплащането на щети на каско и гражданска отговорност .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://insurance.profit.bg/company/DallBogg:-ZHivot-i-Zdrave-EAD/id-_cid-383.html

преди 33 минути, adersa написа:

:D  коректни ли са при изплащането на щети на каско и гражданска отговорност .

:help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Предната ми застраховка беше при тях. На фона на други застрахователни компании, цените са прилични, даже евтини бих казал. Дали изплащат обезщетенията, нямам впечатления, не ми се е налагало да стигам до там, и дано да не ми се наложи де. 

Относно името имам чувството, че тая компания е собственост на владиката. 

Редактирано от Пуканчо0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Пуканчо0 написа:

Предната ми застраховка беше при тях. На фона на други застрахователни компании, цените са прилични, даже евтини бих казал. Дали изплащат обезщетенията, нямам впечатления, не ми се е налагало да стигам до там, и дано да не ми се наложи де. 

Относно името имам чувството, че тая компания е собственост на владиката. 

с колко са евтини онзи ден им гледат цените същите са като на конкуренцията как ги правиш на вноски , целогодишни ?

Колкото по евтина е застраховката , толкова по малко пари за щета ще ти изплатят .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, adersa написа:

с колко са евтини онзи ден им гледат цените същите са като на конкуренцията как ги правиш на вноски , целогодишни ?

Плащам целогодишни, разликата е до 10лв. от конкуренцията. Поне така беше преди 1 година, към днешна дете не съм се интересувал какви са им цените и условията, че новата я направих към друга компания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми увеличени са аз се занимавам с застраховки от 5 години за сега най-евтината си остава Армеец за целогодишни а от тази година всички компании са с еднакви цени няма както преди тая е най-евтина оная е скъпа няма вече такива схеми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стойте далеч от тези застрахователи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

В Лев Инс е по-евтино. Или Олимпик. Някои се опитват да ме цакат по категория рисков шофьор - няма да се разберем. Да им плащам по 500лв гражданска - могат да забравят! Кибици!

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ГО е с държавно регулирана цена навсякъде - там отклонения нямат.  Тези специално дават малко повече комисион на посредниците спрямо останалите. По принцио оценката на щетите е по стандартизирана методика на базата на "Шваке", само тези от предния пост са циганки и се ослушват за плащането по всевъзможни начини. Армеец също се ослушваха да плащат, писал съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.