Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! От известно време имам проблеми с Origin, когато отворя програмата още преди да съм се логнал ми изписва "online login is currently unavailable" и след като вляза в профила не ми позволява да премина online. Проверих в нета и изпробвах доста неща, но не ми се получи.. Моля ако някой знае за решението на този проблем да ми обясни, защото без тоя Origin все едно съм дал 90лв за Fifa-та ей така на вятъра. Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Отвори Internet Explorer.
2. Кликни на Tools и избери Internet Options.
3. Кликни раздел Connections

proxy-ie7-1.jpg

proxy-ie7-2.jpg

proxy-ie7-3.jpg
И потвърди навсякъде с ОК

Ако това не помогне, няма да е зле да посетиш HJT радела със съмнения за зараза:

Изпълни изискванията представени там, като създадеш нова тема в там и изчакай член на екипа да разпише инструкции за действие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го пробвах няколко пъти и не се получи. Може би беше редно да кажа, че проблема се появи след смяна на интернет оператор. Не знам дали може да има някаква връзка, но все пак.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А операционната система е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 10, имам компютъра от около 3 месеца..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

wnr_1-650x449.png

wnr_2-650x449.png

wnr_3.png

wnr_4.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това не се получи .. рестартирах ги, но Origin-а пак си е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз имах същият проблем, обаче понеже съм лакомия изтрих Origin-a и исках да го преинсталирам отново, ама не ще да ми зарежда сайта. Ето: http://prikachi.com/images.php?images/736/9072736b.png

На какво може да се дължи това ? Също така не иска да ми се изтегли и Skype от известно време. Горе само върти така и не се изтегля. Ето:  http://prikachi.com/images.php?images/729/9072729s.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.