Премини към съдържанието
ostavime

Каква е идеята да не се учи в деня след изборите

Препоръчан отговор

Някой има ли логично обяснение, защо като в едно училище, в което има 50+ стаи и 3 от тях се ползват за изборни секции, цялото училище трябва да е затворено на следващият ден, след като изборният ден приключва в 19 часа (или 20, не съм сигурен) на предния ден?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше връзка със сигурността и по-точно реакция при бомбени заплахи. Това по спомен от разговор с полицай, ама преди доста време.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо подобно ! Чистят и замитат предизборните си обещания.....:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ми, работата приключва доста късно. Нужно е на другия ден да бъде почистено и подредено отново! Макар, че това  е малко нелогично имайки се в предвид това  - " защо като в едно училище, в което има 50+ стаи и 3 от тях се ползват за изборни секции,"

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо, не се ползват 3 стаи,а на повечето места са повече.Второ като свършат в 19-20ч,дори веднага да се изнесат(което не е така),кой мислиш,че внася чинове,столове и т.н. по стаите?Да не мислиш,че това го правят тези от изборната комисия.....................стаите се подготвят(разчистват) от персонала на училището и за да може да се учи в понеделник,трябва те да се явят на работа в неделя след 20ч и до почистят и подредят всичко,за да може в понеделник сутрин да се учи и отделно те също да се явят на работа в понеделник сутринта,което не е нормално и няма как да стане,не се изисква напрягане за да са ясни тези неща...........

Редактирано от Слави Маринов (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

влизат всякакви  хора чисти се и се проветрява  да не се заразят децата с нещо 

и колко стаи ще се ползват зависи от колко  жители има на близко много ясно че за село от 100 човека няма да ангажират всички стаи могат да минат и в една

мисля че за  500-1000 човека е една секция  но не съм сигурен логиката ми го подсказва 

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.