Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес ми се обадиха от 7 различни места с един и същ проблем - СИН ЕКРАН 

Blue Screen of Death:  IRQL Not Less or Equal

и след това рестартиране на Windows през около 10 минути.  грешка 0x000000A     

Седем компютъра на различни фирми и частни лица в един ден и с една и съща грешка ми се вижда прекалено голямо съвпадение.

Някой да е наблюдавал нещо такова днес?

Поздрави

Редактирано от Ivo Las (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ме питаха за подобно - трима счетоводители с подобен проблем. Уж не са отваряли поща и прикачени файлове. Всички са били с Win7. Остана да разберем дали са с една и съща програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли DMP файла за анализ. А иначе само това ли е съобщението от грешката? Има ли информация за драйвер, който може да е в основата на проблема?

Питам, защото в момента върлува adware, който използва рууткит техники (драйвер), който да го предпази от изтриване и причинява точно BSOD със същия код на грешката и в момента е доста разпространен.

Драйвера е с това име:

DRIVER IRQL NOT LESS OR EQUAL

drmkpro64.sys

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.