Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте търся лаптоп,който не е конкретно насочен към гейминг,но все пак бих искал да е мощен за цената си.Бюджета ми е до 700 лв.Моля за предложения :)

Редактирано от Ignatoff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти таблет с Windows  + клавиатура, за 600 лв лаптопите са трагедия. Moже да прегледаш в GearBest какво предлагат като таблети, ще останеш приятно изненадан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Монката написа:

Препоръчвам ти таблет с Windows  + клавиатура, за 600 лв лаптопите са трагедия. Moже да прегледаш в GearBest какво предлагат като таблети, ще останеш приятно изненадан.

Имам приятели,които имат и са ползвали и изобщо не са доволни не бих рискувал,пък и съм главно целенасочен към лаптоп :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава ще останеш разочарован. Търси да е с поне SSD, че хардовете не живеят дълго в лаптопи.

http://www.pcstore.bg/bg/laptop-lenovo-v110-80tl00e0bm-6gb.html?utm_source=Facebook&utm_medium=Social+Adv&utm_campaign=lenovo-v110-80tl00e0bm-6gb

Ето едно предложение. Пак е с HDD, но поне е с i3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.