Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър вечер ;) Направо към въпроса ми : За какво служи процеса userinit.exe когато се появи в TaskManager-a когато стартира заедно с Windows !? Windows системен процес ли е или няква гадинка !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ето информация и информация

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен НЯМА такъв процес. Файлът е sustem32 с размер 26112

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Филипов написа:

При мен НЯМА такъв процес.

То и при мен няма. В момента пиша от машина с XP, но аз съм с изключени Updates. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Емил Костов написа:

То и при мен няма. В момента пиша от машина с XP, но аз съм с изключени Updates. 

Той не стои в Task Manager-a постоянно ;) Забелязвал съм го няколко пъти когато зареди windows се появява в Task Manager-a процес с име userinit.exe за 5-10 секунди и изчезва ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, xXx*Triple*xXx написа:

Той не стои в Task Manager-a постоянно ;) Забелязвал съм го няколко пъти когато зареди windows се появява в Task Manager-a процес с име userinit.exe за 5-10 секунди и изчезва ;)

Значи няма от какво да се притесняваш. Дал съм ти линк с информация за какво служи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Филипов написа:

При мен НЯМА такъв процес. Файлът е sustem32 с размер 26112

И при мен се намира в същата директория и е с същия размер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, xXx*Triple*xXx написа:

Явно е някакъв процес който се изисква при старт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

Явно е някакъв процес който се изисква при старт

Ами незнам може би но ми става странно това,че не винаги когато стартира Windows-a процеса се показва в Task Manager-a ;) Понякога е там понякога го няма !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли си друга работа? Това е старо като света - над 5 години и ако нямаш екрани за блокиране си питай питанката например такива: http://it-web-log.ru/2011/04/i-snova-virus-prosit-popolnit-schet/

И ми е чудно коя нормална антивирусна ще разреши на бацили пипане в system32 и регистъра.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

userinit.exe не е вирус. Това е програма, изпълнявана от WinLogon.exe, за да зареди компоненти и процеси, необходими за нормалната работа на системата под режим на съответен потребител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Minecraft TV Bulgaria
      Здравейте, при отваряне на Windows Defender излиза следното съобщение:  

• от NighTStalKER765
      Добър ден! Не знам дали този форум е правилното място и ако не е, поправете ме.
      Въпросът ми е свързан с автомобил Honda civic ctdi 2002. Млад шофьор съм и не знам какви проблеми по принцип имат тези автомобили. Вашето мнение какво е? Какви са най-често срещаните проблеми? за какво трябва да внимавам? Надежден автомобил ли е? Благодаря за отделеното време! 
    • от Vasil Donchev
      Здравейте при пускане компютъра изписва "preparing automatic repair" след това diagnostic your pc и после repairing disk errors!!! Изчаквам го и след като го изчакам ми дава да избера дали да изключа компютъра или други опции..  Ако може да ми помогнете... 
      Има и още един проблем като тръгвам да преинсталирам уиндолса не ми искарва мишката!?! 
    • от Donchevv
      здравейте от доста време докато играя игри ми изписва тази грешка някой да ми помогне ? 
      "this pc ran into a problem and needs to restart''

• от Kikoprobg
      Докато бях на компан бездаискам натиснах някакви клавиши на клавиатурата и тя се заключи когато натисках някой клавиш се чуваше някакъв звук и компютъра не  искаше да приеме командата видях че се е отворил някъв прозорец за настройка на клавиатурата. Опитах да го затворя но неуспешно .Рестартирах компа и когато си пишех паролата ми даваше но следкато я напиша по принцип ми излиза панела за команди от където пиша explorer.exe защото не ми се включва автоматично но сега като натискам клавиш се чува само един звук и нищо .Мисля, че съм натиснал някоя настройка но аз изобщо немога да направя нищо На windows 10 съм ако някой може да помогне моля пишете
  • Дарение

• Добави ново...