Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Хайде стига пиши глупости бе! Версиите са едни и същи, само в 4.2 е сменен един байт - от 6 на 7. Има и офсети къде се пипа. Има съвместимост и всичко работи, за говор е достатъчно 3, за видео трябва 4, за групове чатове видеочатове по-нови, не ме интересуват и не съм проверявал.

Това, че някаква тъпа антивирусна врещи, че на някакъв сайт се качват и лекарства не е повод да се пишат глупости. Дай линк към конкретен файл че е проблемен. При мен за 3 и 4 Dr.Web не се обажда.

Дори и на тези версии ако се разтърсиш има и сорс кода - пише кои проверки са махнати от оригинала. И това е от години. Никой не се е оплакал. Нататък ако микромеките искат и версия 8 - офсетите ги има и всеки да си пише каквото иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Глупости , ма  VirusTotal  е красноречив. WebRooT също е недвусмислен и потвърждава намереното от  VirusTotal.

Не зная колко е тъпа  WebRoot, но мен ме пази повече от успешно! По - добре повече параноя, но абсолютно чиста система и никакви проблеми! Това при положение интернет банкиране и пр.

Ако го нямаше абсолютното съвпадение нямаше да се притеснявам толкова! Обаче - Троянец!!!  Това при 4.2. Файл трансфера е невъзможен към новите версии! Не се отчита състоянието!   Други  проблеми със звук и неочакван разпад на връзка.

Изобщо по - добре ритащо, но здраво магаре отколкото кротко но сакато еднокрако! Приятно съм изненадан от новите версии на Скайп! С изключително намалена консумация на RAM са, а възможностите за настройка мгат да доведат до семпъл изглед при запазване на всички функции и в + това! При равни условия не виждам защо да използвам стари и непълнофункционални  версии! Е, уж ме следят, но и не държа архива на NASA на машината си, та...........

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези версии са публикувани в другата тема преди 2 години и половина. Никой не се е оплакал. Само ти ръсиш откровени глупости. Хайде да ти видя вирустотала. И име на троянеца. Понеже на мен не ми вярваш:

на 20 Август 2014 г. в 22:09, smurfavr написа:

Никой не те е спрял да ползваш последната микромека дрисня. Аз лично не смятам да сменям ОС и компютър заради нечии мераци.

Между другото темата е почната че последната версия с последната ОС не работят. Отделно haidukpikaso се намеси със старата си барака без да чете многократно написани неща, които работят.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Филипов написа:

Между другото темата е почната че последната версия с последната ОС не работят. Отделно haidukpikaso се намеси със старата си барака без да чете многократно написани неща, които работят.

Ми, новите версии / последната си работят чудесно и то изненадващо приятно. Много ниска консумация на RAM и великолепен звук! Рекламата се спира адски лесно. Визията може да бъде докарана до доста семпъл вид.  Всичко това под WIN 8.1

Защо се бях запънал да използвам старите и проблемни версии - не знам? Който иска да си качва на свой риск разни пипнати приложения с явна индентификация на заплахи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Кумчо вълчооо написа:

Глупости , ма  VirusTotal  е красноречив. WebRooT също е недвусмислен и потвърждава намереното от  VirusTotal.

Ако го нямаше абсолютното съвпадение нямаше да се притеснявам толкова! Обаче - Троянец!!!  

Искам да видя линк с намереното. И с евентуално Screenshot с "потвърждението" Аз дадох. И какво ползвам си е моя работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Филипов написа:

Искам да видя линк с намереното. И с евентуално Screenshot с "потвърждението" Аз дадох. И какво ползвам си е моя работа. 

Не ти казвам какво да ползваш! И моля, да не квалфицираш мненията на други потребители като - Глупости!

VirusTotal   намира това:

Win32.Trojan.WisdomEyes.16070401.9500.9862
Trojan.BitCoinMiner.Win32.144
Win.Trojan.Wpbrutebot-2

WebRoot  намира това:
Win32.Trojan.WisdomEyes.16070401.9500.9862

Наблюдават се и странности и в защитна стена нетипични за стандартен Скайп. Това за пипнатите версии.

Иначе да не съм офтопик отново потвърждавам ,че новите версии си работят безпроблемно и то отлично!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам линк да си обосновеш голословните заяжданици, както аз дадох. Това че 2 (неизвестни) от над 30 скенера показват фалшива аларма нищо не означава. А в другата теми има цитати от други потребители за проблеми. Както че и тази тема е започната точно за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Филипов написа:

Искам линк ххххххххх

Що се правиш на ударен бе! Редно е да кажеш истината т.е има там едни версии, но внимавайте защото! Всеки да използва ако иска и на свой риск! Линковете дето си дал са некоректни, и умишлено си скрил тези дето дават резултата цитиран от мен! Аз няма да си играя стново с несигурни продукти, че да доказвам нещо! Всеки, който иска - тегли и да види резултата. 

Сега конкретно по - темата! Ако на някои е оплескана системата, то друг въпрос, но новите версии си работат! Вярно и аз вдигнах шум, но се касаеше за старите пипнати версии4 и 5, версия, 6 и по - стара версия 7 Сега съм с последна официална версия и искренно - препоръчвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.03.2017 г. в 16:42, Филипов написа:

Колко пъти да ти кажа да теглиш от моите линкове? Или да провериш какво има на Offset: 0x983DB6 за 4.2.0.187 и ако е 6 да го промениш на 7?

би ли ми дал твоя линк - че не знам в коя скайпска тема да го търся

благодаря

второто не е на български не се разбира нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, haidukpikaso написа:

би ли ми дал твоя линк - че не знам в коя скайпска тема да го търся

благодаря

второто не е на български не се разбира нищо

Нема да има и за седмица скайп и ко ще правиш? Спират го всички версии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чакам работещия 4.2 ама май ще си остана с чакането

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво чакаш - да цъфнат налъмите ли?

Има линкове към 2 други форума, в които линковете си стоят и се виждат без регистрация. Има ги на предната страница и сама си ги цитирала. Други потребители сами се оправигха и констатираха че поста ми е изтрит. А сети се от кого и защо!

Цитат

Скайп в настоящем виде не имеет ничего общего с оргинальным вариантом. (Работа по протоколу p2p и все прочее). Вопрос в том, что блестящие идеи разработчиков Скайп купили не для развития и использования, а для УНИЧТОЖЕНИЯ. По банальной причине - не укладываются эти идеи в НОГИ СО ВРЕМЕНЕМ. Все мощно, идеально и практически БЕСПЛАТНО. Конечно, луше выкупить и уничтожить.

на 22 Март 2017 г. в 16:52, Eclipse2G написа:

Всеки път ме пита за парола и първоначални настройки.

Настройках "Общие настройки" Автом.авторизация при запуске Skype.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.04.2017 г. в 20:50, haidukpikaso написа:

чакам работещия 4.2 ама май ще си остана с чакането

:(

Хайдучке! Бе, аз какво ти изпратих ..... аааа! Казах ли ти с кого да се свържеш на лични тук????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Кумчо вълчооо написа:

Хайдучке! Бе, аз какво ти изпратих ..... аааа! Казах ли ти с кого да се свържеш на лични тук????

свързах се ама със смърфа

благодаря много

:clap:

3.8 я подкарахме пак ураааа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.03.2017 г. в 19:26, Филипов написа:

Хайде стига пиши глупости бе! Версиите са едни и същи, само в 4.2 е сменен един байт - от 6 на 7. Има и офсети къде се пипа. Има съвместимост и всичко работи, за говор е достатъчно 3, за видео трябва 4, за групове чатове видеочатове по-нови, не ме интересуват и не съм проверявал.

Това, че някаква тъпа антивирусна врещи, че на някакъв сайт се качват и лекарства не е повод да се пишат глупости. Дай линк към конкретен файл че е проблемен. При мен за 3 и 4 Dr.Web не се обажда.

Дори и на тези версии ако се разтърсиш има и сорс кода - пише кои проверки са махнати от оригинала. И това е от години. Никой не се е оплакал. Нататък ако микромеките искат и версия 8 - офсетите ги има и всеки да си пише каквото иска.

Хора, кажете пачната версия работеща. Сега съм с 5.5 но ми се разпада разговора на 50 секунда. Става само, ако и двете устройства са на един Интернет

на 4.04.2017 г. в 16:58, haidukpikaso написа:

свързах се ама със смърфа

благодаря много

:clap:

3.8 я подкарахме пак ураааа

Кажете работеща пачната версия. От доста време съм с такава, в момента съм с 5.5. От няколко дни никой не може да ми звъни, звъня само аз и разговора се разпада на 50 секунда. След 100 пъти звънкания от моя страна захапва леко за повече минути. Нормален разговор се получава , когато и двете устройства, от които се провежда Скайп разговора са на 1 Интернет. Например , когато пусна на лаптопа мобилен интернет, става връзката между скайповете на телефона и лаптопа, когато телефона е отделно, лаптопа е с Интернет от друго място се разпада на 50 секунда. Помогнете ми, защото работя със Скайп и ми е важно, а ненавиждам новите версии.

на 29.03.2017 г. в 19:26, Филипов написа:

Кажете работеща пачната версия. От доста време съм с такава, в момента съм с 5.5. От няколко дни никой не може да ми звъни, звъня само аз и разговора се разпада на 50 секунда. След 100 пъти звънкания от моя страна захапва леко за повече минути. Нормален разговор се получава , когато и двете устройства, от които се провежда Скайп разговора са на 1 Интернет. Например , когато пусна на лаптопа мобилен интернет, става връзката между скайповете на телефона и лаптопа, когато телефона е отделно, лаптопа е с Интернет от друго място се разпада на 50 секунда. Помогнете ми, защото работя със Скайп и ми е важно, а ненавиждам новите версии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,моля за съвет! След прекъсване на актуализация на скайп,той спря да работи.Де - и реинсталирах го,но се появява само бял прозорец без да мога да го активирам?Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, dr_daniela написа:

Здравейте,моля за съвет! След прекъсване на актуализация на скайп,той спря да работи.Де - и реинсталирах го,но се появява само бял прозорец без да мога да го активирам?Благодаря ви!

За каква ОС става въпрос?

Деинсталирайте програмата, изтрийте всичко свързано с нея в папките %Temp% и %Appdata% - Roaming, рестартирайте , изтеглете последната версия и я инсталирайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А коя е операционната система и коя е версията на скайп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съветите! Богатир,изтрих  скайп в папка Темп,но в другата се появява-/file:///C:/Windows/winsxs/FileMaps/users_default_appdata_roaming_media_center_programs_b8fc97cb3886dd3f.cdf-ms/-където не присъства скайп и непосмявам да изтрия.Много ви благодаря за отзивчивостта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...