Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Заслужава ли си новият Huawei p10

Препоръчан отговор

В момента съм с LG G3, ползвам го от две години и половина (общо взето откакто е излязъл на пазара). Изключително здрав телефон, изпускал съм го много пъти, нищо му няма, здраво жУотно. Но вече е муден, по-бавно зарежда приложенията, не е толкова хубава камерата, абе като цяло остаря. 
Та мисля да го сменям с P10, когато излезе. Според плана ми с теленор, ще ми излезе около 950-1000лв. Готов съм да ги дам, защото мисля, че този телефон е наистина добър. Камерите са невероятни за смартфон, цената е г/д прилична (не е 2к), батерията е добра, абе като цяло без забележки. Но все още се чудя дали да е той... Не разбирам много-много, но след като изгледах доста ревюта, мисля, че е наистина добър избор. Та, вие какво мислите? Някой друг телефон да предложите? 
Предполагам изискванията са ясни.. както за всеки смартфон в днешно време. Добра батерия, камерата трябва да е 10/10, да зарежда плавно и бързо, zero lag!!?!  и да не е 2к лева, разбира се :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 2 телефона в момента от тази фирма. P8 който е постоянно с мен (много ми е удобен и ми харесва) и P9 , купен миналата година и все още се намира в собствената си кутия - абсолютно нов. Заслужава си. Във Виваком вече се предлага свободно или с абонаментен план. За Теленор, не зная. За двата модела не мога да намеря забележки до сега. P10 e почти същият като  P9 но с по новият процесор и ред други преимущества, макар и незначителни за някои. Разбира се, има и други телефони, които са много добри в този ценови клас, но ако ви харесва визията на P10, минете през офис на Виваком и поработете с него примерно половин час. Никой няма да ви откаже разглеждането му на място. Удобен ли ви е в ръката, харесва ли ви външният му вид - забравяте за хардуера и софтуера му и си го купувате! Пожелавам Ви успех!

А Иванчо от горният пост въобще не го слушай. Той така си пише навред във форума.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се щеше да е 4к дисплеят, но уви :/ И ако беше малко по-голям, още по-хубаво щеше да е. 5,5 - 5,7 инча, невероятно. Не знаех, че са го пуснали вече, ще мина тези дни да проверя, мерси! 

LG G6 ще е около 1400 лева, което е горе долу 1/3 повече над P10, пък и честно казано искам малко разнообразие. Ще помисля, не бързам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Wildzet написа:

Та, вие какво мислите?  

При така зададения въпрос ще има хора, които ще са във възторг от апарата, както  и такива, които ще го оплюват яко.
Моят съвет простичък е: не се предоверявайте на така наречените ревюта в тубата, а преценявайте дали ви харесва и дали си заслужава, когато го хванете в ръка.
Аз бях обратното на вас - от изгледаното в интернет не разбрах какво толкова му харесват на този модел и бях го отписал.
След като си поиграх сериозно с него в рамките на час бих казал, че апарата си струва във всяко едно отношение, особено при вашия преход от LG G3 към P10.
Апарата е лек, компактен, с достатъчно вътрешна памет и рам, за да върви невероятно скорострелно, менютата са му опростени до крайност, камерата му е чудесна, процесора му е връх, батерията задоволитерно изкарва деня (в зависимост от натоварването, разбира се), външния вид е чудесен и в ръката се усеща като премиум продукт...

Ако тези аргументи не ви стигат, казвайте да говоря още.

Аз лично ще изчакам P10 Plus и него ще взема (по ред причини), а ако вас ви устройва размера и параметрите, идете го вижте и скачайте смело, ако ви допадне.

преди 11 минути, Wildzet написа:

Много ми се щеше да е 4к дисплеят, но уви :/ И ако беше малко по-голям, още по-хубаво щеше да е. 5,5 - 5,7 инча, невероятно. Не знаех, че са го пуснали вече, ще мина тези дни да проверя, мерси! 

Не са го пуснали още, нещо се бъркате.
Щом говорите за 5,5 дисплей изчакайте P10 Plus, ще е още по-добър откъм батерия и камера от малкия си събрат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Wildzet написа:

LG G6 ще е около 1400 лева, което е горе долу 1/3 повече над P10, пък и честно казано искам малко разнообразие. Ще помисля, не бързам. 

Разнообразието на телефони с процесор над 2 гигахерца и памет 3-4 и 6 гигабайта е голямо и винаги ще си намериш нещо, което ще ти хареса. Но не може никоя фирма да знае какви са точно твоите желания. Пълно щастие не съществува поне в този свят. А и всичко е за сметка на - ЦЕНАТА! По късно със сигурност ще имат модел от тази серия с 5,5 и 6 инчов дисплей. Но няма да е на тази цена, която ти предлагаш а на на такава, която ТЕ ти предложат.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, algor написа:

При така зададения въпрос ще има хора, които ще са във възторг от апарата, както  и такива, които ще го оплюват яко.
Моят съвет простичък е: не се предоверявайте на така наречените ревюта в тубата, а преценявайте дали ви харесва и дали си заслужава, когато го хванете в ръка.
Аз бях обратното на вас - от изгледаното в интернет не разбрах какво толкова му харесват на този модел и бях го отписал.
След като си поиграх сериозно с него в рамките на час бих казал, че апарата си струва във всяко едно отношение, особено при вашия преход от LG G3 към P10.
Апарата е лек, компактен, с достатъчно вътрешна памет и рам, за да върви невероятно скорострелно, менютата са му опростени до крайност, камерата му е чудесна, процесора му е връх, батерията задоволитерно изкарва деня (в зависимост от натоварването, разбира се), външния вид е чудесен и в ръката се усеща като премиум продукт...

Ако тези аргументи не ви стигат, казвайте да говоря още.

Аз лично ще изчакам P10 Plus и него ще взема (по ред причини), а ако вас ви устройва размера и параметрите, идете го вижте и скачайте смело, ако ви допадне.

Не са го пуснали още, нещо се бъркате.
Щом говорите за 5,5 дисплей изчакайте P10 Plus, ще е още по-добър откъм батерия и камера от малкия си събрат.

Даже не знаех, че ще има по-голям брат, но идва и въпросът дали пък си заслужава чак толкова много пари... И идва въпросът дали G6 или P10 plus :D Офф :D 
Хвърлих око на p10 заради светкавичното зареждане след използване на пръстовия отпечатък и камерата. Тоест камерите. Разгледах доста снимки, то това е просто.. невероятно... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма в електрониката понятие "светкавично зареждане". Физичните и химичните закони не могат да се нарушават в природата. ТЯ не търпи това. Но е вярно, че има термина "бързо зареждане". Той е за сметка все на нещо. В случая - на батерията. То и сега можеш реално да зареждаш батерия много бързо, ако искаш. Такива глупости се пишат и разпространяват от невежи хора. Така се прави реклама , нищо повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Wildzet написа:

Даже не знаех, че ще има по-голям брат, но идва и въпросът дали пък си заслужава чак толкова много пари... И идва въпросът дали G6 или P10 plus :D Офф :D 
Хвърлих око на p10 заради светкавичното зареждане след използване на пръстовия отпечатък и камерата. Тоест камерите. Разгледах доста снимки, то това е просто.. невероятно... 

Това са два апарата, които (поне аз) никой не е държал в ръката си, за да даде обосновано и безпристрастно мнение.
Чакане му е майката и преценка в движение, но LG мисля края на април ще се появи на пазара (ако помня правилно).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, algor написа:

Това са два апарата, които (поне аз) никой не е държал в ръката си, за да даде обосновано и безпристрастно мнение.
Чакане му е майката и преценка в движение, но LG мисля края на април ще се появи на пазара (ако помня правилно).

Правилно помниш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Wildzet написа:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8515&idPhone2=8514&idPhone3=8466

Ето сравнението на хартия между P10 Plus, P10 и G6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, algor написа:

След като си поиграх сериозно с него в рамките на час

преди 1 час, algor написа:

батерията задоволително изкарва деня

:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви допада по-големия дисплей може да погледнете и модела Mate 9 от същата марка. Лично за мен това е по-добрият модел на Huawei. Относно цената, всичките три модела са в рамките на 1200лв.-1400лв.. Вижте ги на живо и как ще стоят в ръката . Успех при избора и както казва algor: " трябва да се изчака"! Все пак, не веки ден се купува флагман.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз напоследък останах доста впечатлен от доста предложения на марката, но G6 ми се вижда напълно малоумен избор, при положение, че използва процесор на една година? Поправете ме ако греша, но Snapdragon 821 е почти същия като 820, на практика разлика не може да се усети, а Samsung S8, който му е пряк конкурент използва 835... Извинете ме, но 2хчетириядрени процесора на същата дори по-висока честота ми се струват доста по-добре от 2хдвуядрени. 

Мисля, че в момента на телефоните им трябва по-висока честота и повече RAM памет, усещам как на моя Nexus 5X не му стигат 2 GB и сравнително ниската честота на процесора. Не се оплаквам от апарата, но наистина един процесор като Snapdragon 800/801 на мен ми харесваше доста повече. Или 805. Реално повечето хора не отварят по 15 неща едновременно, а едно и искат да им е бързо. Като си разглеждате неща из нета и искате да смятате, да отворите калкулатор, слуша ви се музика, можете да пуснете Split Screen в по-новите Android-и като 7.0 и нагоре. Тук по-високата честота и повечето ядра ще окажат влияние например. Може в единични задачи 821 да е бърз, но като отвориш повече неща, което не се случва толкова често ще разберете, че повече ядра и честота са за предпочитане, пред просто 2х2 ядра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Преди 3 седмици си взех S8 plus, но просто все не ми оставаше време да пиша. 
Този телефон е невероятен :D Харесах го толкова много още, когато го хванах в магазина. Дисплея, батерията, камерата <3  
Нямам никакви забележки... освен с мястото на пръстовия отпечатък, но... така или иначе не го използвам и просто в един момент забравих за него. Ако някой се колебае - вземайте го. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване