Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам дали случайно някой не знае или не познава някой, който би могъл да оправи такъв стар тел? Носих го в най-близкия сервиз и човека каза, че му е изгорял процесора и е доста трудно да се оправи(според мен имаше предвид, че е много сръткаво да се оправи и не му се занимаваше). Или, ако би могло някак си всичко от тела да се прехвърли на друг 1:1 пак би било добре. Sony ericsson k610i е gsm-a. Бих бил много благодарен на някой, ако може да помогне! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами то телефонните номера на сим картата трябва да са а информацията би трябвало да е качена  на друг носител за всеки случай ако е  важна .  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами ако не е качена? :(  А иначе, ако би могъл да се оправи ще е най-добре, но.. дали ще може, дали не.. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 3/23/2017 в 21:30, Novakat написа:

Здравейте! Искам да попитам дали случайно някой не знае или не познава някой, който би могъл да оправи такъв стар тел? Носих го в най-близкия сервиз и човека каза, че му е изгорял процесора и е доста трудно да се оправи(според мен имаше предвид, че е много сръткаво да се оправи и не му се занимаваше). Или, ако би могло някак си всичко от тела да се прехвърли на друг 1:1 пак би било добре. Sony ericsson k610i е gsm-a. Бих бил много благодарен на някой, ако може да помогне! 

Май ми се намира 630i, а може да е 610i, не съм много сигурен точно за модела. Началото на следващата седмица ще мога да проверя, ако не ти е много спешно. Ако е 630i, не знам дали са съвместими обаче, за да можеш да използваш част от единия за другия телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, djagi написа:

Май ми се намира 630i, а може да е 610i, не съм много сигурен точно за модела. Началото на следващата седмица ще мога да проверя, ако не ти е много спешно. Ако е 630i, не знам дали са съвместими обаче, за да можеш да използваш част от единия за другия телефон.

Ами не, не бързам. Много Ви благодаря!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 часа, Novakat написа:

Ами не, не бързам. Много Ви благодаря!!

Сега погледнах и видях, че имам V630i... Съжалявам, запомнил съм че е 630, но не бил "k", а "v".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 57 минути, djagi написа:

Сега погледнах и видях, че имам V630i... Съжалявам, запомнил съм че е 630, но не бил "k", а "v".

Няма проблем. Благодаря все пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от vELiNiO
        Sony Ericsson k500i: Модел 2004г., с цветен дисплей, Infrared, интернет браузър, вградена VGA камера, вътрешна памет 12МВ и т.н. Има си кутия и зарядно.

За повече информация и връзка с мен използвайте съобщенията в сайта.
      • от |VIP|d3v1L
        Здравейте. Използвам Sony Xperia Z3 Plus. Имам голям проблем с прегряването на телефона. Без да го използвам няколко часа държи температура на процесора около 38-40 градуса. Когато го използвам започва да грее като печка. Вдига температура от 45-50 градуса при сърфиране в браузъра, социалните мрежи и т.н. 55-65 градуса при по - голямо натоварване например от игри независимо каква е играта и колко е тежка. Камерата в този случай е неизползваема. Излиза съобщение което уведомява, че устройството е с повишена температура и тя ще се изключи автоматично, за да се охлади. Това се случва при заснемане на видео, 4К видео и по - рядко при снимки. Търсих много из нета, но нищо конкретно не намерих. Пишеше в един сайт че от Sony са пуснали някакъв пач за този модел, който оправял проблема с прегряването, но не можах да го открия. Моля ако някой е имал подобен проблем и го е разрешил  по някакъв начин да сподели. Благодаря предварително! 

• от HackerX
        Разглеждах телевизори до 1000лв и се спрях на SONY KDL-48WD650 (1, 2) Добър избор ли е както за филми, така и за игри на PS4?
        Като алтернатива има LG 49LH630V, той по-качествен ли е и струва ли си допълнителната разлика в цената?
      • от ShamanOwl
        Имам 5mb System update, който след като се изтегли казва, че телефонът трябва да се рестартира за да започне инсталацията на ъпдейта. Дотук добре. Десет секунди след началото на инсталацията изписва "error" показва логото на Андроид как лежи и от него тече кръв. Рових адски много в интернет, много хора имат моя проблем, но никой няма решение.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.