Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет ;) Добър ден на всички и ето отново с моя проблем : Снощи по някое време реших да си сваля някой филмче от Замунда всичко точно влязах избрах и когато тръгнах да свалям ми отвори Uttorent излезе прозореца в който да се избере къде да се запише филма и в същия момент в браузера се отвори нов прозорец някъв сайт Cdn.bitmedianetwork.com :no-no: Затворих сайта изтеглих си филма изгледах го и малко по късно не се сдържах и взех да търся информация за този сайт какво представлява всъщност !? В един сайт намирам нещо пише : Здравейте,
Вашият компютър не е заразен. Cdn.bitmedianetwork.com се използва от Utorrent извличането на реклами, които ще бъдат показани в самата програма.

В друг сайт ми пише : Този домейн е известно да бъде домакин и разпространение на рекламен софтуер както и друг потенциално нежелан софтуер.

И сега се чувствам раздвоен и незнам какво да си мисля опасен сайт ли е прихванал ли съм някой вирус или това наистина е от Uttorent-a както пише в 1вия сайт !? P.S. пропуснах да кажа - направих сканиране с ESET и MalwareByres не ми намери нищо/никви злонамерени обекти нямаше вируси ;) Така ако някой може да ми помогне с малко повечко подробна информация относно този сайт ако знае нещо да драсне някой коментарче :) Мерси Предварително !!! И моля ако съм объркал раздела модератор/редактор да премести темата в точния раздел ;) Приятен ден !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, _Alex&Vanko_ написа:

ESEt  езащитата? Оригинален ли е? а МБАМ само скенер?

Не безплатен е свалян е от Замунда има лиценз ключ до 2025година ! MalwareBytes също свалян от Замунда ... опция пълно сканиране диск C и с 2те не ми намери нищо ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай ги и двете! Никаква работа не вършат.

Защитата трябва да е оригинална! Айде другото от замунда как да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, velislavvasilev написа:

Ми, uTorrent по принцип има реклами. Излизат си в него, а нищо чудно и на poup да има някои. А може и да имаш нещо със зловреден код. Аз доста торент клиенти смених и за сега оставам твърдо на qbittorrent подради няколко причини. Едната е липса на реклами, а другата е мигновенния старт на теглене на магнитни торенти. Сега не знам как uTorrent си набавя рекламите, ама едно време си играх и му набих банове на 10-тина адреса и спряха да зареждат.

Незнам .... преди бях с Bitcomet ама смених минах на Uttorent ! А за рекламите и Uttorent има опции за спиране на изскачането на реклами в програмата :)

преди 10 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Деинсталирай ги и двете! Никаква работа не вършат.

Защитата трябва да е оригинална! Айде другото от замунда как да е.

То хубаво оригинална ама за да е сигурна антивирусната трябва да е купена ! а не всеки човек има възможност да даде пари за такива работи ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.eset.com/bg/home/products/online-scanner/

https://www.bleepingcomputer.com/download/malwarebytes-anti-malware/

Версия 2.2 а за есета да открива потенциално нежелани и да сканира архиви. Ако искаш да се проверяваш.

https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/

Ще иска рестарт след сакнирането.Ако се е налепило нещо по браузърите.

https://www.malwarebytes.com/junkwareremovaltool/

ще те подкани да натиснеш кой да е клавиш.

https://home.sophos.com/

Ето една безплатна.Ако искаш Битдефендер фрии или Касперски фрее.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.03.2017 г. в 19:27, xXx*Triple*xXx написа:

Незнам .... преди бях с Bitcomet ама смених минах на Uttorent ! А за рекламите и Uttorent има опции за спиране на изскачането на реклами в програмата :)

То хубаво оригинална ама за да е сигурна антивирусната трябва да е купена ! а не всеки човек има възможност да даде пари за такива работи ;)

За рекламите и Uttorent има опции за спиране на изскачането на реклами в програмата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.03.2017 г. в 19:38, _Alex&Vanko_ написа:

Ето една безплатна.Ако искаш Битдефендер фрии или Касперски фрее.

Стига с тия антивируси. Malwarebytes преди седмица ми показа,че VLC ми е потенциално опасна програма.Изкормих я с козия крак.

Ползвам VLC откакто го има.

Вманиачавате се все едно,че компютрите ви са от Федералния резерв.

И го сменете тоя uTorrent.

Има цяла тема за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от NighTStalKER765
      Добър ден! Не знам дали този форум е правилното място и ако не е, поправете ме.
      Въпросът ми е свързан с автомобил Honda civic ctdi 2002. Млад шофьор съм и не знам какви проблеми по принцип имат тези автомобили. Вашето мнение какво е? Какви са най-често срещаните проблеми? за какво трябва да внимавам? Надежден автомобил ли е? Благодаря за отделеното време! 
    • от David Andreev
      Здравейте, колеги. 
      Купих си онлайн магазин и после платих за тема, но в крайна сметка се оказа, че съпорта не могат да ми помогнат. 
      Визуализацията на мобилни устройства куца и ще се радвам, ако някой ми помогне...
       www.efekten.com
      Не на всеки телефон е така, но от моят се вижда така

Бих искал да променя изгледа, логото да се вижда изцяло и бутона в ляво да е малко по голям съответно и по центриран някак си... 
      Или логото на 1 ред и после другото
      Не знам кой е файла отговарящ за това... 
      Благодаря ви.
    • от Boiko Borisoff
      Здравейте!Без да искам съм изтрил около 30-40 снимки от телефона (бяха на SD card) както и да е върнах снимките с едно приложение от Google Play, но забелязах,че са замаглени (КАЧЕСТВОТО НА СНИМКИТЕ БЕШЕ ДОБРО И ОРИГИНАЛИТЕ ПО ПРИНЦИП СА ЧИСТИ).Въпроса ми е има ли начин да ги върна default и ако да какъв е?
    • от WhiteDevil 5
      Добър ден имам следният проблем - въпрос имам Активна аудио система 5.1 ,като включа субуфера който е активен и захранва тонколоните се чува постоянно  шумене без значение дали е намален субуфера или е усилен докрай.. само когато го цъкна на Mute   нищо не се чува ...шумът е от с субуфера изключвам колоните ,но си продължава шуменето от него. (жужене) не е от кабелите ... Сменени са всичките . Към какво да се насоча ,защото е супер дразнещоо това ...
    • от Simona Yan
      Здравейте, извинявам се ако вече има такава тема...
      Искам да създам страничка от която мога да печеля пари тоест да има повече посещения.
      1. да помага на хора да си намерят работа тоест 2 раздела предлагащи и търсещи.Да сложа и реклами по-късно за да печеля пари.
      2.блог да пиша нещо и другите да пишат...
      3.имам много тетрадка с планове по различни предмети.Слагам подраздели бг,мат...и пиша плановете и учениците сега като гледам нищо не пишат ,а искат на готово...50ст на месец и така.
      Нямам друга идея за сега ще се радвам за мнението ви
  • Дарение

• Добави ново...