Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър ден на всички ! 

Как мога да изтрия това, което съм търсил в гугъл търсачката ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, забравих да спомена с Chromе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 6 минути, XxeoN написа:

Ти за тъп ли ме имаш или ? Това което си дал е да се изтрие история, където съм влизал и тем подобни, аз искам в www.gooogle.com , каквото съм търсил само това да изтрия. Чети малко какво питам... Майко мила, разбирачи ! 

В гъгъл търсачката каквото съм търсил, за да съм по точен !

Редактирано от KnoX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, KnoX написа:

В гъгъл търсачката каквото съм търсил, за да съм по точен !

Ето ти полезно инфо по въпроса..............https://vesti.bg/lyubopitno/lyubopitno/6-linka-ot-koito-shte-nauchite-kakvo-znae-google-za-vas-6066060.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Пусни си един CCleaner

Човека има предвид това дето е на сървърите на гугъл ,не това дето е на личния ти компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Слави Маринов написа:

Човека има предвид това дето е на сървърите на гугъл ,не това дето е на личния ти компютър.

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Слави Маринов написа:

Така схванах и аз. Което ако е това... няма триене. Доколкото знам Гугъл не трият.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Stoyannnov написа:

Логнат ли си с гугъл акаунт или не?

Разбира се, че съм логнат. Има акаунта, ако нещо се наложи все пак....

_Alex&Vanko_ По голяма глупости която каза не бях чувал. 

_Uzunov_ Няма как да няма начин да се изтрие това, което съм търсил.

Редактирано от KnoX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като всичко е глупост,за какво питаш въобще.Чупи си главата и се опрявай сам.И да имам желание да ти помогна,няма да стане.Остави че питаш,пък и само критикуваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, _Uzunov_ написа:

Така схванах и аз. Което ако е това... няма триене. Доколкото знам Гугъл не трият.

Ми като влезеш в тези настроики на гугъл има опции за изтриване на история и т.н. и като се изтрие не се показва,пък дали действително се изтрива или гугъл те будалкат,че ти я трият и я запазват,тава не мога да кажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, XxeoN написа:

Като всичко е глупост,за какво питаш въобще.Чупи си главата и се опрявай сам.И да имам желание да ти помогна,няма да стане.Остави че питаш,пък и само критикуваш.

Я по спокойно ! В темата да виждаш някой да ми помогнал, с такива коментари :

преди 59 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Пусни си един CCleaner

преди 56 минути, _Alex&Vanko_ написа:

:D

Освен Слави Маринов , Stoyannnov , Sa3ana3a не виждам други който да са се пробвали да ми помгонат. 

Заключвайте тема, няма смисъл от нея. Човек да не попита нещо, само се питам защо е форум тогава. Май да си помагаме взаймно. Мерси за всички помагачи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш да ни забраниш да пишеме в темата.Аз съм отговорил каквото съм разбрал.

Добре че ми обясни Слави. Научете се да обяснявате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Не можеш да ни забраниш да пишеме в темата.Аз съм отговорил каквото съм разбрал.

Добре че ми обясни Слави. Научете се да обяснявате!

Какво повече да ти обесня , знаещия ? Какво не разбра от първия ми пост ? Питам просто и ясно и исках просто ако някой знае да ми помогне. И никой не съм карал да ми отговря или тем подобни. Брех, че и важни, хем съм искал помощ, хем съм и критикувал. 

преди 17 минути, XxeoN написа:

Критикувам, защото когато не се знае, не се пиши в тема, само за трупане на мнение, а се пиши за да се помогне на даден потребител, да отговоря на този потребител :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"Критикувам, защото когато не се знае, не се пиши в тема, само за трупане на мнение, а се пиши за да се помогне на даден потребител, да отговоря на този потребител :"

За да се успокоиш, аз ти отговарям, че няма начин да направиш това, което искаш. Никой не те е карал да пишеш из интернет. Най малкото Google! Като питаш, няма да се репчиш. Иначе някой ще те нарече и глупак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвет от мен-ако толко те притеснява какво прави гугъл и събирането на данни,по-добре да смениш търсачката с някоя дето уважава потребителите и не ги третира като своя собственост,това с триенето в гугъл е............илюзия,те просто превърнаха една добра идея в машина за правене на пари на всяка цена и въпреки всичко.Ето едно предложение за търсачка:https://www.qwant.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://myactivity.google.com/delete-activity
задаваш начална дата и изтриваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

https://myactivity.google.com/delete-activity
задаваш начална дата и изтриваш

Супер, получи се. Много съм ти благодарен.

преди 1 час, * СТЕФАН * написа:

"Критикувам, защото когато не се знае, не се пиши в тема, само за трупане на мнение, а се пиши за да се помогне на даден потребител, да отговоря на този потребител :"

За да се успокоиш, аз ти отговарям, че няма начин да направиш това, което искаш. Никой не те е карал да пишеш из интернет. Най малкото Google! Като питаш, няма да се репчиш. Иначе някой ще те нарече и глупак.

Нека ме нарекат както си искат. Аз няма за какво да се успоявам, не съм нервен, има си хора, които ще ми помогнат. В прочем, сега в скайпе, научих много интересни неща, за някой потребители, тук и го реших - игнор, е най - правилното нещо. ;)

преди 1 час, Слави Маринов написа:

Съвет от мен-ако толко те притеснява какво прави гугъл и събирането на данни,по-добре да смениш търсачката с някоя дето уважава потребителите и не ги третира като своя собственост,това с триенето в гугъл е............илюзия,те просто превърнаха една добра идея в машина за правене на пари на всяка цена и въпреки всичко.Ето едно предложение за търсачка:https://www.qwant.com

Благодаря ти за помоща и съветите, ще ми бъдат адски полезни. :)

преди 1 час, _Alex&Vanko_ написа:

Край сега ще те хванат и докладват!:D

Много си, умен. Почисти се малко с CCleaner, за да не се излагаш. И съвет от мене, да не летиш много на високо, че боли като се падне. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвай се че си разбрал истината за нас, Успех! Дали се излагам или не се тая! Не съм тук за реноме и слава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...