Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Symantec Endpoint Protection Cloud - облачен антивирус

Препоръчан отговор

За разлика от стандартния Symantec Endpoint Protection това е облачен антивирус, разполагащ с всички модули за защита на платения Norton Security, в това число поведенчески блокер, защитна стена и Static Attribute Protection Engine (SAPE)   https://www.symantec.com/security_response/sape/ . Програмата е много лека и няма нищо общо с тромавия Symantec Endpoint Protection, що се отнася до бързина на работа и интерфейс. Неуправляемата версия може да се ползва безплатно за неограничен период от време. Предоставям линк за инсталатора:  

сваля се от сивия бутон, а не от червения

Untitled.jpg

Untitled.png

Untitled.png

дори номера на версията е идентичен с платения Norton Security

Редактирано от "MARIAN8601" (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, NIKISHARK написа:

Линка си работи...

Screenshot_1.png

Да да изтеглих я , просто изчака 6-7 минути докато тръгне. Само че е доста постна от към настройки програмата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако държиш да е защита от Symantec,по- скоро бих се спрял наSymantec Endpoint Protection 

Spoiler

Screenshot_2.png

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, NIKISHARK написа:

Ако държиш да е защита от Symantec,по- скоро бих се спрял наSymantec Endpoint Protection 

Покажи скритото съдържание

Screenshot_2.png

Така е да, просто реших да я сложа от любопитство...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, "MARIAN8601" написа:

За разлика от стандартния Symantec Endpoint Protection това е облачен антивирус, разполагащ с всички модули за защита на платения Norton Security, в това число поведенчески блокер, защитна стена и Static Attribute Protection Engine (SAPE)   https://www.symantec.com/security_response/sape/ . Програмата е много лека и няма нищо общо с тромавия Symantec Endpoint Protection, що се отнася до бързина на работа и интерфейс. Неуправляемата версия може да се ползва безплатно за неограничен период от време.

SEP също е облачен и въобще не е тромав!

Цитат

Symantec Endpoint Protection 14

Улучшенная защита

• Антивирусные сигнатуры в облаке (Intelligent Threat Cloud Service)

Линкът ти е към мега.Дай официален такъв.Правят проблеми за това!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)
преди 11 часа, URIEL написа:

SEP също е облачен и въобще не е тромав!

Възможно е. Наблюденията ми са върху версия 12. Новата версия 14 не съм пробвал.

преди 11 часа, URIEL написа:

Линкът ти е към мега.Дай официален такъв.Правят проблеми за това!

Няма смисъл да давам линк от официалния сайт на симантиците, защото за да се свали от там инсталатора се изисква регистрация.

Иначе не знаех че и СЕП 14 е облъчен, благодаря за инфото. ;)

Редактирано от "MARIAN8601" (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, "MARIAN8601" написа:

Възможно е. Наблюденията ми са върху версия 12. Новата версия 14 не съм пробвал.

Няма смисъл да давам линк от офицялния сайт на симантиците, защото за да се свали от там инсталатора се изисква регистрация ;)

Абе просто ти казах защото преди на мен ми правиха проблеми.Хубаво си направил като си пуснал програмчето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих желал официален линк. Имах регистрация някога, но нещо в момента не мога да открия как да изтегля от оф сайта тази програма...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 10 месеца по-късно...

Бе пичове май не е точно фрий...

ScreenHunter_78 Feb. 14 18.52.jpg

работи два-три дни отлично и ся извади това съобщение.SEP 14 добра алтернатива лие? Ех едно време преводи правехме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SEP 14   с Win  7  си работи с години на служебния ми компютър.   SEP 12  си е на домашния условно безплатно с Win XP  ....май от 2012-та година.Корпоративните  клиентски версии имат лесни и хубави настройки - не си струва да си правя експерименти с тази също облачна измишльотина - приличаща ми на облачната испанска Панда. Греша ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, attj написа:

SEP 14   с Win  7  си работи с години на служебния ми компютър.   SEP 12  си е на домашния условно безплатно с Win XP  ....май от 2012-та година.Корпоративните  клиентски версии имат лесни и хубави настройки - не си струва да си правя експерименти с тази също облачна измишльотина - приличаща ми на облачната испанска Панда. Греша ли?

Здравейте това безплатни версии ли са?ако да от къде мога да си изтегля една от двете,и дали са стават за windows 10.Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, attj написа:

Благодаря инсталирах SEP 12  прави ми впечатление че почти не се осеща че я има което е добре,искам да попитам настройките така ли е добре да си останат или се пипа нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Parliament написа:

Благодаря инсталирах SEP 12  прави ми впечатление че почти не се осеща че я има което е добре,искам да попитам настройките така ли е добре да си останат или се пипа нещо

Може да ползвате настройките по подразбиране - докато постепенно изцяло разучите възможностите на програмата. Има доста възможности.Има тема в този форум за тази програма - там преди време доста неща сме споделили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване