Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте! От 2013 ползвам Windows phone (Lumia 520) ,и като цяло бях доволен. Не възнамерявах да го сменям ,защото напълно удовлетворяваше моите потребности. Това е един от телефоните ,които не получиха актуализация до Windows 10 и може би повече от година не съм получавал ,каквито и да е било актуализации по ОС. На скоро получих съобщение от Месенджър ,че версията ,която ползвам (от 2014) вече не се поддържа и ми пращат линк за да изтегля актуализации. 1-во пуснах телефонът да си потърси сам ,но не откри такива. След това деинсталирах и инсталирах на ново Месенджър ,но безрезултатно. 

Искам да запитам имате ли представа ,дали това недоразумение ще бъде поправено и ще излезе все пак актуална версия на месенджър за Windows Phone 8.1 ,или това е поредния трик за да ни накарат ,да купуваме излишни нови телефони? 
На мен ми се струва ,че скоро няма да останат от масовите приложения работещи на Windows Phone 8.1 и за това обмислям да закупя нов ,но този път едва ли ще е Windows Phone. 

9082025Q.png

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е от Microsoft, а по-скоро от сурат тефтера. И е извиване на ръце за смяна на хардуер.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ExaFlop написа:

Това не е от Microsoft, а по-скоро от сурат тефтера. И е извиване на ръце за смяна на хардуер.

Повече от ясно е ,че е извиване на ръце ,но с каква цел пък точно FB да го правят? В крайна сметка интерес от тази работа имат само производителите на хардуер. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Soviet Soldier написа:

Здравейте! От 2013 ползвам Windows phone (Lumia 520) ,и като цяло бях доволен. Не възнамерявах да го сменям ,защото напълно удовлетворяваше моите потребности. Това е един от телефоните ,които не получиха актуализация до Windows 10 и може би повече от година не съм получавал ,каквито и да е било актуализации по ОС. На скоро получих съобщение от Месенджър ,че версията ,която ползвам (от 2014) вече не се поддържа и ми пращат линк за да изтегля актуализации. 1-во пуснах телефонът да си потърси сам ,но не откри такива. След това деинсталирах и инсталирах на ново Месенджър ,но безрезултатно. 

Искам да запитам имате ли представа ,дали това недоразумение ще бъде поправено и ще излезе все пак актуална версия на месенджър за Windows Phone 8.1 ,или това е поредния трик за да ни накарат ,да купуваме излишни нови телефони? 
На мен ми се струва ,че скоро няма да останат от масовите приложения работещи на Windows Phone 8.1 и за това обмислям да закупя нов ,но този път едва ли ще е Windows Phone. 

9082025Q.png

Поредната наглост на Майкрософт, но въпреки всичко има идиоти, които го обичат и приемат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Soviet Soldier написа:

Повече от ясно е ,че е извиване на ръце ,но с каква цел пък точно FB да го правят? В крайна сметка интерес от тази работа имат само производителите на хардуер. 

Нямат изгода да го поддържат за стара платформа. Както махнаха и десктоп приложението за Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Soviet Soldier написа:

Искам да запитам имате ли представа ,дали това недоразумение ще бъде поправено и ще излезе все пак актуална версия на месенджър за Windows Phone 8.1

Твърдо нье. 

П.П. Иначе мога да ти подаря едно хенди като твоето за резервни части, но няма смисъл. И да, добро попадение.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е някаква уговорка между Microsoft и Facebook. Доказателство е ,че старите версии на IOS и Android няма да имат този проблем (поне за сега). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мигриране...към Win10Mobile/нов хардуер..
Или ползваш браузър за гьон сурат тефтер

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ExaFlop написа:

мигриране...към Win10Mobile/нов хардуер..
Или ползваш браузър за гьон сурат тефтер

Браузърът не ме устройва ,защото когато ми пишат не получавам директно известия. Пробвах да го надградя до Windows 10 с Insider ,но не става. Разочарован съм от некоректността на Microsoft ,но изобщо не ми се връща и към андроид. Чудя се дали да взема някоя Lumia отново ,но съм харесал и един китаец Huawei P8 Lite. Заслужават ли си тия китайци? Защото ми трябва надежден телефон. Лумията съм я изпускал и мокрил доста пъти ,но проблеми не съм имал. Сполучлива се оказа 520-ката.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Soviet Soldier написа:

Сполучлива се оказа 520-ката.

Да, жалко, че "остаря". Е, има си треските, но е дуракоустойчива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nikolayykolev
      Привет! 
      Имам проблем с връзката между PS3 и телевизор. От скоро с пускането на играта започва да излиза черен екран и в горния ъгъл ми изписва HDMI (както когато го пускам). Друг път ми дава черен екран и така си остава. Пробвах с HDMI 1, HDMI 2, HDMI 3 - проблема е еднакъв, където и да свържа кабела. Взех HDMI кабел от приятел, но при него дори не излиза картина и звук, а само черен екран. Моля за съвети...
    • от Xristis Games
      Здравейте вчера ми се случи нещо много странно. Както си тегла Office пакет на компютъра и нещо се случи почнаха да се появяват странни цветове на екрана, линии и т.н. Когато изключих компа и го пуснах нямаше картина. Оказа, че е от видео картата. Не знам когато съм го теглил колко градуса е достигнала. Става въпрос за GTX 770. Сложих я в друг компютър и също нямаше картина.
      Въпросите ми са:
      Изгоряла ли е?
      Има ли начин да се оправи като я занеса на сервиз?

Компютър:
      Процесор: I5 2400
      Дъно: foxconn (Не знам точния модел)
      Рам: 6ГБ - 2,4гб
      Видео карта Gtx 770
      Хард: (Не знам 500ГБ)
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Преди известно време включих известията да се показват на началният екран под формата на балонче, все едно е чат от messanger и може да го местиш по екрана, за да го махна трябва да плъзна надолу и да изчистя известията или да цъкна върху него да ми отвори приложението, след което да го затворя за да го махна. Та, въпроса ми е, знаете ли как мога да го изключа това нещо, че почна много да ме дразни.
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Като мобилно у-во използвам Samsung Galaxy Note 9 и съм доволен, но имам проблем. Използвам 2 сим карти, една немска и една българска. Немската сим карта е на слот 1, а българската на слот 2. От време на време когато си реши ми изписва че сим картата не е намерена и ми изключва само българската сим карта, за да оправя проблема трябва да рестартирам телефона.
      Някакви теории или съвети?

Сори за правописните грешки, пиша от телефона.
    • от Тошко2001
      Здравейте! От известно време търся примерен изпит по химия за МУ пловдив, ей тъй да го разцъкам, по биология намерих на пдф, по химия претараших целия гугъл нищо, на мнооого километри съм от Пловдив и нямам познати, които да разполагат със сборници. Благодаря ви предварително!
  • Дарение

• Добави ново...