Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

История на промените

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Не вярвам че си грешка в живота ми - кавър А.Х.Т. sekirata cekupama 

• от ken.s
      Докато сърфирам, независимо с кой от трите браузъра, ми излиза през неопределен интервал от време прозорец, на който пише за грешка, която не знам как да поправя или премахна. Качвам снимка  с надписа...  Моля за помощ. Благодаря предварително на всеки, който ще се отзове на молбата ми за помощ. Все още съм на XP.

• от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам огромен проблем със отвратителния рутер на Виваком.
      Рутера трябва да е някакъв модел Huawei amartcom. Ще приложа снимка.
      Та едвам намерих как да влеза в настройките на рутера
      192.168.1.1 
      User - root
      Pass - vivaNETway
      И идва огромния проблем, че при въвеждане на потребителско име и парола за достъп към comnet просто не се получава. Трия DNS на виваком трия всички автоматични настройки и просто нета не тръгва.
      Не ми се вярва да не мога да подкарам друг интернет на рутер който е взет от виваком. Купих рутера втора употреба щот ми допадна но не знаех, че е толкова проблемен.
      Някой ако може да помогне.

• от Албена Асенова
      Езикова школа АБИЛИТИ организира Индивидуална и полу – индивидуална подготовка по Английски език за изпити  IELTS , TOEFL ,FCE в удобно за Вас време.
       Продължителност - 30 занятия.
       Цена – 20 лева за занятие .
        Таксата за курса включва учебните материали .

Обучението се осъществява по утвърдени учебни системи като се използват и допълнителни материали, съобразени с нуждите на обучаващите се.
        Подготовката включва интерактивни задачи, свързани с изискванията за успешно представяне на изпита за сертифициране на познанията и уменията :
      -       Четене, слушане и устен отговор на въпрос.
      -       Слушане и устен отговор на въпрос.
      -       Четене, слушане и писмен отговор на въпрос.
      Във всички раздели се  тестват  уменията , като се правят и анализират текущи практически тестове .
        Курсистите се обучават в раздела Разговор, като се запознават с типовете въпроси, критериите и изисквания за оценяване, структурата и времетраенето на отговора .
      Те се упражняват върху теста – разговор ,  като записват гласовете си и така анализират индивидуалното си ниво по отношение изискванията на задачата и нейното времетраене.

За повече информация: 
      тел. (02)953 08 87
       0878 467 429 
      Адрес: кв. Иван Вазов, ул. Михаил Буботинов 32, блок 5, вход В, ет. 1, ап.1
      e-mail: [email protected]

http://www.abilityschool.eu  Facebook: Ability language school
    • от Xshg
      Когато го включа ми изписва
      Intel undi,pxe-2.1(build 003)
      Copyright (c) 1997-2000 intel corporation
      This product is covered by one or more of the following patents:us6,570,884,us6,115,776 and us6,327,625
      Realtek pcie gbe family controller series v2.61 (01/07/15)
      Pxe-e61 : media test failure , check cable
      Pxe-mof: exiting pxe rom. No boot device --insert boot disk and press any key

И не ме пуска да вляза в биос

• Дарение

• Добави ново...