Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!
Имам грешка във всички браузъри на уиндоуса си, след опита ми да заредя facebook. Грешката е следната – 

Цитат:

Този сайт не може да осигури защитена връзка www.facebook.com не прие сертификата ви за вход или е възможно да не е предоставен такъв. Свържете се със системния администратор. ERR_BAD_SSL_CLIENT_AUTH_CERT

Преди седмица ми излизаше същата грешка и за google.com, youtube.com, google.com/drive/ и т.н. 
Основно само абв-то и gmail-a ми се отваряха, ресетнах браузъра, свалих нови браузъри и нулирах настройки и кеш и някак си грешката за всички сайтове изчезна освен за facebook. 
В гугъл супорт четох, че трябва да си деинсталирам DOD  certificates. Но не знам дали сайтовете в нета са надеждни.... Моля за мнения!
    Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Проверете си датата на компютъра
2. С какъв защитен софтуер сте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е решен! Хиляди благодарности!
Има ли неща, от които мога да се притеснявам след изключването на тази опция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре деинсталирай изцяло NOD32 и ползвай друг антивирусен софтуер. Предполагам, че защитният ти софтуер не е лицензиран. Понякога малка сума помага много и спасява много. Ако желаеш съвет за по-добра програма... пиши!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И защо да го пише, при положение, че има прекрасна тема за избор на защитен софтуер.
И нали, ако е нелицензиран, NOD32  ще свети като коледна елха. Добре е човек като пише, да е наистина наясно с това, което обяснява.
Проблемът по-скоро е с някой сертификат в системата.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох... аман от аматьори. Прав сте само за едно... " Добре е човек като пише, да е наистина наясно с това, което обяснява."

Предполагам, че коментарът ми ще бъде изтрит.

Няма да коментирам повече.

Мони, знаеш как да ме намериш за истински професионален съвет!

Лек ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та защо не коментирате открито? Или може би другите четящи не са заслужили евнттуално да научат нещо от професионалиста?
И какво й е лошото на темата:

или на тази:

И 

@Bate Joro, как ще докажеш ценз, за да дадеш

преди 10 минути, Bate Joro написа:

истински професионален съвет

?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо ма то тука имало и истински професионалисти. Предлагам да се закрие форума, защото с този си изчерпателен коментар сложи всички постове и теми в малкия си джоб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа, не, форумът трябва да го има, за да има "на лични"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Не вярвам че си грешка в живота ми - кавър А.Х.Т. sekirata cekupama 

• от ken.s
      Докато сърфирам, независимо с кой от трите браузъра, ми излиза през неопределен интервал от време прозорец, на който пише за грешка, която не знам как да поправя или премахна. Качвам снимка  с надписа...  Моля за помощ. Благодаря предварително на всеки, който ще се отзове на молбата ми за помощ. Все още съм на XP.

• от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам огромен проблем със отвратителния рутер на Виваком.
      Рутера трябва да е някакъв модел Huawei amartcom. Ще приложа снимка.
      Та едвам намерих как да влеза в настройките на рутера
      192.168.1.1 
      User - root
      Pass - vivaNETway
      И идва огромния проблем, че при въвеждане на потребителско име и парола за достъп към comnet просто не се получава. Трия DNS на виваком трия всички автоматични настройки и просто нета не тръгва.
      Не ми се вярва да не мога да подкарам друг интернет на рутер който е взет от виваком. Купих рутера втора употреба щот ми допадна но не знаех, че е толкова проблемен.
      Някой ако може да помогне.

• от Албена Асенова
      Езикова школа АБИЛИТИ организира Индивидуална и полу – индивидуална подготовка по Английски език за изпити  IELTS , TOEFL ,FCE в удобно за Вас време.
       Продължителност - 30 занятия.
       Цена – 20 лева за занятие .
        Таксата за курса включва учебните материали .

Обучението се осъществява по утвърдени учебни системи като се използват и допълнителни материали, съобразени с нуждите на обучаващите се.
        Подготовката включва интерактивни задачи, свързани с изискванията за успешно представяне на изпита за сертифициране на познанията и уменията :
      -       Четене, слушане и устен отговор на въпрос.
      -       Слушане и устен отговор на въпрос.
      -       Четене, слушане и писмен отговор на въпрос.
      Във всички раздели се  тестват  уменията , като се правят и анализират текущи практически тестове .
        Курсистите се обучават в раздела Разговор, като се запознават с типовете въпроси, критериите и изисквания за оценяване, структурата и времетраенето на отговора .
      Те се упражняват върху теста – разговор ,  като записват гласовете си и така анализират индивидуалното си ниво по отношение изискванията на задачата и нейното времетраене.

За повече информация: 
      тел. (02)953 08 87
       0878 467 429 
      Адрес: кв. Иван Вазов, ул. Михаил Буботинов 32, блок 5, вход В, ет. 1, ап.1
      e-mail: [email protected]

http://www.abilityschool.eu  Facebook: Ability language school
    • от Xshg
      Когато го включа ми изписва
      Intel undi,pxe-2.1(build 003)
      Copyright (c) 1997-2000 intel corporation
      This product is covered by one or more of the following patents:us6,570,884,us6,115,776 and us6,327,625
      Realtek pcie gbe family controller series v2.61 (01/07/15)
      Pxe-e61 : media test failure , check cable
      Pxe-mof: exiting pxe rom. No boot device --insert boot disk and press any key

И не ме пуска да вляза в биос

• Дарение

• Добави ново...