Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Optium

Поредната узаконена кражба от страна на мобилни оператори в страната !

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Вчера ми се наложи да позвъня за справка от предплатена карта на Vivacom до техническия отдел на Mtel на *88.

Какво бе учудването след приключването на разговора ми с тях, когато установих че сумата в картата ми която беше 21.50 лева

преди започването на разговора,  впоследствие се бе стопила до 14.90 лева или този МЕЖДУКОНТИНЕНТАЛЕН РАЗГОВОР

ми е струвал . . .6.60 /шест лева и шестдесет стотинки/ !!!

Това ако не е поредния пладнешки грабеж от страна на монополите в България, здраве му кажи !

Какви са ми правата на потребител в този случай и към кого да адресирам жалбата си по този драстичен случай !

Редактирано от Optium
корекции в текста ! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я, се осъзнай! Какъв грабеж???? Не схващам първо защо звъниш от карта на Виваком на съпорта на М-тел. И изобщо колко минути изговори???? 

В този случай нямаш права защото си осъществил съзнателен, доброволен и без принуда разговор към друг оператор, а незнанието ти относно тарифите за това са си за твоя сметка! Същите са официално публикувани и достъпни за всеки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Кумчо вълчооо написа:

Я, се осъзнай! Какъв грабеж???? Не схващам първо защо звъниш от карта на Виваком на съпорта на М-тел. И изобщо колко минути изговори???? 

В този случай нямаш права защото си осъществил съзнателен, доброволен и без принуда разговор към друг оператор, а незнанието ти относно тарифите за това са си за твоя сметка! Същите са официално публикувани и достъпни за всеки!

Този юнак след като в няколко теми явно се подигра с хората, искащи да му помогнат, аз лично спрях да му обръщам внимание на писъците за помощ, които са шменти капели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Кумчо вълчооо написа:

Същите са официално публикувани и достъпни за всеки!

Официалната обявената тарифа за разговор със * 88 от друг оператор е 38 стотинки с ДДС !!!

Справката с всичките му там салтанати не е била повече от 10 минути,

така че тази цена от 6.60 лв въобще не би могла да се вмести там !

А ние българите си го доказваме с всеки изминал ден,

че сме си абсолютни лайняри и гадняри и за това си заслужаваме съдбата и това да си страдаме во века . . .

Редактирано от Optium
корекции в текста ! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, на арменския поп да си се обаждал скоро?

Цитат

А ние българите си го доказваме всеки ден,

че сме си абсолютни лайнари и за това си заслужаваме да си страдаме во века . .

Много точно казано.... почти като Радой:

Цитат

Срещнали се на полянка,
прабългарин и славянка.
Цуни-гуни, вади-тури,
народили чукундури.
Хем ебливи, хем крадливи,
но най-вече завистливи.

Редактирано от gaffer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как позвъни от Виваком на *88?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалбата ще е неоснователна...100% съм сигурен, че дори не си знаеш плана и тарифата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаладжийство. Не видях написана продължителността на разговора - дори и просто телефонче дава статистика. Както и тарифа. Не знам и как е набрал поддръжката на друг оператор. Примерно Viva освен стандартното 123 за да може да се набере от друг имат 087123.

Но тъпото заглавие е достойно за вестник от най-жълтите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако звъни на +359 88 8088088 става и от друг оператор ама тарифата му е по плана...А заглавията на темите му са епични както и самите теми..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...