Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

hakera95

Заслужава ли си покупката на iphone 6

Препоръчан отговор

Здравейте! Обмислям покупка на iphone 6 втора ръка. Не искам по стар защото са с малки диплеи а в момента съм с lg g3. Та въпроса ми е заслужава ли си защото е 2014 модел въпреки че ще получава ъпдейти още 2 години. Или да дъбера още малко пари за 6s пак втора ръка. Засега бюджета ми е 600 лв. И още един въпрос с тия пари мога ли да купя хубав запазен втора ръка 6 или 6s. Благодаря предеарително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо виждам колко ди запознат с iphone като лазваш че е пластмаса 

Второ не можеш да ми говориш така

Трето казваш на мен какъв съм а кото ме обиждаш показваш само ти какъв сии 

Четвърто по добре се махай от тука и като няма да дадеш нещо по темата няма смисъл да пишеш бе "мозък"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Воробянинов написа:

Дали си заслужава зависки само от тебе бе Задник,поклонник на прости пласмасови кутийки,намиращ смисъл на общуване м/у телефон и приятел  бе Боклук

Същия си като всички ви,което познавам

Стой си като искаш в каменната ера ама се ограничавай от към квалификации и офтопици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, hakera95 написа:

Първо виждам колко ди запознат с iphone като лазваш че е пластмаса 

Второ не можеш да ми говориш така

Трето казваш на мен какъв съм а кото ме обиждаш показваш само ти какъв сии 

Четвърто по добре се махай от тука и като няма да дадеш нещо по темата няма смисъл да пишеш бе "мозък"

Хубаво,извинявай.Но,не мисля по -различно.За мене си тъпунгер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То май не можеш и да четеш или не разбираш по добре спри да ко ентираш че само се закопаваш 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Аз имам питане към питащият! До сега темата я пусна три пъти. Защо сметна, че е необходим и четвърти. Правилата на форума това не го позволяват. По темата: Въздържай се максимално да си купуваш телефон от OLX, както си споменал. Да не се наложи да пишеш и друга тема. От мен успех с избора!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще отговоря на всички пласмасови тъпунгери или както там се наричате.Се ми е тая кой ви е пророкът.Бил Гейтс или Другите останали.Аз си пия пиенето в друга кръчма!Оставете ме на мира!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Воробянинов написа:

Ще отговоря на всички пласмасови тъпунгери или както там се наричате.Се ми е тая кой ви е пророкът.Бил Гейтс или Другите останали.Аз си пия пиенето в друга кръчма!Оставете ме на мира!

Приятел!

Умен мъж си, член на форума от неговото създаване. Не е редно да обиждаш когото и да било с неговото "поведение." Пий си пиенето и остави клавиатурата настрани. В най лошия случай разкажи виц послучай 1 април.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, hakera95 написа:

Заслужава ли си покупката на iphone 6 втора ръка.

Кратко и ясно - НЕ! Още повече от прeeбaлника. Толкова пари могат да се оползотворят за много по-смислени неща от гъзapeeне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, * СТЕФАН * написа:

Не е редно да обиждаш когото и да било с неговото "поведение." Пий си пиенето и остави клавиатурата настрани. В най лошия случай разкажи виц послучай 1 април.

Прав си.Пия си пиенето,но ми дойде много.Остарях.

Благодаря.Ще се покрия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Воробянинов написа:

Прав си.Пия си пиенето,но ми дойде много.Остарях.

Благодаря.Ще се покрия!

Ти, щом мислиш , че си остарял, какво да кажем ние "младите". Наздраве и честит 1 април на теб и всички останали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, * СТЕФАН * написа:

Ти, щом мислиш , че си остарял, какво да кажем ние "младите". Наздраве и честит 1 април на теб и всички останали.

А внучка имаш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 17 минути, Воробянинов написа:

А внучка имаш ли?

Тя е на  25, а внукът...на 29. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, * СТЕФАН * написа:

Тя е на  25, а внукът...на 29. 

Браво ,това ме радва  истински!

И аз се моля за това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В никакъв случай прайфон,задължително си земаи андроид а пък с този бюджет можеш да си вземеш почти самолет от към телефони

Изпратено от моят SM-G531H с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добави още 100-150лв към бюджета и си вземи SE. Хардуера му е като на 6S. Вярно по-малък екран, но батерията държи повече. Екрана е супер, телефона лесно се управлява с една ръка, стои стабилно в ръката.

Ако все пак си решил твърдо за по-големия екран и не ти е проблем, изчакай до октомври. До тогава ще са излезли новите модели и ще ги има в България. Цената на 6S ще падне още както като нов, така и за втора ръка. 6 го изключи от сметките. Освен ако не искаш по-бавна работа на ОС-а като излезе тази есен 11тата версия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втора ръка iPhone никога не се купува по куп причини, но ако нямаш възможност за чисто нов по-добре събери още 400 лв и си взими SE модела. Kакто каза единия по-отгоре. Хем няма да имаш ядове. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не те съветвам да рискуваш с втора употреба, по-добре дай-малко повече пари, за да ти е мирна главата. На мен ми подариха една шестица на една година и ми идеше да я ударя някъде.. Щях да я сменям с някакво евтино Леново, че го бях закъсал с парите, но пък късметът пак ми се усмихна и взех, че спечелих нова седмица :D

Така де, покупката на iPhone си струва на 100 процента, просто си вземи нов телефон и не ги жали много-много парите, ако ги имаш, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.06.2017 г. в 9:10, Стефан Стоянов написа:

И аз не те съветвам да рискуваш с втора употреба, по-добре дай-малко повече пари, за да ти е мирна главата. На мен ми подариха една шестица на една година и ми идеше да я ударя някъде.. Щях да я сменям с някакво евтино Леново, че го бях закъсал с парите, но пък късметът пак ми се усмихна и взех, че спечелих нова седмица :D

Така де, покупката на iPhone си струва на 100 процента, просто си вземи нов телефон и не ги жали много-много парите, ако ги имаш, разбира се.

BTW, в отговор на множеството запитвания, пускам и играта, откъдето спечелих телефона: http://nagradi7.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Filqka1
      Здравейте !
      От известно време си търся магазин ,от който да си закупя ipbone 11. Разглеждал съм доста оферти с много различни цени ,но отворих pazaruvaj и съответно ми се изредиха много различни оферти от сайтове ,който не съм чувал или пазарувал никога. Офертите наистина изглеждаха доста добри и както всеки човек търся евтиното и се спрях на следната оферта от smartfon.bg - https://smartfonbg.com/apple-iphone-11-64gb-red . Цената е доста подбита спрямо другите пазари и това ме кара да мисля ,че е възможно телефоните ,които предлагат да не са оргинални. Но като погледнем на мненията на хората ,които вече са направили поръчка в техния сайт ще разберем ,че огромна част от тях са позитивни. Това ме кара да се замисля дали си заслужава да спестя няколкото стотин лева ,но да си го взема от онлайн магазин. Какво е вашето мнение и ако някой преди това е поръчвал от там нека разкаже за неговото преживяване.
    • от FoxterBG
      Здравейте, днес си взех нов iPhone и направих backups от стария телефон и преместих всичко на новия. Всичко се премести успешно без съобщенията. В iCloud-а съм позволил на Message да се запазват ? 

• от dimiter.iordanov
      Здравейте
      Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!
      Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .
      Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.
      Дамата е на 25 години  и ползва постоянно "тапи" .
      Благодаря предварително
    • от Атанас Димов
      Здравейте ! Днес имах да правя смяна на батерия на iphone 7. Този модел съм много запознат с него понеже това ще е 4тия който поправям. И до сега съм нямал проблеми при смяна на компоненти на iphone 7. Така но този път явно съм оплескал нещо.
      Телефона работи перфектно  без забележки просто батерията пада за няма и няколко часа ползване. Никога не е воден на ремонт от както е закупен преди години. Аз съм първия който го отваря. Та така смених батерията (и преди съм сменял) всичко мина окей затворих го пуснах телефона.. обаче хоум буттона (сензора) не работи. А преди това си работеше. И просто сега не си го побирам в главата какво може да е станала понеже  го оправя много внимателно все пак чужд телефон. нямал съм такъв контакт близост до бутона той си е с дисплея батерията е на другата страна.*Той се разтваря като книга като се отвори* Просто не виждам какво може да съм оплескал. Не е чак такъв фатален проблем казал съм че смяната ще се забави ще сменя бутона за моя сметка. Но просто не знам как се е прецакало като съм нямал контакт до него. Винаги отварям през долните ръбове не съм човъркал с перцето долу в средата където е бутона.
      Благодаря !
  • Дарение

• Добави ново...