Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

''Temporary profile'' проблем в Windows 8.1 и загубена data

Iveta Georgieva
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте, днес си влизам в акаунта на Microsoft при което всичко което имах на работния плот както и всичко останало беше обновено като току-що създаден акаунт и ми изписва следното:

"You've been signed in with a temporary profile.
You can't access your files, and files created in this profile will be deleted when you sign out. To fix this, sign out and try signing in later. Please see the event log for more details or contact your system administrator."

Тогава проверих в C:/Users , data-та от „стария ми профил„ беше там. Видях един tutorial в Youtube как да оправя ситуацията с този временен акаунт и след като направих показаното и рестартирах лаптопа, имаше грешка с влизането и ми настрои нов профил, след което проверих в C:/Users дали датата от стария профил е още там, но я нямаше и в момента абсолютно всички снимки и други файлове ги няма........  

Това е което направих и аз, но мисля че не трябваше да трия .bak файла в regedit.exe и има ли някакъв начин да го възстановя и да си възстановя стария акаунт??

Редактирано от Iveta Georgieva (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственото което се сещам е при конфликт на защитни програми и трудно и бавно ме логна с временен акаунт с Windows 8.1 съм. При затруднения на нормалното логване го създава. Така мисля.

Някаква зараза може, но не съм срещал подобен случай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай се извличат данните на акаунта с който не може да се работи.
В C:/Users трябва да има папка с потребители.
Там се намира потребителят, който е засегнат.
Влиза се и се проверява дали файловете са там.
Ако са там се местят на друг партишън, на друг сторидж, на друго място.
И повече ценна информация не се съхранява в на десктопа, в май документс или където и да е в C:\ където се намира операционната система, не е добра практика, очевидно защо.

Ако данните не са на лице, се ползва софтуер за възстановяване на данни.
Посочва се локален диск C:\ и се сканира с различни софтуерни решения за дейта рекавъри операции.

Възможно е една голяма част от данните да се възстановят а други да не могат.

По принцип всичко може да се възстанови до 100% 
Но само при определени условия и ресурси за стотици хиледи долари.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване