zazvida

Въпроси за Mac Os X Yosemite на лаптопа Acer 5336

83 мнения в тази тема

преди 11 часа, bmvtooo написа:

@Пуканчо0 на моя античен лаптоп HP дали има шанс да тествам или не - HP EliteBook 8440p?
    Преди време бях питал, но може да не си видял темата. Все пак лаптопа е с i5 процесор, а в другата тема беше спомената само Wi-Fi картата като прблем. Мога да купя външна която ставя за Мак, но като цяло не разбрах в другата тема ще го бъде ли Мака на тоя лаптоп или не, и за това те питам?

Ще стане, последвай линка който съм дал по горе, и чети внимателно всичко.

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

на 4/20/2017 в 8:53, niki292002 написа:

Ползваш iPhone. Това не те прави автоматично експерт по хакинтош. 

Да съм казал, че съм експерт? Къв ти е проблема, че ползвам iPhone,a?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 20.04.2017 г. в 0:03, Уолтър Уайт написа:

Като искаш Хактош или някоя друга ОС на Апъл си купуваш Макбук, ние не сме баба Ванга да гадем, кой ПК става и кой не.

Може да няма пари или да не му се дават 2х повече пари за нещо, което реално струва 2х малко. Не става с гадаене, а с четене/питане.

на 20.04.2017 г. в 0:07, Уолтър Уайт написа:

Всяка ОС се държи различно на всеки хардуер, ние няма как да знаем на кой се държи добре или зле. Пробвай на всеки нотбук и ще разбереш!

на 20.04.2017 г. в 4:53, Уолтър Уайт написа:

Аз знам. Ползвам Апъл.

В крайна сметка изясни ли си, знаеш или не знаеш? Кое от двете?

преди 18 минути, Уолтър Уайт написа:

Да съм казал, че съм експерт? Къв ти е проблема, че ползвам iPhone,a?

Като не си експерт, спри да спамиш в темата на човека. Има хора, които знаят и могат да му помогнат, вместо да губят време да ти отговарят на безсмилените постове. 

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Самото му изказване на спамаджията "Хактош или някоя друга ОС на Апъл" показва ясно, че не знае каква ОС имат. :D 

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, zazvida написа:

Самото му изказване на спамаджията "Хактош или някоя друга ОС на Апъл" показва ясно, че не знае каква ОС имат. :D 

Аз ползвам Уиндоус 10 с Линукс кернел и интерфейс макОС Сиера :D

Ама не можете да го хакнете, изяжте се от яд :D

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 4/21/2017 в 19:29, winfan написа:

Може да няма пари или да не му се дават 2х повече пари за нещо, което реално струва 2х малко. Не става с гадаене, а с четене/питане.

В крайна сметка изясни ли си, знаеш или не знаеш? Кое от двете?

Като не си експерт, спри да спамиш в темата на човека. Има хора, които знаят и могат да му помогнат, вместо да губят време да ти отговарят на безсмилените постове. 

Да съм ги казал да ми отговарят на постовете- не? Е-е-е? Ти защо ми отговори на постовете? Да съм ти допрял пистолет на главата- отново не? Български форум кво искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 39 минути, Уолтър Уайт написа:

Да съм ги казал да ми отговарят на постовете- не? Е-е-е? Ти защо ми отговори на постовете? Да съм ти допрял пистолет на главата- отново не? Български форум кво искаш.

Що не си ги зададе на себе си тия въпроси преди да спамиш в темата на човека с незнанието и некомпетентността си!?

Не, че моя пост сега е полезен, но ти направо прекаляваш с празното си самохвалие. Сигурно е умряла циганката дето те хвалеше, че почна сам да се хвалиш и то за нещо което изобщо не разбираш!?

Тази тема трябва да бъде разчистена от излишните постове, че станаха много!!!

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 4/23/2017 в 22:14, bmvtooo написа:

Що не си ги зададе на себе си тия въпроси преди да спамиш в темата на човека с незнанието и некомпетентността си!?

Не, че моя пост сега е полезен, но ти направо прекаляваш с празното си самохвалие. Сигурно е умряла циганката дето те хвалеше, че почна сам да се хвалиш и то за нещо което изобщо не разбираш!?

Тази тема трябва да бъде разчистена от излишните постове, че станаха много!!!

Да мре циганката 'бал съм я. Уж само аз съм спамил само, а 90% от отговорите в темите са спам!

П.С: Като, аз не знам ти защо не си задал отговора относно темата, а спамиш? Все едно да те питам коя кола става за рали- ми не става всяка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход