Премини към съдържанието
zazvida

Въпроси за Mac Os X Yosemite на лаптопа Acer 5336

Препоръчан отговор

преди 11 часа, bmvtooo написа:

@Пуканчо0 на моя античен лаптоп HP дали има шанс да тествам или не - HP EliteBook 8440p?
    Преди време бях питал, но може да не си видял темата. Все пак лаптопа е с i5 процесор, а в другата тема беше спомената само Wi-Fi картата като прблем. Мога да купя външна която ставя за Мак, но като цяло не разбрах в другата тема ще го бъде ли Мака на тоя лаптоп или не, и за това те питам?

Ще стане, последвай линка който съм дал по горе, и чети внимателно всичко.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Audi Power    216
    на 4/20/2017 в 8:53, niki292002 написа:

Ползваш iPhone. Това не те прави автоматично експерт по хакинтош. 

Да съм казал, че съм експерт? Къв ти е проблема, че ползвам iPhone,a?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    winfan    9
    на 20.04.2017 г. в 0:03, Уолтър Уайт написа:

Като искаш Хактош или някоя друга ОС на Апъл си купуваш Макбук, ние не сме баба Ванга да гадем, кой ПК става и кой не.

Може да няма пари или да не му се дават 2х повече пари за нещо, което реално струва 2х малко. Не става с гадаене, а с четене/питане.

на 20.04.2017 г. в 0:07, Уолтър Уайт написа:

Всяка ОС се държи различно на всеки хардуер, ние няма как да знаем на кой се държи добре или зле. Пробвай на всеки нотбук и ще разбереш!

на 20.04.2017 г. в 4:53, Уолтър Уайт написа:

Аз знам. Ползвам Апъл.

В крайна сметка изясни ли си, знаеш или не знаеш? Кое от двете?

преди 18 минути, Уолтър Уайт написа:

Да съм казал, че съм експерт? Къв ти е проблема, че ползвам iPhone,a?

Като не си експерт, спри да спамиш в темата на човека. Има хора, които знаят и могат да му помогнат, вместо да губят време да ти отговарят на безсмилените постове. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    zazvida    37

Самото му изказване на спамаджията "Хактош или някоя друга ОС на Апъл" показва ясно, че не знае каква ОС имат. :D 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    mkfs.ext4    742
    преди 6 минути, zazvida написа:

Самото му изказване на спамаджията "Хактош или някоя друга ОС на Апъл" показва ясно, че не знае каква ОС имат. :D 

Аз ползвам Уиндоус 10 с Линукс кернел и интерфейс макОС Сиера :D

Ама не можете да го хакнете, изяжте се от яд :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Audi Power    216
    на 4/21/2017 в 19:29, winfan написа:

Може да няма пари или да не му се дават 2х повече пари за нещо, което реално струва 2х малко. Не става с гадаене, а с четене/питане.

В крайна сметка изясни ли си, знаеш или не знаеш? Кое от двете?

Като не си експерт, спри да спамиш в темата на човека. Има хора, които знаят и могат да му помогнат, вместо да губят време да ти отговарят на безсмилените постове. 

Да съм ги казал да ми отговарят на постовете- не? Е-е-е? Ти защо ми отговори на постовете? Да съм ти допрял пистолет на главата- отново не? Български форум кво искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    bmvtooo    38
    преди 39 минути, Уолтър Уайт написа:

Да съм ги казал да ми отговарят на постовете- не? Е-е-е? Ти защо ми отговори на постовете? Да съм ти допрял пистолет на главата- отново не? Български форум кво искаш.

Що не си ги зададе на себе си тия въпроси преди да спамиш в темата на човека с незнанието и некомпетентността си!?

Не, че моя пост сега е полезен, но ти направо прекаляваш с празното си самохвалие. Сигурно е умряла циганката дето те хвалеше, че почна сам да се хвалиш и то за нещо което изобщо не разбираш!?

Тази тема трябва да бъде разчистена от излишните постове, че станаха много!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Audi Power    216
    на 4/23/2017 в 22:14, bmvtooo написа:

Що не си ги зададе на себе си тия въпроси преди да спамиш в темата на човека с незнанието и некомпетентността си!?

Не, че моя пост сега е полезен, но ти направо прекаляваш с празното си самохвалие. Сигурно е умряла циганката дето те хвалеше, че почна сам да се хвалиш и то за нещо което изобщо не разбираш!?

Тази тема трябва да бъде разчистена от излишните постове, че станаха много!!!

Да мре циганката 'бал съм я. Уж само аз съм спамил само, а 90% от отговорите в темите са спам!

П.С: Като, аз не знам ти защо не си задал отговора относно темата, а спамиш? Все едно да те питам коя кола става за рали- ми не става всяка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 24.04.2017 г. в 22:26, Уолтър Уайт написа:

Да мре циганката 'бал съм я. Уж само аз съм спамил само, а 90% от отговорите в темите са спам!

П.С: Като, аз не знам ти защо не си задал отговора относно темата, а спамиш? Все едно да те питам коя кола става за рали- ми не става всяка.

Както и от всеки чеп зеле не става. Възмущавате се че това български форум, а с писанията си показвате, че сте най-големия ганьо в този форум. Тука аз бих казал хубава работа ама ганьовска. Една личност не може да разбира и знае всичко, дори и да ползва нещо, то това не го прави автоматично експерт в дадената област или даденото "нещо". Личността е успешна само и единствено, ако се занимава с едно или две направления най-много, и не претендира с това. Не можем да бъдем силни във всичко. Ей т'ва ни е проблема на нашата нация, ама уви, манталитет!

iOS и macOS са две коренно различни платформи. За незапознатите iOS е мобилната операционна система която се използва в телефоните, таблетите, телевизията и часовниците на apple. macOS е десктоп операционна система, която се използва само и единствено в десктоп компютрите и лаптопите на apple. Въпреки че двете платформи малко или много си приличат и имат обединяващи ги инструменти и функции, който са направени за удобство на ползвателите, двете платформи са напълно различни. macOS може да се инсталира на компютри и лаптопи които не са произведени от apple, стига само хардуера да е подбран правилно. Вече отделен е въпроса, че това е нелегално. Въпреки че операционната система не е създадена за не мак компютри, то това не я прави бозава, смотана, непроизводителна, невъзможна за инсталиране и пр. Който има желание и иска да ползва тяхната операционна система на машини различни от техните, в интернет пространството има множество сайтове и форуми в който има достатъчно изчерпателни материали по въпроса за т.нар, "хакване". Всички процесори на Intel от i3 до i7 от 2-ро поколение нагоре, видео картите на nvidia, всички дънни платки, мрежови и звукови карти, запаметяващи устройства са на 100% съвместими с операционната система. Практиката показва даже, че някой high end hakintosh компютри са по-производителни от iMac, Mac Mini, и някои модели на Mac Pro. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2461
    преди 5 минути, Пуканчо0 написа:

видео картите на nvidia,

Само ще спомена, че и с AMD видеокарти също става. (най-малкото защото има модели с Ati видеокарти)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, niki292002 написа:

Само ще спомена, че и с AMD видеокарти също става. (най-малкото защото има модели с Ati видеокарти)

Нарочно не ги споменах тях, защото новите поколения видео карти на AMD нямат все още читава поддръжка и по-трудно се подкарват. А пък тези които се поддържат вече са много дърти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.