Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Google chrome ми забива на facebook

Препоръчан отговор

Здравейте google chrome ми забива като си отворя facebooka и по точно като съм на начална страница. Ако влезна и цъкна веднага на някой профила не ми забива, обаче на начална страница ли съм забива. Пробвах и на другия ми лаптоп пак забива. Когато логна друг facebook не забива само на моя забива, крашва самата програма .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хром крашва само когато влезеш в твоя профил във фейсбук? А когато влезеш в друг профил не крашва?? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Да точно така.  Изписва блокирала страница  и има да изчакам и отказ.

Редактирано от dsa1996 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Cntrl+Shift+Esc 

И изкарай диспечъра и виж колко оперативна памет заемат процесите на хром и дали заради това крашва.

Ако се зарежда много съдържание когато се логнеш и имаш малко РАМ може от това да крашне. Но не ми се вярва точно заради твоят профил да е.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

chrome://settings/clearBrowserData

Сложи отметка пред всичко ако освен не искаш да запазиш нещо, примерно бисквитки за автоматично логване.

А ии колко РАМ имаш?

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напиши в браузъра m.facebook.com, за да се добереш до мобилната и да елининираш нелогичната причина, че проблемът е в профила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или направо 0.facebook.com

С Firefox пробва ли? Няма как да е в профила проблема, просто хром си е такъв.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С firefox няма проблем, ами с  изтриване  на бисквитки и тем подобни не става, онзи ден пак ми стана така, дейнсталирах програмата и я инсталирах и се оправи за 1 ден и днес пак така . 

Рамта ми е 4 ГБ, обаче пробвам и на лаптоп 8ГБ и пак прави така .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте с портативната версия на браузъра - изтегляте, стартирате, указвате разрядност 32/64, път до папка, в която ще се разопакова (желателно е да не е на  C:\). Отваряте тази папка и стартирате ChromePortable:

https://www.kaldata.com/forums/topic/237239-google-chrome-и-chromium-преносим/?do=findComment&comment=3611226

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не смятам, че проблемът е в хрома.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъговете без логика са ми любими :emoji_smiley-16:

Добре, че има подобни форуми, където може да се попита -

та да не се блъска сам човек ...

Иначе при мен на Операта всичко си е наред .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, dsa1996 написа:

Здравейте google chrome ми забива

От снимката виждам,че си наотворил и други страници.Shift+Esc отваря таск-менажера на Хром.Отвори го и виж кое те тормози,но пак на отворени няколко таба.Забрани автоматичното стартиране на видео в браузера и Фейсбук.Почисти с ccleaner,сканирай за паразити.

Да не го прави,когато имаш включен торент-клиент,който не е спънат?

преди 10 часа, Mr.n0b0dy написа:

просто хром си е такъв.. 

Не,не е такъв.Той е бърз и стабилен браузер.Аз го нямам,но имам chromium,който е дори по-добър.

Моят фаворит е Firefox.Правеше ми същите мизерии.Изключих всички плъгини и  си отиде на мястото.И без това са ненужни.

Редактирано от Only Fools and Horses (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи интересното е че facebooka работи , само когато отворя  www.facebook.com тогава забива когато отворя  www.facebook.com/profile.php?id=100001647035452 няма проблем .  Интересното е че и на двата ми лаптопа го прави този проблем като логна моят профил.   Логвам се с на бащами facebooka няма абсолютно никакъв проблем. Само моят профил прави някакви мизерии. Нямам включен торент клиент. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи проблемът е в настройките на профила ти във Фейсбук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи проблемът е в настройките на профила ти във Фейсбук.

Няма такива настройки във фейсбук, които да блокират използването му.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал си с друг акаунт на същия компютър, пробва ли с твоя акаунт на друг компютър? Пробвай също така и в инкогнито режим.
С друг браузър отваря ли нормално?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване