Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Дойде момента за инсталиране на драйвъра на картата. Изтеглих от от официалната страница от тук и започнах с инсталацията му. В края на инсталацията се показа съобщението по-долу. Отворих доклада за инсталацията, който също съм прикачил, но не виждам грешка. Четох по-подробно за самата грешка тук и оставам с впечатлението, че грешката е фалшива, защото след като рестартирах драйвъра е инсталиран и работи нормално. Питането ми е, тези от вас които ползват карти на AMD имали ли са този проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусна ли търсачка във форума?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочете ли поста на @iBonev
Всичко не казва нищо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да и не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разархивирай изтегления файл с помощта на 7zip или WiRAR или друг архивар в някаква папака. Влез в нея, кликни с десен бутон по setup.exe и избери Run as administrator.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво му е на скайпа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да знам кой е зад това скайп име и не съм длъжен да приемам всяка покана в скайп, нали? След моята въпросителна не последва отговор. А и какво да правим скайп по-различно от това, което правим тук?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.