Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички!!! Предпразнично бих искал да купя нов телефон, тъй като успях да счупя моя S7 Edge на асфалта докато говорих с един приятел. Още ме е яд, ама все пак трябва са си взема друг. За разлика от повечето потребители, аз бюджет нямам. Може би се брои, че не ми се дават повече от 1800 лева....  Ще ми трябва повече за камера, защото правя доста снимки. Доста нови модели излязоха и не знам кой от всички да избера. Други екстри не са ми нужни, но не искач някои евтин, за да се развали като един A7 2015. Ще ви бъда много благодарен ако има отзиви :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-хубавите в момента са Huawei P10 plus, Iphone 7/plus и Samsung S8/+. Според операционната система и размера избери. И трите правят страхотни снимки. Също така са доста бързи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смартфоните на Asus са също много добри камерафони. (Не им правя реклама.) Страхотни снимки! Казвам го от немалък опит. Примерно един Asus от висок клас Zenfone 3 Deluxe.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Wildzet написа:

Най-хубавите в момента са Huawei P10 plus, Iphone 7/plus и Samsung S8/+. Според операционната система и размера избери. И трите правят страхотни снимки. Също така са доста бързи.

И аз така разбрах от няколко ревюта, само че аз никога не съм бил фен на Huawei. Преди да си взема S7 Edge, имах Mate 9 и не бях особено очарован.. За другите съм съгласен, ама едни приятели ме навиваха да си взема някой китаец, катом Xiaomi Mi Note 2, амаа.. не им вярвам много много. А нещо за любимите ми LG като добра инвестиция няма ли? Наскоро излезе G6, нямам идея дали си заслужава, защото съм доста зает. Всъщност аз съм фен на красивите екрани, толкова, колкото и на камерата

преди 15 часа, algor написа:

Предпочитанията за екран какви са?
5,5, нагоре или надолу?

Поне 5,5 инча

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом варианта е от 5,5 инча нагоре, аз лично ще препоръчам iPhone 7 Plus или Samsung Galaxy S8+.
Не, че няма свестни китайци, но за висок клас апарат не бих дал такава голяма сума за китаец, а препоръчаните от мен са световен лидер и моделите са с чудесни камери и батерия (за 7 Плюс от личен опит казвам, че е с чудесна батерия, а за Самсунга ще се чуе след 10-15 дни).

Любимото ви LG (на мен също ми е любимо) аз бих препоръчал LG V20 или G6, но нека първо видим G6 на каква цена ще се появи в Европа.
Много изчакаха те с новия модел, забавиха пускането му и не мисля, че финансово ще бъдат доволни от продажбите, вече в конкуренция с новите Самсунг и P10 Plus.
Да не говорим, че новия модел е с миналогодишния процесор и камерния сензор още от G4, който е прекрасен, но пък цената на новия модел става необосновано висока.Jet Black 

Последно: не знам как се отнасяте към марката HTC, но новия модел HTC U Ultra е копие на Jet Black модела на iPhone, а като характеристики хич не е лош.
Да не говорим, че във Виваком с карта за отстъпка цената му е към 1250 кеш, което не е лошо.
Погледнете го, като не е лошо да прочетете в нета как се държи батерията - в това не мога да съм полезен като мнение.
Иначе камерата е с f/1.8, което страхотно за снимки с малко светлина и се доближава до сензора на Самсунг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

LG G6-цата не мисля, че може да се сравнява с миналогодишния iPhone 7/plus или новите самсунзи. Не мисля, че е близо даже. Аз все още съм с едно старо LG  G3, но след 11 дена си вземам S8+, няма какво да се бавим. 
Дано не се окажат бъгави като Note 7 де :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, algor написа:

Щом варианта е от 5,5 инча нагоре, аз лично ще препоръчам iPhone 7 Plus или Samsung Galaxy S8+.
Не, че няма свестни китайци, но за висок клас апарат не бих дал такава голяма сума за китаец, а препоръчаните от мен са световен лидер и моделите са с чудесни камери и батерия (за 7 Плюс от личен опит казвам, че е с чудесна батерия, а за Самсунга ще се чуе след 10-15 дни).

Любимото ви LG (на мен също ми е любимо) аз бих препоръчал LG V20 или G6, но нека първо видим G6 на каква цена ще се появи в Европа.
Много изчакаха те с новия модел, забавиха пускането му и не мисля, че финансово ще бъдат доволни от продажбите, вече в конкуренция с новите Самсунг и P10 Plus.
Да не говорим, че новия модел е с миналогодишния процесор и камерния сензор още от G4, който е прекрасен, но пък цената на новия модел става необосновано висока.Jet Black 

Последно: не знам как се отнасяте към марката HTC, но новия модел HTC U Ultra е копие на Jet Black модела на iPhone, а като характеристики хич не е лош.
Да не говорим, че във Виваком с карта за отстъпка цената му е към 1250 кеш, което не е лошо.
Погледнете го, като не е лошо да прочетете в нета как се държи батерията - в това не мога да съм полезен като мнение.
Иначе камерата е с f/1.8, което страхотно за снимки с малко светлина и се доближава до сензора на Самсунг.

За U Ultra чух лоши отзиви, че е копие между 7 Plus и S8 ( с лошите им качества ) иначе е доста добро, особено странния син цвят. Не бях дигурен защо, ама сякаш може да взема 7 Plus, само дето ме спира проблемите с камерата ( от коментари ). Нямало достатъчно детайл в снимката, от тъмно на бяло осветление била бъгава и че блокирала. S8 ме отхвърли с тая цена и лесното счупване на задната част.. 

Особено ми допада LG V20 като функционалност и камера... 

Със сигурност няма да е онзи Google Pixel XL.... 

Заинтригува ме, че сте имал 7 Plus. Как е? Много хора го нарекоха провал или не достатъчно впечатляващ за 2017/2016.. Аз не съм съласен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Foggy Master написа:

Заинтригува ме, че сте имал 7 Plus. Как е? Много хора го нарекоха провал или не достатъчно впечатляващ за 2017/2016.. Аз не съм съласен

Който нарича 7 плюс провал или недостатъчно впечатляващ, да иде да се прегледа.
Единствените му кусури са чат-пат софтуерни, дължащи се на надоизпипване в поредната iOS, но на фона на гладката работа, липсата на какъвто и да е лаг или забиване, липсата на какъвто и да дрейн и безпроблемна и перфектно оптимизирана работа с милиони приложения и програми, всеки дребен и временен минус е лежерно търпим.
Единствения апарат на света, който го мачкам от ранна утрин, целодневно и за работа и за удоволствие и вечер се прибирам с остатък 20-30% от батерията с около 5.30-6 часа СОТ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, algor написа:

Който нарича 7 плюс провал или недостатъчно впечатляващ, да иде да се прегледа.
Единствените му кусури са чат-пат софтуерни, дължащи се на надоизпипване в поредната iOS, но на фона на гладката работа, липсата на какъвто и да е лаг или забиване, липсата на какъвто и да дрейн и безпроблемна и перфектно оптимизирана работа с милиони приложения и програми, всеки дребен и временен минус е лежерно търпим.
Единствения апарат на света, който го мачкам от ранна утрин, целодневно и за работа и за удоволствие и вечер се прибирам с остатък 20-30% от батерията с около 5.30-6 часа СОТ.

Това изглежда страхотно!! Никога не съм ползвал iOS и iPhone и не знаех, че са толкова добри!!!!!! С камерата има ли проблем? Това с детайлите и смяната на цветове не ми хареса... може би не са заложили на камерата при 7 и 7 Plus. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Foggy Master написа:

Това изглежда страхотно!! Никога не съм ползвал iOS и iPhone и не знаех, че са толкова добри!!!!!! С камерата има ли проблем? Това с детайлите и смяната на цветове не ми хареса... може би не са заложили на камерата при 7 и 7 Plus. 

Не разбрах частта с "Това с детайлите и смяната на цветове не ми хареса...".
Откъде се взе това описание на...някакъв проблем?!?!

Иначе с камерата на Плюс-а няма грижи.
При излизане на модела имаше проблем при пускането на камерата - застиваше 5-15 секунди на черен екран, но това го оправиха с ъпдейт преди време.

пп. За 7-цата нямам наблюдение и затова някой ползвател на този модел да даде мнение, ако желае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, algor написа:

Не разбрах частта с "Това с детайлите и смяната на цветове не ми хареса...".
Откъде се взе това описание на...някакъв проблем?!?!

Иначе с камерата на Плюс-а няма грижи.
При излизане на модела имаше проблем при пускането на камерата - застиваше 5-15 секунди на черен екран, но това го оправиха с ъпдейт преди време.

пп. За 7-цата нямам наблюдение и затова някой ползвател на този модел да даде мнение, ако желае.

Исках да кажа, че от много ревюта и сравнения на камерата, при 7 плюс значително се забелязва загуба на детайл при повечето снимки, а на тъмно детайлите направо са нулеви. Сякаш нарочно го правят да изглежда зле. Това е от ревюта в YouTube и не знам дали са верни резултати.... надявам се и някои други потребители да се изкажат, защото от една седмица съм без телефон и е направо мъчение с тая Nokia с копчета. А 1700 лева и телефонът да има пробелми с загуба на детайл на снимката е направо подигравка......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Foggy Master написа:

А 1700 лева и телефонът да има пробелми с загуба на детайл на снимката е направо подигравка......

Остани си с нокиата и си закупи фотоапарат. За 1,7К няма да имаш оправдание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Foggy Master написа:

Исках да кажа, че от много ревюта и сравнения на камерата, при 7 плюс значително се забелязва загуба на детайл при повечето снимки, а на тъмно детайлите направо са нулеви. Сякаш нарочно го правят да изглежда зле. Това е от ревюта в YouTube и не знам дали са верни резултати.... надявам се и някои други потребители да се изкажат, защото от една седмица съм без телефон и е направо мъчение с тая Nokia с копчета. А 1700 лева и телефонът да има пробелми с загуба на детайл на снимката е направо подигравка......

Просто преминаването от светло към тъмно и обратното се случва малко по-рязко, за разлика от S8-цата. Но това не е някакъв особен проблем. На тъмно S8 също се справя малко по-добре. Но като цяло камерата на 7 plus има по-реални цветове. Също така ''blury'' ефектът, който се получава, когато снимаш обект на близко разстояние, при 7plus е по-добър. На 7plus можеш да ''zoom-неш'' 2х без да развалиш качеството на снимката, това е заради втората камера. 

Редактирано от Wildzet (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 11.04.2017 г. в 9:26, Wildzet написа:

Просто преминаването от светло към тъмно и обратното се случва малко по-рязко, за разлика от S8-цата. Но това не е някакъв особен проблем. На тъмно S8 също се справя малко по-добре. Но като цяло камерата на 7 plus има по-реални цветове. Също така ''blury'' ефектът, който се получава, когато снимаш обект на близко разстояние, при 7plus е по-добър. На 7plus можеш да ''zoom-неш'' 2х без да развалиш качеството на снимката, това е заради втората камера. 

Значи камерата му е почти най-добрата?? Ето кой ще взема тогава.. За мен най-важното е камерата и дизайнът. Но за съжаление няма да го взема сега, защото в момента имам малък проблем с парите. А ако има по-добър вариант, предложете друг....защото едва ли е само един с такива качества... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване