Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някой моля ви да ми каже как да си върна предната версия на messenger, защото Update-a и новото поле за въвеждане са ужасни и не мога да пращам гласови съобщения, като цяло не виждам никакъв смисъл в тоя update от 6-ти април и си искам предната версия. С ios съм, пробвах метода с Charles и itunes обаче не стана, със стар ipa файл също няма как понеже го нямам. Някакви други начини? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли кой да отговори? На андроид месинджъра на Фейсбук се ъпдейтнал и на новата версия приложението не приема гласова диктовка - не работи. Гугъл не диктува на Фейсбук. Всичко трябва да се пише бавно и ръчно. :( Ако има начин за връщане на предишна версия би било страхотно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mlechko написа:

Няма ли кой да отговори? На андроид месинджъра на Фейсбук се ъпдейтнал и на новата версия приложението не приема гласова диктовка - не работи. Гугъл не диктува на Фейсбук. Всичко трябва да се пише бавно и ръчно. :( Ако има начин за връщане на предишна версия би било страхотно.

Имаш гласово съоб от до чата където е 

преди 6 часа, Iveta Georgieva написа:

Някой моля ви да ми каже как да си върна предната версия на messenger, защото Update-a и новото поле за въвеждане са ужасни и не мога да пращам гласови съобщения, като цяло не виждам никакъв смисъл в тоя update от 6-ти април и си искам предната версия. С ios съм, пробвах метода с Charles и itunes обаче не стана, със стар ipa файл също няма как понеже го нямам. Някакви други начини? 

Няма начин 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ФБ направиха някакви промени и старите месинджъри (и старите ОС) са несъвместими.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

ФБ направиха някакви промени и старите месинджъри (и старите ОС) са несъвместими.

Под стари ОС имаш предвид под 4.0.4 версия или?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, имам предвид iPhone 3GS със стара iOS неподлежаща на ъпгрейд. Срещал съм подобен проблем и с Windows Phone - и за двата трябва да се смени телефон, за да се инсталира новият месинджър. Е, не, благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Уолтър Уайт написа:

Имаш гласово съоб от до чата където е

Не! Нямаш! Това съм го видял и знам какво е. Това служи само да се запишеш на аудио - правиш запис и го пускаш за прослушване. А ние искаме да е написано, не да ми слушат тембъра. :helpwanted4:

Преди ъпдейта месинджъра позволяваше диктовка и той написваше с текст каквото кажеш. Сега диктуваш, аудиото демонстрира, че те записва, но месинджъра го изолира и не работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от pcservizpld
      Открих няколко интересни програмки, но честно казано им нямам особено доверие. Омръзна ми да разцъквам за да изключвам на клиентски или на моите ъпдейтите на скапания 10, но пък 10 ми трябва заради софтуерите които позлвам. А и клиентите си го харесват. Както и да е, мисля да го пробвам на някой фреш инстал да видим как ще работи, но ако имате мнения споделете или ако знаете софтуер който работи поне на 70 процента в случаите.
      Списък:
      https://www.softpedia.com/get/Tweak/System-Tweak/Win-Updates-Disabler.shtml
      https://www.majorgeeks.com/files/details/win_updates_disabler.html
      https://winaero.com/blog/windows-10-update-disabler-disables-windows-10-updates-reliably/
      Този е от най-сумнителен сайт, така че тест задължително в изолирана среда ( pc без мрежа или виртуална машина ) - https://www.site2unblock.com/win-updates-disabler/
    • от Валентин Кънчев
      Здравейте, имам Xiaomi Redmi 5 Plus и наскоро го ъпдейтнах до MIUI 10 Global 8.8.16, защото исках да го пробвам, но се оказа, че не съм доволен и искам да си върна MIUI 9. Обаче се оказа, че през системната опция, от настройките не може да се инсталира по-стара версия. А чрез компютъра също не мога, защото bootloader-a ми е заключен. Прерових целия интернет и никой от начините за моментално отключване не проработи, а не ми се чака да ме одобрят от Xiaomi за отключването. 
      Моля кажете някакъв начин, да си върна 9-ката, или поне да отключа bootloader-a,  защото 10-ката за момента е само бета версия и не ми допада особено.
    • от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.
    • от megato
      имам проблем със кумулативна актуализация на windows 10 когато стигне до 10% ъпдейта спира да се тегли и ми иска да ресна лаптопа рестартирах го същиярезултат сега съм на версия 1709 на windows 10 home

• от DarkEdge
      На някои системи с Windows 7 Месечната актуализация KB4093118 продължава да се инсталира.
      Проблемът се наблюдава при системи с поне 2 мрежови карти.
      Единият начин за решаване е да се забрани неактивната мрежова карта и така да се инсталира KB4093118
      Другият вариант е да се използва  допълнителната поправка KB4099950
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване