Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам един проблем и се надявам някой от вас да ми помогне.

Снимките са направени на телефон, но са запаметени в картата-памет. Показваше ги само там, но не искаха да се качват и изпращат нито по имейл, нито във фейсбук, показваше, че файла не е наличен. Преместих снимките в паметта на телефона и стана още по-зле- изобщо не се виждат, покзва се като празен файл. Качих ги и на компютъра, но ги дава в странен формат, в който нито може да се конвентират, нито да се отворят. Моля  ви кажете, ако знаете начин да се възстановят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някакви кодове на грешки давало ли е ? С каква ОС е мобилното устройство ? Нямаме намерението да ви вадим думите с ченгел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, niki292002 написа:

Някакви кодове на грешки давало ли е ? С каква ОС е мобилното устройство ? Нямаме намерението да ви вадим думите с ченгел.

Ти вече започна да ги вадиш :wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ми е давало кодове на грешки, формата  на снимките е jpg. Операционната система на телефона е андроид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 34 минути, ivanka_vlahova написа:

Операционната система на телефона е андроид.

Каква е версията на ОС ? Ако е по-висока от 5.х.х, искало ли ви е да форматира сд картата като вътрешно хранилище ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ми е искало да се форматира картата като вътрешно хранилище. Досега не съм имала проблем с нея, не знам каква е версията, може да ми се смеете :D , но не съм от разбирачите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, ivanka_vlahova написа:

Не ми е искало да се форматира картата като вътрешно хранилище. Досега не съм имала проблем с нея, не знам каква е версията, може да ми се смеете :D , но не съм от разбирачите

Махаш картата от телефона и я слагаш в четец и прехвърляш снимките на компютъра. Там вече трябва да покаже защо не се отаварят и дали наистина са в jpg формат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може и телефона с каишката(кабела) и за компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря на всички, че се отзовахте на проблема ми. С кабела пробвахме вече, не се получава, снимките ги качих на компютъра, но не се отварят. В jpg формат са, но като ги отварям пи изписва, че windows  не може да отвори файла. Четец за карта нямам, ще поразпитам познати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от edokredo
        Добър ден.С баща ми искаме да сглобиме 2 трилентови тонколони .Ниско честотните са по 120 вата средните са 50 а пищялките 10.Въпроса ми е как да ги свържем какво ни трябва колко филтъра какъв усилвател и така нататък абсолютно всичко ми трябва ,защото си нямам напредстава. Ако ми помогнете ще сам мега благодарен !!!
      • от Добринка Веселинова
        Имам таблет ползващ андроид,след това си взех клавиатура-калъф с кабелче.От клавиатурата пишех на кирилица.Натиснах някакво копче и на екрана ми се появиха мисля езикови настройки,направих някакви промени от екрана и вече пиша за жалост от клавиатурата само на латиница,а от екрана на двата езика.Като вляза в езиковите настройки от самия таблет,само там ми променя езиците.Някой може ли да ми помогне?
      • от Hadjimehmed Shener
        Здравейте! Юли месец си купих Lenovo V310 и до сега го бях ползвал само 2-3 пъти ,тази година съм първокурсник , реших да си имам един преносим компютър. Проблема е там че понякога както си стоя на лаптопа забива и по никакъв начин не мога да го оправя освен да задържа копчето за захранването и да го изключа напълно . От какво може да е и как да го оправя че е доста дразнещо ? Благодаря предварително!
      • от ivanovr
        Описание на леновото :
        Процесор: Intel Core i3-3110M /2.40Ghz
        RAM Памет: 8GB
        Видео Карта: ATI Mobility Radeon HD8750M 2гб-ДДР3
        Твърд диск: 1000GB + 8GB SSHD
        Размер Дисплей: 15.6' (1366 x 768 Pixels)
        Цвят: Черен
        производител: Lenovo

CPU: Intel® Core™ i3-3110M Processor (2.40 GHz, 3M Cache) 
        Процесор: Intel Core i3 
        Graphics: AMD MOBILITY™ Radeon™ HD 8570M 2GB-DDR3 
        Видео: AMD Radeon 
        Памет: 4096 
        Твърд диск: 1TB+8GB SSHD 
        Размер на екрана: 15.6'' LED-backlit HD (1366 x 768 resolution) 
        Memory Type: DDR III 1600 
        Optical: DVD±RW 
        LAN: 10/100 
        WiFi: 802.11b/g/n
        Integrated Bluetooth®: Yes 
        USB 2.0: 1 
        USB 3.0: 2 
        RJ-45 (LAN): Yes 
        VGA port: Yes 
        HDMI: Yes 
        Card Reader: 2-in-1 
        Battery: 6-cell 
        Integrated camera: 720p HD webcam
        Въпросът ми е дали мога да го подобря защото много забива,лагва,засича.Хора моля дайте линкове за видео карта която ще ми свърши работа на  лаптопа ми просто който разбира на ми пише и да ми каже кое мога да подобря по лаптопа . Искам по тежките игри да ми тръгват спокойно без да засичат и моля помогнете !!!!!!!! примери GTA 5 ASASSEN CREED PUGB  по големите игри който си заслужават . много ще съм ви благодарен !!!!!!!!!!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.