Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам един проблем и се надявам някой от вас да ми помогне.

Снимките са направени на телефон, но са запаметени в картата-памет. Показваше ги само там, но не искаха да се качват и изпращат нито по имейл, нито във фейсбук, показваше, че файла не е наличен. Преместих снимките в паметта на телефона и стана още по-зле- изобщо не се виждат, покзва се като празен файл. Качих ги и на компютъра, но ги дава в странен формат, в който нито може да се конвентират, нито да се отворят. Моля  ви кажете, ако знаете начин да се възстановят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е формата на снимките?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви кодове на грешки давало ли е ? С каква ОС е мобилното устройство ? Нямаме намерението да ви вадим думите с ченгел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, niki292002 написа:

Някакви кодове на грешки давало ли е ? С каква ОС е мобилното устройство ? Нямаме намерението да ви вадим думите с ченгел.

Ти вече започна да ги вадиш :wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми е давало кодове на грешки, формата  на снимките е jpg. Операционната система на телефона е андроид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, ivanka_vlahova написа:

Операционната система на телефона е андроид.

Каква е версията на ОС ? Ако е по-висока от 5.х.х, искало ли ви е да форматира сд картата като вътрешно хранилище ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми е искало да се форматира картата като вътрешно хранилище. Досега не съм имала проблем с нея, не знам каква е версията, може да ми се смеете :D , но не съм от разбирачите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ivanka_vlahova написа:

Не ми е искало да се форматира картата като вътрешно хранилище. Досега не съм имала проблем с нея, не знам каква е версията, може да ми се смеете :D , но не съм от разбирачите

Махаш картата от телефона и я слагаш в четец и прехвърляш снимките на компютъра. Там вече трябва да покаже защо не се отаварят и дали наистина са в jpg формат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и телефона с каишката(кабела) и за компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря на всички, че се отзовахте на проблема ми. С кабела пробвахме вече, не се получава, снимките ги качих на компютъра, но не се отварят. В jpg формат са, но като ги отварям пи изписва, че windows  не може да отвори файла. Четец за карта нямам, ще поразпитам познати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от An-Mari Ivanova
      Здравейте, имам въпрос за MacBook- Можете ли да ми кажете мнение, дали си струва да взема Macbook Pro втора ръка mid 2012 ? Занимавам се с графичен дизайн и ми трябва най-вече за работа с Photoshop, Illustrator, т.н Сегашния ми лаптоп е Lenovo от миналата година, взех го чисто нов, но вече доста забива ( i3 процесор, 4GB ram ) и се чудя дали си струва да го сменя с втора ръка MacBook? Много ще съм благодарна ако ми кажете мнения и дадете съвети!
    • от pilence7707
      Телефона е sony z ,номер на модела c 6603,версията на андроид 5.1.1.  Не е мокрен,изтърван,удрян ,нито е сменяно нещо по него.От известно време,месец може би,се рестартира по време на разговор,без значение дали е входящо или изходящо обаждане,след това няма информация за последния разговор,все едно не се е състоял и батерията е на минимален заряд 12 или 14 %.Вярно ,че е старичък,на 4 г.,но работи идеално с изключение на това рестартиране.Връщах фабрични настройки няколко пъти,но ефект никакъв.Та въпроса ми е от къде може да е проблема,благодаря на всички отзовали се .

• от dini99
      Добър ден! Преди време ви бях писал за автомобилния дизайн, майка ми прецени, че няма смисъл от това тъй като сме с много ограничени финансови възможности, понеже баща ми е починал. Сега бих искал да попитам каква специалност бихте ми препоръчали за чужбина, в която мога да реализирам веднагически след като завърша и да мога да храня семейство след това? Проблемът са ми финансите,обяснил съм по-горе, къде отпускат стипендии и безплатно настаняване.  Ето вижте в кои области съм добър и в кои - не.
      История - да
      География -да
      Информационни технологии-не
      Математика-не
      Биология-не
      Английски език-В1, ще трябва да уча бая още, за да не стигам до езикова година.
      изобразително изкуство- да
      Благодаря ви, предварително!
    • от edokredo
      Добър ден имам нов комп и преди малко инсталирах уиндоус 7 ултимейт , а на флашка си свалих интернет драйвъри ,но като се пусне инсталацията ми показва ето това....Моля за помощ

• от mil4o_666
      Здравейте,бях искал вашето мнение относно лаптоп подходящ за работа с ''CAD'' програми,а именно с 'AutoCAD''.Бях отбелязал също,че ще се работи предимно в ''3D'' и добавих два линка към мои предложения,които имах за лаптоп.Но сега попаднах на друго предложение,за което ще искам вашето мнение.

https://www.electroworld.cz/asus-gl752v-wt4223t#podrobny-popis
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.