Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем при изпращането на SMS(съобщения).

Препоръчан отговор

Здравейте,от приятел научих,че тук се развиват всякакви теми за каквото и да било и това ме доведе до мисълта да пусна темата си тук.Първо искам да благодаря на човека,който ще отговори в темата.

Телефонът ми е LG g4 и съм на Globul(днешно Telenor).Вчера реших да изпратя съобщение до братовчед ми и ми изписа неуспешно изпращане на съобщение(SMS).Поразрових се малко из интернет и видях,че има хора с моя проблем и повечето коментари бяха "провери Адреса на обслужващия център(SMS център)",е като видях този център в настройките на съобщенията там показваше моя номер,но лошото е и,че не мога да го редактирам с номера на Telenor.За мен това би трябвало да е проблемът,всички други настройки са си на ред.Надявам се да видя коментари,които да ми помогнат относно този обслужващ център и как да го редактирам.Благодаря,отново!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звъня ли им на тях (Теленор) да ги питаш? Нали имат безплатен номвр за обслужване на клиенти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Иван Узунов написа:

Здравейте,от приятел научих,че тук се развиват всякакви теми за каквото и да било и това ме доведе до мисълта да пусна темата си тук.Първо искам да благодаря на човека,който ще отговори в темата.

Телефонът ми е LG g4 и съм на Globul(днешно Telenor).Вчера реших да изпратя съобщение до братовчед ми и ми изписа неуспешно изпращане на съобщение(SMS).Поразрових се малко из интернет и видях,че има хора с моя проблем и повечето коментари бяха "провери Адреса на обслужващия център(SMS център)",е като видях този център в настройките на съобщенията там показваше моя номер,но лошото е и,че не мога да го редактирам с номера на Telenor.За мен това би трябвало да е проблемът,всички други настройки са си на ред.Надявам се да видя коментари,които да ми помогнат относно този обслужващ център и как да го редактирам.Благодаря,отново!

Започнете с един рестарт на телефова.
Ако не стане, сложете за минута карта на друг мобилен оператор и вижте дали ще промени номера на СМС центъра и после върнете тази на Теленор.

На G4-ката, която е пред мен (но с Мтелска карта), може да се редактира номера без проблем в опцията "President service center address".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ostavime написа:

Звъня ли им на тях (Теленор) да ги питаш? Нали имат безплатен номвр за обслужване на клиенти. 

Все още не съм,утре ще свърша и тази задача,благодаря за отговора.

преди 1 час, algor написа:

Започнете с един рестарт на телефова.
Ако не стане, сложете за минута карта на друг мобилен оператор и вижте дали ще промени номера на СМС центъра и после върнете тази на Теленор.

На G4-ката, която е пред мен (но с Мтелска карта), може да се редактира номера без проблем в опцията "President service center address".

Втората опция(това с смяната на картата го пробвах,за съжаление не се получи,а за първата опция(рестарта на телефона) някакви идеи как да го направя,че не съм много на запознат,благодаря за отговора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Иван Узунов написа:

Втората опция(това с смяната на картата го пробвах,за съжаление не се получи,а за първата опция(рестарта на телефона) някакви идеи как да го направя,че не съм много на запознат,благодаря за отговора.

Какви идеи?
Изключвате го от копчето и след 20 секунди го включвате.

пп. Ако сте пробвали смяна на картите, то значи сте го изключвал и включвал после.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване