Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся превеждаща програма която ще ми помогне докато пиша да превежда текста/изреченията. Да кажем пиша нещо на български и същевременно то ми го превежда на руски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, blodwenn написа:

Програма! Където я теглиш на компа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Devastation написа:

Програма! Където я теглиш на компа!

Разбрах те, няма да намериш нещо по граматически вярно от транслейта все пак.. не че и той е такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, blodwenn написа:

Разбрах те, няма да намериш нещо по граматически вярно от транслейта все пак.. не че и той е такъв.

Затова съм пуснал тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Devastation написа:

Здравейте. Търся превеждаща програма която ще ми помогне докато пиша да превежда текста/изреченията. Да кажем пиша нещо на български и същевременно то ми го превежда на руски.

И аз, и аз !!! "ДЖЕНА, ТЕЛЕПОРТИРАЙ МЕ!" не работи, не знам защо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, бат'начо написа:

И аз, и аз !!! "ДЖЕНА, ТЕЛЕПОРТИРАЙ МЕ!" не работи, не знам защо.

С това какво искаш да кажеш ? Ако знаеш някоя програма напиши я?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това се случва ако пишеш в Гугъл преводача - пишеш и то превежда (покрива част от изискванията, требе да го настроиш на някъв език, пишеш и той го показва, мултиезиков). Мога да предложа и друг начин ако ти говори нещо името Тери Пратчет. А колегата ти е предложил нещо, което ти е харесало.

И накрая - ми няма, това е за момента, сърди се на технологиите.

Редактирано от бат'начо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, бат'начо написа:

Точно това се случва ако пишеш в Гугъл преводача - пишеш и то превежда (покрива част от изискванията, требе да го настроиш на някъв език, пишеш и той го показва, мултиезиков). Мога да предложа и друг начин ако ти говори нещо името Тери Пратчет. А колегата ти е предложил нещо, което ти е харесало.

И накрая - ми няма, това е за момента, сърди се на технологиите.

Приятел на мен ми трябва програма където пиша и автоматично го поправя на руски явно не може да ме разбереш както е при телефоните автоматична поправка само, че вместо да ти поправя текста го превежда на руски. А тази програма babylon още  не съм я тествал и не знам дали изпълнява тази функция.  Щом казваш, че няма ок да чуем други какво ще кажат.

Редактирано от Devastation (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.