Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора, имам едно запитване относно 2 различни зарядни с различни характеристики! поради вече претакала та се батерия тай като си зареждах телефона с 2 различни зарядни на различно марки телефони и сега батерията ми не даржи повече от 30 мин.Вече намерих подходящо зарядно но след дъщ качулка. Реших обаче да си поръчам нова батерия, поръчах я но в сайта в който поръчах батерията видях че предлагат и зарядно на този модел телефон,което ме накара да замисля понеже този което ползвам е с почти съшитите характеристики като с този на оригиналния на Galaxy Alpha и понеже няма как да разбера каква ще е разлика на вече развалената батерия се питам дали след време няма да се окаже същия проблем по същия начин и новата батерия ако го зареждам с сегашното зарядно! и какво повлияние ще окаже 

50-60Hz 0.15A

OUTPUT 4.75V -----055A

А този на оригиналния Alpha!

50-60Hz 0.3А

OUTPUT 5.0V -----1.55A

Редактирано от PopoFF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново поредният неграмотен Българин! Ако не е тайна, пишещия на каква възраст е и кой клас има завършен? Ужасно неприятно е да се четат подобни писания....

Най-малкото обърнете внимание на " след дъщ качулка"......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nickolaycho написа:

Отново поредният неграмотен Българин! Ако не е тайна, пишещия на каква възраст е и кой клас има завършен? Ужасно неприятно е да се четат подобни писания....

Най-малкото обърнете внимание на " след дъщ качулка"......

До грамотния българин! Драги  Г-н Грамотен следващия път като решиш да влезеш в този форум с цел да помогнеш или да критикуваш някой по правопис си кажи следното АЗ ПРОСТ ЛИ СЪМ ИЛИ МНОУУ УМЕН? В случая си много повече от първото. Сам виждаш че не се счупвам от писане нито па се скъсвам да пиша грамотно! та след като ти е  Ужасно неприятно да четеш подобни писания не ги чети никой не те кара на сила и още повече да си кажеш глупавото мнение! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зарядното няма нищо общо с живота на батерията. Стига да е качествено, няма значение на каква марка. Тя е консуматив и с времето се износва. Просто трябва да я смениш и ще си пак екстра.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, niki292002 написа:

Зарядното няма нищо общо с живота на батерията. Стига да е качествено, няма значение на каква марка. Тя е консуматив и с времето се износва. Просто трябва да я смениш и ще си пак екстра.

Ето това исках да знам благодаря Niki!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.