Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ще ми направят ли проблем на летището със тази лична карта.Цялостна е има просто леко драскотина.Билета си го взех без проблем при въвеждане на данните от личната карта.

прикачил съм и снимка

18051679_10208556935656910_1306387929_n.jpg

Редактирано от Богатир (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, chavobg написа:

Ще ми направят ли проблем на летището със тази лична карта.Цялостна е има просто леко драскотина.Билета си го взех без проблем при въвеждане на данните от личната карта.

прикачил съм и снимка

18051679_10208556935656910_1306387929_n.jpg

На снимката не виждам драскотини. Но според мен няма да ти правят проблеми. Моята пластика е сцепена, а си пътувам навсякъде.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо - не, ЕСТЕСТВЕНО че няма да имаш проблеми. Елементарно е да се досетиш за всеки средностатистически нормален човек средно интелигентен.

Второ - да не си я снимал с острилка за моливи? За какви изобщо драскотини иде реч? Защото такива изобщо не се забелязват на снимката, въпреки че пак казвам качеството е ужасно за целта.

Трето - наистина се надявам че не виждаш перфорираното изображение на собствената си физиономия като "драскотина"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се вижда по добре и драскотината е до перфорираното изображение на физиономията ми :].Дам и други хора ми казаха ,че проблем няма да има стига да не е счупена чак.

20170419_205604.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, chavobg написа:

Сега се вижда по добре и драскотината е до перфорираното изображение на физиономията ми :].Дам и други хора ми казаха ,че проблем няма да има стига да не е счупена чак.

Дори и да е пукната пак няма да имаш проблем. Пак си върши работата - доказва твоята идентичност. И не знам от втората снимка какво се вижда, ама от толкова зяпане ми се мерна умрял пиксел на монитора, ама се оказа че го изтрих с мокра кърпичка.... слава богу :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха забавен си.Ами да се пробвам 3-ти път да снимам.Снимам с хубава камера ама нещо .... .Нали митница минавам  да не се взират в нея ама нали нормално е да има забележки толкова години я мъкнеш с тебе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе - стига си се филмирал и ако имаш пък толкова големи притеснения, то извади си нова карта!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, chavobg написа:

Ха-ха забавен си.

Кой от Враца не е забавен?:ph34r: Лек път и успехи!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, XECUTIONER написа:

Кой от Враца не е забавен?:ph34r: Лек път и успехи!

Като комиците си!:D Дам там горе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, simtech написа:

Край, видях та че си петров, тодоров или иванов.

Доста фамилии изпусна.:D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.