Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет ;) Искам да разбера малко повечко информация за GoDaddy.com inc !? Единственото което знам е,че е Интернет Домейн ;) Друго незнам ако някой има информация и знае нещо малко по подробно за GoDaddy.com inc нека да драсне някой коментар !? Мерси Предварително на отзовалите се ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е регистратор на домейни - един от най-уважаваните, но не и от най-евтините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих искал да ти помогна колега, но наистина не разбирам от компютри... Ще почета малко и ще ти пиша...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден и за много години !!! Имам запитване относно Facebook което забелязвам от скоро се случва и мисля,че е странно,защото преди никога не съм получавал това От 1 2 седмици забелязвам когато цъкна на графата Настройки -> Сигурност и Влизане -> See Recent Emails From Facebook -> ми показва ето тези работи всяко е с различна дата и час (естествено,че няма да копирам целия текст с датата и часа и останалите)
      Email subject
      влезте във Facebook с едно щракване
      А когато вляза в пощата ми има писма с следното :
      we noticed you're having trouble logging into your account. if you need help, click the button below and we'll log you in. log in with one click why did you receive this email? there was an unsuccessful login attempt on your account.
      А сега въпроса ? Трябва ли да се притеснявам излишно да си набивам някъв филм,че някой се опитва да ми разбере паролата и да влезе в Facebook-a или просто това е някъв от поредните им бъгове ? Сигурен съм,че все ще има някой който да е получавал такива писма или ако не той някой техен роднина/приятел и т. н. и да знае нещо по въпроса ? Мерси за отделеното време и лек ден

• от Klin411
      Здравейте имам рутер TP-LINK Archer C2 AC900. Тази сутрин ми светна лампичката за интернета в оранжево и няма интернет... какво означава като светне в оранжево?

• от udobenliedivana
      Здравейте! Не съм сигурен дали е за тук темата, но все пак ще я постна.
      Попаднах да доста странен казус. Отварянето на следните адреси http://гоогле.бг и http://абж.бг те прехвърля към страницата https://emagis.top/ с текст, че след еди си колко секунди ще бъдеш пренасочен към сайта на Емаг, след което всъщност те пренасочва към http://profitshare.bg. Ясно е, че Емаг имат пръст в това, но въпроса ми е това не е ли подвеждане на потребителите?
      Изпратих питане до Емаг относно тези домейни - 5ти ден няма отговор.
    • от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• от Hero_ Zero75
      Искам да дискутирам с вас два важни въпроса за PvE/Save the World
      Дали PvE/Save the World ще стане част от Battle Royale
      И/Или
      Кога PvE/Save the World ще стане безплатен
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.