Премини към съдържанието
WindyFoxBGR

Ще ми тръгне ли дадена игра?

Препоръчан отговор

Добър ден/вечер! Чудя се дали да си купувам Insurgecy и не знам дали ще върви на моята мотика. Имам 750ti overclock-ната мнооого и един стар интел пентиум @2.80. Според game debate видеото е нещо от сорта на 800% покриващо нужното, а процесора 89% точно. Ще върви ли питам аз? :Д

Редактирано от Sydie (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е от Steam купувай и тествай. Ако не стане - просто я връщаш. (има едно условие за връщането - да не си играл над 2 часа)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знам, от стийм ще я купувам. Тя е там на 50% намаление и Gaben ме b8-ва да я купя xd

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.systemrequirementslab.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използва source engine тоест иска повече процесор лично аз съм я тествали на моят компютър който е CPU: Intel 2 Duo E6400 4gb ddr2 ram amd r7 240 1gb gddr5 вадя към 35-40кадъра на нормални настройки върви ми по-добре от cs:go вземи я играта е доста реалистична и има доста сървари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали играта Outlast 2 ще тръгне на този лаптоп:

http://www.emag.bg/laptop-hp-250-g5-s-procesor-intelr-celeronr-n3060-1-6ghz-15-6-4gb-500gb-intelr-hd-graphics-free-dos-black-w4m65ea/pd/D4CGK2BBM/

Лаптопа си има всичко нужно, но ме притеснява видео картата, а изобщо не разбирам от видео карти.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудна работа с това Селеронче и интелско видео.

Цитат

require an i5 processor with a GTX 460 and 4GB system memory

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А знаете ли дали изобщо може да тръгне на лаптоп до 500 лв.?

Редактирано от Христо Луфчев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си събери повече пари и си вземи настолен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към автора - в момента играя Outlast 2 и мога да кажа, че играта е добре оптимизирана, е не чак до там, че да върви на лаптоп за 500 лв. де. ;)

За самата игра, мога да кажа, че е направена на чекпойнти и е на принципа: как да се промъкнеш до следващия чек, без да те забележат. Сами разбирате, че с този (предсказуем донякъде) геймплей, се убива доста от ужаса в играта. Оръжие нямаш и си беззащитен буквално като гол охлюв - нещо, което на мен хич не ми допада. Графично е на прилично ниво, макар че в тази тъмнина и мъгла, не могат да се различат кой знае какви графични красоти. На мен най ми хареса управлението - максимално опростено и интуитивно, с възможност да настроиш буквално всеки клавиш и бутон на мишката.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Христо Луфчев написа:

http://www.emag.bg/laptop-hp-250-g5-s-procesor-intelr-celeronr-n3060-1-6ghz-15-6-4gb-500gb-intelr-hd-graphics-free-dos-black-w4m65ea/pd/D4CGK2BBM/

Лаптопа си има всичко нужно, но ме притеснява видео картата, а изобщо не разбирам от видео карти.

Онзи ден ми попадна подобен лаптоп и, ако не беше чужд, щях да го хвърля в контейнер за PVC отпадъци. Предполагам разбираш, че дори за кежуал дейности е изнервящ за ползуване, камо ли за игри. Особено такива от 2017-та година с претенции за сносна графика. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, XECUTIONER написа:

Онзи ден ми попадна подобен лаптоп и, ако не беше чужд, щях да го хвърля в контейнер за PVC отпадъци. Предполагам разбираш, че дори за кежуал дейности е изнервящ за ползуване, камо ли за игри. Особено такива от 2017-та година с претенции за сносна графика. 

Както казах- не разбирам от видео карти, а процесорът и RAMът ми се видяха ОК.

Редактирано от Христо Луфчев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Христо Луфчев написа:

Но не би. При следваща покупка се консултирай със специалист. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Христо Луфчев написа:

преди 19 минути, Христо Луфчев написа:

Искрено се надявам да не си закупил този модел лаптоп.Това ще са пари хвърлени на вятъра.Съществуват много по-смислени опции за закупуване на хардуер.Това,което се опитват да продават в Емаг е чисто и просто консуматив.Ако имаш желание да избереш прилична конфигурация или лаптоп кажи определен бюджет и ще получиш предложения.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам дали на този лаптоп (hp pavilion 15 ab206nu) intel core i5 6200u, двуядрен, 2.30 - 2.80 ghz с 3mb кеш памет, nvidia geforce gt 940m 4gb ddr3, 8gb ram ddr3l 1600ghz, би могло да тръгне и да върви с поне 30fps need for speed 2016?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Need For Speed (2016) Minimum Requirements

CPU: Intel Core i3-4130 or equivalent with 4 hardware threads
CPU Speed: Info
RAM: 6 GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB, or equivalent DX11 compatible GPU with 2GB of memory
Click here for the latest video card drivers
Free Disk Space: 30 GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Need For Speed (2016) Minimum Requirements

CPU: Intel Core i3-4130 or equivalent with 4 hardware threads
CPU Speed: Info
RAM: 6 GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB, or equivalent DX11 compatible GPU with 2GB of memory
Click here for the latest video card drivers
Free Disk Space: 30 GB

На ясно съм с изискванията и дори пробвах разни тестове (Can i run it?) и ми показва че няма да мога, но все пак искам да разбера дали има някакъв шанс! Ако някой я е подкарвал нека пише!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, BMX_Nikola написа:

На ясно съм с изискванията и дори пробвах разни тестове (Can i run it?) и ми показва че няма да мога, но все пак искам да разбера дали има някакъв шанс! Ако някой я е подкарвал нека пише!

Дръпни я и пробвай 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Дръпни я и пробвай 

хах, щях ама трябва да си я купя! Искам да разбера дали въобще си струва да си харча парите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, BMX_Nikola написа:

Здравейте, искам да попитам дали на този лаптоп (hp pavilion 15 ab206nu) intel core i5 6200u, двуядрен, 2.30 - 2.80 ghz с 3mb кеш памет, nvidia geforce gt 940m 4gb ddr3, 8gb ram ddr3l 1600ghz, би могло да тръгне и да върви с поне 30fps need for speed 2016?

Обединена с подходящата закачена тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.05.2017 г. в 15:34, BMX_Nikola написа:

хах, щях ама трябва да си я купя! Искам да разбера дали въобще си струва да си харча парите!

До колкото видях има само 2015 но и 2016 не знам къде ще я намериш 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам въпрос относно Arma 3. Ще си вземам Arma 3 и искам да знам как ще ми работи играта на моя лаптоп- http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-HP-PAVILION-15-AU004NU-X3M50EA/p/527917    Според минималните изисквания в стийм, лаптопа ми е малко под тях. И все пак ако някой може да ми каже как ще ми работи и има ли смисъл да купувам играта ще съм благодарен. И дали мултиплейъра работи? Виждам някои играчи използват програми за да влизат в сървъри, а не направо от играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Martyn Stanchew
      Здравейте! Тази седмица ще си купувам нов таблет и искам да попитам нещо относно съвместимостта на някои приложения в Google Play. Както знаете, понеже някои игри изискват карта памет да бъдат инсталирани (защото си имат един специален файл с разширение obb в SD картата), а този таблет, който ще взимам не поддържа слот за SD карта, искам да знам дали тези игри ще вървят на него. Примерно една от тези игри, които си имат obb файл на SD-то е Plants vs Zombies 2 https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=0CEAQFjAG&url=https%3A%2F%2Fplay.google.com%2Fstore%2Fapps%2Fdetails%3Fid%3Dcom.ea.game.pvz2_row&ei=kyZZVI6vOMyy7QaW4YEo&usg=AFQjCNFG7650oWlTjeVtEw0QFmgXFMmY8w&sig2=X3eyaShNlLXS4qeN3_WNBQ&bvm=bv.78677474,d.ZGU Таблета, който ще си купувам е Google Nexus 7, а принципно никой модел на Nexus няма слот за SD. http://www.emag.bg/tablet-google-nexus-7-s-procesor-nvidiar-tegrar-3-quad-core-1-2ghz-7-1gb-ddr3-32gb-wi-fi-gps-android-4-1-kafjav-nexus7-asus-1b118a/pd/DY3DGBBBM/ Благодаря за помощта, предварително и съжалявам ако не е правилното място 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.