Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора.имам мъничак проблем утносно флашка в която изкам да прехварля филм с големина на памет 10 ГБ Проблема е там че когато

поставям папката и би трябвало да почне да се копира ми излиза това съобщение на първата снимка

същото съобщение излиза когато се опитвам да прехварля файл с големина 5 ГБ всичко друго приема когато е под тия 5ГБ 

а размера на флашката е 14ГБ на втората сниммка съм качил и флашката! имали някакво решение и каде е проблема?

Заснемане.JPG

Заснемане.2.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да я форматираш NTFS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, oavramov написа:

Трябва да я форматираш NTFS.

Да точно това се сетих сега и го направих само че я форматирах на exFAT,сега се копира но в се сетих и другго понеже мисля да я кача на ТВ и от там да пусна въпросния файл (Филм) и се зачудих дали в този формат в която я форматирах дали ще я разсчете ТВ :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, PopoFF написа:

Да точно това се сетих сега и го направих само че я форматирах на exFAT,сега се копира но в се сетих и другго понеже мисля да я кача на ТВ и от там да пусна въпросния файл (Филм) и се зачудих дали в този формат в която я форматирах дали ще я разсчете ТВ :(

Скоро ще разбереш това ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форматирай я на NTFS, друг вариянт нямаш 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, The-Walk!nG-Dead написа:

Форматирай я на NTFS, друг вариянт нямаш 

Прави бяхте в NTFS формат се получи благодаря хора живи и здрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.