Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам питане  ...
Та ...
Някой моля да ми обясни ама без сложни думи а като за прост човек ...
Как мога да преинсталирам ТАБЛЕТ Prestigio multipad ultra 7.0+
Начи мога да преинсталирам всякви уйндоуси и какво ли не ама такава гад още не съм срещал .
Вече се отчаях .
Четох из Гуглето и къде ли не ама не мога да се оправя ...
Скапания таблет сам започна да си трие игри и приложения и не ги разпознава ....Детето като тръгне да влиза в игрите пише че няма такова приложение .И вайбъра изчезна и всичко , което беше инсталирано .
Да вметна че знам че нищо не става от това дърво пресиджио  но го взех детето ми да си играе някви игри на него .Просто така се случи че попаднах на това дърво  :(
Та въпроса ми е дайте акъл как да го преинсталирам това животно !  Пробвах със фабричен ресет но ми дава същите грешки ...Не разпознава приложенията .А не е пипано нищо по него даже не е имал връзка с интернет за да хване и вирус ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, dzaabo написа:

Имам питане  ...
Та ...
Някой моля да ми обясни ама без сложни думи а като за прост човек ...
Как мога да преинсталирам ТАБЛЕТ Prestigio multipad ultra 7.0+
Начи мога да преинсталирам всякви уйндоуси и какво ли не ама такава гад още не съм срещал .
Вече се отчаях .
Четох из Гуглето и къде ли не ама не мога да се оправя ...
Скапания таблет сам започна да си трие игри и приложения и не ги разпознава ....Детето като тръгне да влиза в игрите пише че няма такова приложение .И вайбъра изчезна и всичко , което беше инсталирано .
Да вметна че знам че нищо не става от това дърво пресиджио  но го взех детето ми да си играе някви игри на него .Просто така се случи че попаднах на това дърво  :(
Та въпроса ми е дайте акъл как да го преинсталирам това животно !  Пробвах със фабричен ресет но ми дава същите грешки ...Не разпознава приложенията .А не е пипано нищо по него даже не е имал връзка с интернет за да хване и вирус ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, crashgold написа:

Много хубаво видео :)
Но пък нищо не разбрах .
Все пак благодаря за опита .
Май ще прежаля тия 50 лева и ще купя друго дърво с андроид !
Отново благодаря .Явно нищо няма да се получи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То самият проблем е, че е Prestigio..

Толкова скапани телефона като система и хардуер.. Даже не знам дали има официален софтуер за престижио телефони. Трябва да се потърси къстъм ром, което ще рече не-официален вариант на системата защото може би евентуално.. може да има по-добър ефект върху работата на телефона. Дори и да се потърси официалната система и да се флашне рано или късно резултата ще е същият.. Тези телефони са направени за еднократна употреба подобно на ниските класове на huawei-lenovo.. Всичко спира да работи и това не е само софтуерен проблем и тъча почва да се скапва просто от използване. Не казвам да купувате скъпи телефони нито нови, щом са за дете е най-добре един телефон втора ръка, но поне да е нещо стабилно, евтините телефони като носни кърпички се сменят..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Mr.n0b0dy написа:

То самият проблем е, че е Prestigio..

Толкова скапани телефона като система и хардуер.. Даже не знам дали има официален софтуер за престижио телефони. Трябва да се потърси къстъм ром, което ще рече не-официален вариант на системата защото може би евентуално.. може да има по-добър ефект върху работата на телефона. Дори и да се потърси официалната система и да се флашне рано или късно резултата ще е същият.. Тези телефони са направени за еднократна употреба подобно на ниските класове на huawei-lenovo.. Всичко спира да работи и това не е само софтуерен проблем и тъча почва да се скапва просто от използване. Не казвам да купувате скъпи телефони нито нови, щом са за дете е най-добре един телефон втора ръка, но поне да е нещо стабилно, евтините телефони като носни кърпички се сменят..

Само дето Huawei вече не ги правят както преди 'за еднократна употреба' ....  И имам леново A 3000   от 4 години и всичко му е наред .. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Mr.n0b0dy написа:

щом са за дете е най-добре един телефон втора ръка, но поне да е нещо стабилно, евтините телефони като носни кърпички се сменят..

Може пък и с план да му вземе на детето по-евтин телефон. (има и смислени варианти, но не за левче или нещо такова)

А втора ръка - според мен за дете S2/S3 е екстра. (първия се намира под 100 лева а втория 120-130)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за съветите приятели . / знам че не се познаваме и не сте ми приятели но заради помоща дето оказвате сте такива /
Таблета след поредния ресет го забих във земята и темата е приключена !
Ще се възползвам от съвета на niki292002
Благодаря отново . темата е приключена .Таблета е на мармалад вече :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване