Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Проблем като играя игри


Препоръчан отговор

  • Отговори 61
  • Създадено
  • Последен отговор

Пробвай с по-ниска резолюция.
Намали честотата на GPU/VRAM

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мини на по-стари драйвери. И аз съм с лаптоп и нямам графични проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай си програмата AIDA или Speccy и виж какви са ти темепратурите на системата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Радослав С. написа:

Пробвах всичко сменях и термопастата никакви промени 

За втори път инсталирай си програмата AIDA или Speccy и виж какви са ти темепратурите на системата. Това пробвах всичко нищо не ни говори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При стартирането на компютъра, където изписва инфо от BIOS има ли ги артефактите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като натиснеш копчето за включване виждат ли се артефакти? Какво трябва да си запознат и да снимаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Радослав С. написа:

Еми пише ми нешто и давам ENTER

Еми, сподели какво е нештото - това може да е ключът към проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дал си снимка в Windows среда. А не на съобщението, от BIOS, което се появява при стартиране. Ама ти по-знаеш и щом смяташ, че е достатъчно защо питаш, а не си решиш проблема?
Лека вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също като пусна игра ми излиза това, и играта спира.

 

Untitled.png

преди 19 часа, ExaFlop написа:

Дал си снимка в Windows среда. А не на съобщението, от BIOS, което се появява при стартиране. Ама ти по-знаеш и щом смяташ, че е достатъчно защо питаш, а не си решиш проблема?
Лека вечер!

Като пускам лаптопа нищо не ми пише изписва само LENOVO и Windows - a си стартира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, Радослав С. написа:

Еми пише ми нешто и давам ENTER и Windows-a стартира

Последно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ExaFlop написа:

Последно?

То не е всеки път, ако е имало токов удар тогара ми излиза примерно и ме пита дали да натисна ENTER или да изчакал 30 секунди.

преди 11 минути, ExaFlop написа:

Последно?

Видяхте ли снимката някакви идеи  защо кращват дриверите ? след като стартирам играта и като писедя 1 2 мин и има експлозии и др забира.

Ето снимка когато не играя.

Untitled.png

И когато играя. 

Untitled.thumb.png.0dbcd7e8667ad3d959365739bcdcd45f.png

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом може да изобрази без артефакти тия два екрана, значи за сега няма хардуерни дефекти. А една или две видеокарти е лаптопът? Снимката горе показва, че драйвърът за видеокартата се срива. Пробвай по-нов/по-стар драйвър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами инсталирай по-стара версия - сто пъти беше написано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С такива отговори аз се отказвам да участвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...