Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте наскоро монтирах усилвател с туба работеше наред всичко но днес не включва, работи само когато Cd-то е на радио на нищо друго ни на усб ни на диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом работи само когато слушаш радио,защо обвиняваш усилвателя в „Тубата“?Причината е в CD плейъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои CD-та имат отделни кабели за управление на автоматична антена и на външен усилвател - сигурно и твоя случай е такъв и тубата ти е вързана за кабела за автоматична антена затова ти работи само на радио.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от crashgold
      Здравейте... Искам да си закупя бас туба (активна) с вграден усилвател. Та въпроса ми е относно свързване ...     Четох в много форуми но се обърках съвсем... Та първо преди закопуването трябва да спомена че съм с оригиналния касетофон . Mercedes W210 (Е 300D) е колата 1995 г. Ще сложа снимка на касетофона...  Та този касетофон става  ли или трябва да взимам друг ???  И също така какви кабели ще ми трябват    Извинявам се за сложното питане  ... и Благодаря за отделеното време.

• от Ndishev
      Трлевизора е Toshiba 32av933g
      Свързвам таблета към телевизора (като усб памет) разпознава го като мултимедийно устройство но като ми иьлезнат директориите  с "снимки" "музика" и "филми" не ми дава да отворя нито една от тях. 
      Свалих файлове в формати avi, xvid, mp4 и др. Пробвах в няколко директории да преместя но не намира нищо. 
       Пробвах с DivX регистрация (ако случайно е от там проблема) но ми иска да кача файла който се сваля на телевизора. 
      Телевизора беше на ремонт но имаше проблем с рамта и техника каза, че няма проблеми с usb-то. 
      Някой дали си има идея как мога да подкарам някое филмче или да отворя снимките? 
      Нямам под ръка флашка но не мисля че е проблем като пускам през таблет като usb памет. 
    • от Denislav Radev
      Здравейте,  от доста време използвам една туба която съм си я направил сам. Доста съм се постарал при изработването и изглежда като серийна. Представлява масивна кутия с тонколона отдолу, която е 8 inch ;  80w на JBL .Встрани от нея е закрепен усилвателя неговите параметри са 2*120w на моно 1*240w Gelhard GXV 356R (корейски) с 25А предпазител. А зад кутията  закрепено захранването от него извличам 12V, 10A. Това захранване ме изкара около година и половина и изгоря. След това сложих ново (което подава 12V, 16A) след като го преправих е преди да го включа към усилвателя работи и се върти перката след като го свържа с усилвателя то се включва за 2 сек като му светва ламчичката и угасват и двете. Това го прави постоянно. Въпросът ми е дали при изгарянето на това захранване то да е повредило усилвателя или е въпрос на съвместимост между двете? (тоест с новото) Понеже "новото" е с по-голямо напрежение 6А . Може би захранването се изкл. автоматично? Или пък...  дайте идеи много ще съм благодарен! Понеже нямам търпение да го оправя вади страхотен саунд!  Баса е много плътен и силен.
      МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ С НЯКОЯ ИДЕЯ!!! 

• от Потребител №1
      Здравейте понеже не намерих тема с като моя проблем точно искам да попитам какъв би бил проблема ако нито един канал не свири но когато свързвам колона се чува звук от нея когато са свързвам. Само да отбележа бях допрял - във капака на усилвателя докато + беше свързан. Искам просто мнение за да знам дали има смисъл да го водя на ремонт. Ако го занеса на ремонт за да попитам какво му има те ще трябва да го вземат и направо да го оправят а като не знам колко пари е лошо... Благодаря предварително на хората които ще се опитат да помогнат. 
    • от edokredo
      Добър ден.С баща ми искаме да сглобиме 2 трилентови тонколони .Ниско честотните са по 120 вата средните са 50 а пищялките 10.Въпроса ми е как да ги свържем какво ни трябва колко филтъра какъв усилвател и така нататък абсолютно всичко ми трябва ,защото си нямам напредстава. Ако ми помогнете ще сам мега благодарен !!!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.