Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да ви разкажа една история. Пиша я тук защото си нямам един истински приятел и никой не иска да ми слуша тъпотийте.

Един ден разбрах че съм силно влюбен в едно момиче (даже имам и тема). В последствие тя ме попита защо съм избрал нея а не другите момичета, които ме харесват. Когато видях това с другите момичета направо не можех да повярвам. Имам предвид, че не съм нищо особено :D. Запо..чнах да разпитвам и стигнах до две имена (няма да посочвам). И двете не ме заинтересоваха особено много, защото тогава бях ''зает'' с друга. Един ден тази с която бях ''зает'' ме отряза. Тогава мислех да премина нататък, тоест онези двете.

Едната се оказа, че направо е луднала по мен. Един ден някак си ме примамиха да се издам, че я ненавиждам. Тя много яко ми садна. Когато и се извинявах тя накакси истърси, че ме харесва. Не и се разсърдих. След около седмица пак ми се разсърди (не помня за какво беше). Пак минах метър... И днес какво всички ме карат да тръгна с нея, защото мислят, че сме ''идеални''. ТА АЗ НЕ Я ХАРЕСВАМ ПО ТОЗИ НАЧИН!!! Незнам как, но в същия момент изникна мисъл в главата ми, че наистина може да се получи. Помолих я да изчака до сутринта. Сутринта вече мисълта ми беше излязла от главата, затова и казах НЕ. Но го казах по най, най, най-тъпия начин. Почнах да и се обяснявам, че съжалявам и такива. Тя естесвено веднага каза на БФФто си и тя почна да ме хока, че съм я разигравал (чак сега осъзнах че е вярно). Ок писахме и край тя каза че няма проблем, но веднага като отидох в училище и двете ме стрелнаха с ГНЕВНИ погледи. За щастие там нямаше разправий. 

Когато се прибрах и пуснах комютъра видях следното съобщение от нея: Опса:emoji_smiley-02:- беше ме и блокнала. Разпитах една от приятелките и и тя каза че ще пита. След около 2 часа тя ми каза, че не е трябвало да правя така (тоест и тя ме мрази). Ънблокна ме и ми каза нещо подобно и после пак ме блокна.

Сутринта и бях написала че е красива и умна (това не означаваше че я харесвам). Тя възрази че съм я лъгал през цялото време и просто съм си играл с чубствата и... Чак сега осъзнах каква грешка съм направил. Аз я карах да чака напразно... Сега заради моите тъпотий 4-ма човека са ми сърдити (въпросната, двете и приятелки и онази тъпачка която ви казах, че ме заряза от начало).

Помните че казах че две момичета ме харесват. Главният ми въпос е: Да се обърна ли към втората въпреки че и тя и е приятелка и е възможно и тя да ми е сад. Също един мой приятел я харесва но не искам да му се пречка, но в същото време искам да съм с нея.

Знам, че за някой който чете това ще си каже, че това е прекалено дълго и няма да го чете, но си нямам и един ИСТИНСКИ приятел и няма с кой да поговоря за това. Такаче искрено благодаря на хората които отделиха време да прочетат това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Живота на човек има смисъл и е безценен дар. От него вече зависи как ще протече. Дано си раззбрал, че с лъжи имами и далавери, човек губи всичко и всички. Сега ще трябва да си понесеш последстията за това, което си направил.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най правилния начин, е да се извиниш на тези хора, и да потърсиш момиче със което ще се почистваш добре :) това е аз което бих направил

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 59 минути, Дамян Калчев написа:

Сутринта и бях написала че е красива и умна

кой ше лъжеш моме  тука  някои сме четящи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 минути, Дамян Калчев написа:
    преди 38 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Повярвай вече съм пробвал да се извиня...

Както написах и по-горе ще се научиш, че за всяко едно действие, човек плаща определена цена. Нима си мислиш, че ще нараниш и скараш няколко човека и после едно извинявай ще свърши работа.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз прочетох чинно целия текст, препънах се в женски род и ми зазвуча още по объркано...пълна каша :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, niki292002 написа:

С този аватар на майнкрафт, не давам повече от 11-12 години на автора.

Ехе, майсторство и по аватара да се разпознава...:rolleyes:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 минути, Sunnn написа:

Ехе, майсторство и по аватара да се разпознава...:rolleyes:

Ама познах. ;)

на 4/12/2017 в 12:22, Дамян Калчев написа:

Здравейте, на 12 години съм (скоро 13)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Каква драма. Почти като в турски сериал- днес се извиних, но тя не ми прие извиненията. После на чичо му стана лошо, щото имаше изригвания... Кахърна работа.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е все пак тийн зона - хайде сега. Всичко си е в реда на нещата - аз казах, пък тя каза, после една друга каза, ама и на нея казах, ма що го казах, сетне те си казали и сега ви питам " кажете ми какво да кажа". Пък то не е за казване - за креватни упражнения е.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да то като има много обожателки и човек започва да си въобразява много неща и си мисли, че има голям избор и си позволявя да си играе с другите, от перспективата на 13 годишен наистина изглежда голяма драма.. Ще осъзнаеш, че нищо не е станало и какъв смисъл на живота да се губи като все още не си го разбрал. :D Ама всяка възраст с проблемите си.. И аз преди имах големи изисквания всяка искаше да се запознае с мении готени влюбвъниъъ ама ся нямам кола и вече няма кандидатки а изискванията са ми да е от женски пол и да не слуша чалга.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Да ви имам проблемите.

То тва ако са проблеми, по-скоро свободно време.. :D
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Май сте прави че малко преигравах. От моя гледна точка ми се стори доста сложно ама всичко вече е наред, но все пак мерси!:D:emoji_smiley-01:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 10.05.2017 г. в 18:01, Дамян Калчев написа:

Май сте прави че малко преигравах. От моя гледна точка ми се стори доста сложно ама всичко вече е наред, но все пак мерси!:D:emoji_smiley-01:

Живота е твой и ти избираш как да го живееш и каква роля да играеш. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.