Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте .. Скоро мисля да си купя въздушно оръжие.. Като цяло се колебая и затова питам ..  Та .. Ако може минуси и плюсове да ми кажете и за ваъздушния пистолет и въздушната пушка (пружинна)...... и също така да ми  препоръчате  .. .. Благодаря предварително :):) ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто от чисто любопитство - за самозащита ли ти трябва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Agentpat™ написа:

Просто от чисто любопитство - за самозащита ли ти трябва?

Не точно .. През почивните дни излизам от града и ходя на едно местенце .. И бих искал така в гората да пострелям малко ..  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, crashgold написа:

Не точно .. През почивните дни излизам от града и ходя на едно местенце .. И бих искал така в гората да пострелям малко ..  

Тогава пушката е по-удачния вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пушките са значително по-мощни и точни. Може да започнеш с това ,с какъв бюджет разполагаш? Въздушните пушки варират от 50-тина лв за китайски боклук до 3000лв та и отгоре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Soviet Soldier написа:

Пушките са значително по-мощни и точни. Може да започнеш с това ,с какъв бюджет разполагаш? Въздушните пушки варират от 50-тина лв за китайски боклук до 3000лв та и отгоре. 

Не разполоагам с голям бюджет за сега.. но към 100 лв имам отделени за пушка ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, crashgold написа:

Не разполоагам с голям бюджет за сега.. но към 100 лв имам отделени за пушка ...

За тия пари нищо качествено няма да намериш. Само китайски и турски. Събери повече и вземи испанска Gamo най-добре. Ще прослужи по-дълго време ,пък и са по-мощни и точни. Ето един пример за доста добра въздушна пушка: 
http://www.guns.bg/Gamo_CFX_55mm-cat14-scat33-p1530.html?searchKey=&priceOrder=A&latestOrder=&items=12&promo=&ref=&needReg=&outlet=

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Soviet Soldier написа:

За тия пари нищо качествено няма да намериш. Само китайски и турски. Събери повече и вземи испанска Gamo най-добре. Ще прослужи по-дълго време ,пък и са по-мощни и точни. Ето един пример за доста добра въздушна пушка: 
http://www.guns.bg/Gamo_CFX_55mm-cat14-scat33-p1530.html?searchKey=&priceOrder=A&latestOrder=&items=12&promo=&ref=&needReg=&outlet=

Да ... разгледах доста и тази която ми показа и ми харесва .. та няма да бързам с китайиски пушки  .. и ще си подбера тази която ми хареса . Благодаря за отделеното време :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от rali+
      Здравейте,
      Моля за препоръки за строителна фирма на еднофамилна къща, гр. Варна. Ако някой има опит в строителството на подобен обект, моля да сподели.

• от crashgold
      Здравейте намерх една моя стара предплатена карта... и днес реших да си купя 'ваучер' , но нямаше никаде  по супермркетите ... от много време (можеби повече от година) не съм зареждал... Тази карта ми трябва за 2-3 неща  и просто немога да намеря по магазините. Спомням си че в Cashterminal имаше преди .. Днес проверих в Cashterminal и там нямаше........ Не съм ходил в Теленор и не съм сигурен дали ще има ... Та в Теленор ще има ли ? 
    • от crashgold
      Здравейте ... Имам една стара машина и реших да я пробвам .. .. .  Незнам как се свързват кабелчетата (Power Led .. Power SW ... Reset SW ... H.D.D LED..  и  Speaker ..  ) Гледах много из интернет но нищо не ми помогна..   Извинявам се че Ви отнемам от времето ..  Машината не ми е спешна .. Мислех днес да я  занеса на сервиз (да ама снега е до колене) пък и се замислих че най-ценното от този PC  е видеокартата която струва 25 лв .     ... За това ако можете да помогнете ..  Благодаря за вниманието !  

• от DanielCarter
      Здравейте,
      Търся съратници, любители и слуги на божествената порода Мопс, кучето на Буда, от Варна. 
      За да ги разхождаме заедно, за да ги омешаме и направим поколения  
    • от protechnics
      Зззззззззззззздравейте
      имам 2 проблемни цифрови фотоапарати - почти нерботещи, 
      но къде , КЪДЕ да ги дам за поправка ?

Интересувам се предимно за сервизи във Варна 

Моля , дайте идеи само за изпитано , за места където сте били и сте останали много доволни
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.