Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ех тоя Fifa , колко народ е довел , Калин трябва ръка да му целува laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една вечер съвсем случайно попаднах на сайта, от една търсачка. Почти веднага се регистрирах. И така до днес..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в портала на доставчкика ми имаше банер и от този банер влезнах и аз. Тогава е ме вълчнуваха много новините и както винаги се метнах на секцията "Червен картон" и четох за кодьо и някаф чалгаджия Никсън май беше... После.. не помна как така попадна х във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей тва беше отдавна :)

То се вижда от датата ми на регистрация, лично и аз разбрах от форумите на дата.бг и тук сякаш се преродих. В началото този форум беше един от абсолютно най-добрите, подреден и изчистен. Какви времена бяха :bye1:

По лошото, което лично на мен не ми харесва е че форума сякаш се пренапълни. Писна ми от грешни теми, правописни грешки, теми с глупави заглавия и т.н. Друг беше форума когато беше млад :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В download.bg имаше миррор към калдата и реших да проверя що за сайт е това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз попаднах тук по дирите на една програма-открих я в сайта,видях че има и форум,но не му обърнах внимание-виках си "к`во пък-още един форум..."Дори не се и регистрирах.След няколко дни писах на чичко Гугъл за някакъв проблем-той ми изплю линк към форума и след това се регистрирах.Оттогава форумът ми е като втора "уикпедия"...... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една вечер съвсем случайно попаднах на сайта, от една търсачка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на мен това ми е втората регистарция,понеже за първата си забравих паролата (ахахах),просто тогава не се логвах много често,само си теглех програмки ;) ,иначе съм регнат от доста време,и до колкото и спомням някой ми каза са сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си направих регистрация в www.kaldata.com през 2004 г.(под аватара се вижда)след като се нагледах на сайтове с ругатни,лични обиди,незачитане мнението на другия,не компетентна помощ по някои въпроси с напътствието"ПОГЛЕДНИ В ГУГЪЛ".Е... преди съм виждал обиди по мой адрес на ЛС

но не съм се оплаквал.Тези за мен са еднодневки и действително вече не ги виждам да постват.Радвам се , мога да комуникирам с добри и възпитани хора за което съм много благодарен.С няколко думи мога обобщавам-от този сайт съм получавал само разбиране и помощ.Благодаря на Калин, благодаря на всички стари и по нови колеги.

С уважение:slavun

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи търсейки в Гугъла Gizmo и опа сайта на калдата изкочи...

та така го открих този форум.

И сега вече когато някой търси с една от тези двете комбинации :

Gizmo in Bulgarian

Gizmo на български

ще попада на този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го знам още от както се казваше kal.data.bg :whist: Имаше линк на заглавната страница на data.bg към kal.data.bg и така :whist: Постоянно нови програми се публикуваха и от тогава го посещавам .. в последствие му беше сменено името на калдата.ком cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Брей тва беше отдавна :whist:

То се вижда от датата ми на регистрация, лично и аз разбрах от форумите на дата.бг и тук сякаш се преродих. В началото този форум беше един от абсолютно най-добрите, подреден и изчистен. Какви времена бяха :whist:

По лошото, което лично на мен не ми харесва е че форума сякаш се пренапълни. Писна ми от грешни теми, правописни грешки, теми с глупави заглавия и т.н. Друг беше форума когато беше млад :whist:)

Да, общо взето съм съгласен с горното. Едно малко уточнение/пояснение към предишния ми пост в темата: не съм много сигурен как точно открих сайта, но във всеки случай е доста преди регистрацията ми. Преди време имам спомени и че kal пишеше във форума на data.bg, та може и от там да е... Както и да е, това е един прекрасен сайт и много добър форум, за което шапка му свалям на създателя. Преди време доста се бях вманиячил да свалям най-новите версии на програмите които ползвам и т.н., а тук лесно откривах лекарства за тях (с времето ми мина :) ). Спестявах си 5 минутно ровичкане по сайтове от сорта на http://www.appzplanet.com/ или http://asta-killer.com/ . Сега, за жалост това не е така, а причините не са ми много ясни, а май в момента направих и едно нарушение на правилата давайки горните линкове, но ако е нарушение, то аз наистина съм много объркан в момента ;) .

Сайта ми е Home page и горе-долу по около 6-10 пъти на ден влизам. Допълнително ползвам и KlipFolio, да не пропусна нещо :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

На сайта на "Калдата" попаднах около Новата 2004 година. 2 или 3 месеца активно влизах и се изнедадах, че ми е по лесно да си намеря някой софтуер от сайта, а не като ровя тук и там. И така, април 2004 се регистрирах и до сега съм тук!!! Съжелявам, че не виждам един много добъйр приятел на сайта: А именно " TRAGEDY" Но аз пак си го посещавам и ми е приятно!!!!

А на всички от КАЛДАТА и на всички юзери, желая само здраве и МНОГОООООООООООООООООООО, МНОГООООООООООООООООООООООО - ЗДРАВЕ!!!!!

Поздрав за ВСИЧКИ!!!!!

Стефан - LZ4JW

73!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен въпрос!На връх нова година си бях свалил GTA San Andreas!Търсех кодовете за играта в гуугъл,и един от линковете водеше до тема в kaldata.com.Там видях форума,хареса ми и се регистрирах!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз попаднах чрез линк от Гугъл и от тогава влизам редовно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз посещавам страницата още от преди да има форум ... помня че имаше един много хубав раздел "Червен картон" пълен със всякакви смешки и издънки - нещо като господари на ефира но имаше и неща които те не биха излъчили :)

Това е втората ми регистрация ... първата я изгубих. Въпреки, че все по-рядко взимам участие форума си остава номер 1.

И ако искат от Глобул да ме съдял ама Най-доброто предстои biggrin.gif

Редактирано от Maverick (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз попаднах тук от setcom.bg. Там има линк към kaldata.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сайта разбрах преди две години от статия във вестник "Капитал". В началото не го посещавах често, за мен беше един от многото. С течение на времето започнах да се вглеждам по-подробно в съдържанието на сайта, а то е като магнитче ;) - привлича.... все по-близко, по-близко, по-близко (даже си сложих уолпейпър с лого kaldata.com) . И без да се усетя, един ден писах на kal - "Мога ли и аз да участвам с новини?" той каза "Може" и така...

Такива ми ти работи cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро след пускането на сайта, kal ми се похвали с него. От тогава насам редовно го следя. Сайта е изключително полезен и е много добре направен. Поздрави на екипа. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си спомням точно от къде научих за Калдата , но беше на рожденния ми ден тази година и така влезнах и ме грабна една тема ,, Искате ли Покана за supertorrents.org ,, и реших да се възползвам и от тогава посещавам Калдата всеки ден cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсех линк към някаква песен и така попаднах тук.Сега май трудно излизам... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами в Google търсех някаква програма и то ми даде линк към сайта

от тогава като си пусна компютъра отварям първо www.kaldata.com :)

Наистина сайта е супер

Горещо го препоръчвам на всички които търсят нещо или не знаят как точно да направят нещо

Поздрави :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не беше одавна ,но си спомням ,че един ден един приятел ми подхвърли ,че има доста новини в сайта и ,че ако ми трябва нещо да го свалям от там.Тогава още всичко беше в комплект със хапчета и билки .

Не обърнах внимание на това което ми каза ,но запомних името на сайта "просто ми се наби в главата".

И един ден си настройх google да ми търси в български сайтове и тогава веднага попаднах на Калдата.Първо впечатление ми направи това,че наистина има какво да се види и намери в сайта ,пък и форума ми стана интересен .Тогава се сетих за моя приятел ,какво ми беше казал "като ми трябва нещо да търся в Калдата "

И от тогава всеки ден посещавам форума и сайта,а новините на саита са задължително във life Bookmarks на браузера който ползвам .И това ми стига никога да не отворя саит като Softpedia ,Download.com или 9Down .

Наистина един прекрасен сайт .

Имаше един лаф по пазарите го използваха "Който разбира тук се спира ".Важи със пълна сила за сайта.А също така и да не разбираш пак тука трябва да се спреш защото само тука можеш да намериш помощ на проблема който имаш .Единнственият българо говорящ форум кадето всеки има желание да помогне макар и със малко ,но от сърце!

Редактирано от wowgeleto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсех в гугъл нещо за Софтуер и Програмиране и ми излезна този сайт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...