Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Още от kal.data.bg и първия сблъсък с него май се въртеше около KlipFolio.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

От реклама в ТВ Планета ли беше или на опаковката на тоалетна хартия не помня къде точно видях адреса laugh.gif

Шегата на страна - за пръв път попаднах от рекламата й в Дата-та (когато беше kal.data.bg). Макар че ги намразих задето сложиха реклама и на потребител, който освен идеи крадеше и рилийзи от Ретро-то...

Редактирано от Q-tech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ровех си нещо из Гоогъл(естествено) и ми изкочи препратка към една от темите тук, и понеже любопитството ми край няма и зех и форума да тараша! Хареса ми регнах се и от тогава се мотам наоколо дано не преча на никой!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами джитках си из нета както обикновенно и тогава едни приятел ме накара да му намеря една песен, заех се аз с намирането, нали съм му приятел как да не помогна и гоогле ми намери линк с този саит и така и аз станах един от вас !!! Форумчето е забавно и ме грабна много, въпреки че посещавам много форуми и си мислех, че нямам място в програмата за още един, не беше така и сега съм редовен тук !!! Препоръчвам го горещо на всички !!! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна беше, когато научих за kaldata, една приятелка ми го препоръча тогава, не помня точно какво търсех, а в последствие ми допадна и се регистрирах тук. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, виновни са Google и Rub4o !

Един ден, борейки с μTorrent 1.5.0 - реших, че NAT проблема му може и да идва от настройките на ADSL модема ми. Потърсих с Google "zxdsl831" и първия резултат дето ми изплю беше:

kaldata.com - Форуми > Request For Default Login за модемите Zxdsl 831

След това исках да прочета и какво пише за μTorrent, ама за да ползам търсачката - трябваше регистрация.... Проблема на програмата се оправи със следващата версия, но от тогава, всеки божи ден съм тук. Ровил съм се и в други форуми, но тук атмосферата ми допадна.

Брей тва беше отдавна :)

То се вижда от датата ми на регистрация, лично и аз разбрах от форумите на дата.бг и тук сякаш се преродих. В началото този форум беше един от абсолютно най-добрите, подреден и изчистен. Какви времена бяха :)

По лошото, което лично на мен не ми харесва е че форума сякаш се пренапълни. Писна ми от грешни теми, правописни грешки, теми с глупави заглавия и т.н. Друг беше форума когато беше млад :))

Долавям леко носталгична нотка в това изказване. Само мога да съжалявам, че тогава не съм познавал Kaldata, но и сега си е добре. Разнооброзието от теми си е достойнство.

Редактирано от BayVlado (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам си представа как попаднах тук :) май стана съвсем случайно ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем случайно като повечето разписали се по-горе :wors:

Опитвах се да вляза в час с това, което искам да си сглобя като конфигурация за настояющия ми компютър и така стигнах до форума. Пуснах си тема с молба за съвет и останах приятно изненадана от светкавичната реакция. Още веднъж да благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един ден реших да си прослушам старите си дискове и попаднах на сръбския вариант на Азис-Целувай ме. Май я изпълняваха Deen & Vladka Pokos- Polubi me.В таг-а й имаше яко реклама на сайта и от любопитство реших да го подетя. И от тогава май не се разделям с този сайт. :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време ми трябваше една програмка (вече не се сещам коя) и мой приятел ми каза "Я провери в www.kaldata.com...и от тогава е на 1-во място в буукмарк-а :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сайта попаднах случайно. Не беше минало много време от както имах интернет и един ден докато си търсех програмки се натъкнах на kaldata.com Веднага ме привлече заради новините и нямаше как да не се регистрирам и във форума, от който в последствие намирах доста помощ. :yanim:

Абе супер сте, направо ша маана, ша ви прибия biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм тук благодарение на Night_Raven на статиите му и на оказаната ми от него помощ за конкретен проблем . Още веднъж му благодаря.

Редактирано от sonif (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами попаднах съвсем случайно докато търсех нещо, /спомням си, че беше нещо за софтуер май/, но друго ми направи голямо впечатление - че след като се регистрирах и потърсих помощ от някой за това което търсех, ми отговориха след максимум 5 минути. :nono: kaldata.com стана едно от любимите ми виртуални места за посещения biggrin.gif Супер сте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше едно време едни много хубави неща - БГ Хумор - мп3 - и познайте от кой сайт беха изтеглени. Тагът си го казваше ясно - бързо бягай в Калдата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за калдата на мен ми казаха приятели и от ДС че била най известна и на върха по новия софтуер. и затова реших и аз да се рега за да видя какво е и що е.и от миналата година както регистрирах мога да кажа че калдата е първият сайт които отварям когато пусна компютъра. Сайте е много готин. Нека да продължава все така. :):):P;):clap::clap:cool.gifcool.gifcool.gifcool.gif

Редактирано от crazy_pich1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чрез топ 100 на българските сайтове !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами случайно ;) много добър форум. Е сега малко дискриминация че съм нацист ала съм свикнал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чичо Гугъл ми помогна,търсих си инструментали и случайно ми излезна като резултат и ето ме тука. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имаше едно време едно голямо търсене из нета за софтуер, хардуер, въпроси, отговори. Гугъл - и натам. Немски, анлийски. А, www.kaldata.com? Е това не го бях срещал. До 6.10.2005г. Разбрах, че тука се коментира, образова, помага, и се спазват "правилата на форума". Последното беше най-трудно. Колко минуса изядох още за първите 10 поста - леле..., а и не можех да чета поради същата причина някои от постовете / от тези, дето сега са забранени ;) /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много трудно. Знаех за kaldata.com много преди да надникна какво се случва там. И тъй като непрекъснато търсех нещо /предимно програми и музика/ и постоянно питах как става това, как да направя онова, един човек ме убеждава в продължение на половин година да си направя регистрация. Така той се оттърва от мен и постоянните ми питанки, като ме набута на вас. ;)

А знаете ли защо останах? Допадна ми отзивчивостта и бързата реакция на потребителите, както и това, че съществуват точно установени правила, на чието спазване се държи.

Така че много трябва да ме разсърдите, за да се махна от тук. Но дори и да успеете, защото аз съм сръдла, отново нямате шанс да ви напусна, понеже бързо ми минава. :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсих различни неща - някой път текстове на песни, друг път информация за нещо друго - и все ми излиза някоя тема от форума, чета си аз тази тема - и дотук. Вече на третото влизане реших да видя що за форум е това и отворих началната страница - гледам най-отгоре Софтуер, Хардуер и т.н. и се отказах - не е за мен тука :ph34r: Все нямам търпение да дочета нещата докрай :)

И вече на петия път, когато Гугъл ме препрати към информация от форума, го разгледах подробно ... и оттогава това е мястото в Интернет, където прекарвам най-много време :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсех програми, и често се спирах тук.Също така ми направи впечатление какви ги дрънкат някои потребители, та влязох да ги поскастря :) Един от тях беше уважаемият Night_Raven

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...