Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам намерение да си поръчам от Али Експрес този смартфон-New Original Letv Cool 1 Mobile Phone Octa Core 5.5" FHD 4GB RAM 32GB ROM 4G LTE Android Dual Back Camera Fingerprint 4060mAh

Преди година и половина си взех от там МЕЙЗУ М2 мини и съм много доволен до сега,но ще го поднове с горепосчения. Но Ле го дават с 3ГБ и 4ГБ РАМ-искам съвет /тъй като не играя игри и не ползвам тежки програми/ дали има смисъл да доплащам за да е телефона с 4ГБ ПАМ или и 3ГБ РАМ е достатъчна за обикновено ползване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и на теб Ники,вече се убеждавам че 4ГБ РАМ няма да ми е нужна за обикновено сърфиране,ю-туб,фейс,вайбър,скайп,и обикновени игри като билярд,покерстарс,бридж,шах и батко Гугъл. Благодаря!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Иван Гошев написа:

Благодаря и на теб Ники,вече се убеждавам че 4ГБ РАМ няма да ми е нужна за обикновено сърфиране,ю-туб,фейс,вайбър,скайп,и обикновени игри като билярд,покерстарс,бридж,шах и батко Гугъл. Благодаря!

Ако отворите заедно половината от описаните програми и игри, определено ще имате нужда и от повече РАМ и от по-добър процесор.
Стига разликата в цената на модела с 3 и 4 ГБ РАМ да не е непосилна за вас, аз ви препоръчвам да вземете този с повече РАМ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мх май не отварям повече от 2ве-доколкото си спомням когато играя на 1на от игрите следя вайбъра и отговарям-толкова само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.