Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

От около 3 години търкалям една Bloody TL8, но боята му се изтърка а и ми омръзна да лепя гумата на десния бутон през 2 седмици. До скоро играех WoW, сега DIII, така, че се нуждая от мишка с повечко бутони.

Logitech G600

Razer Naga Chroma (Нормалната е по-евтина, но зеленото не ми е по вкус.)

UtechSmart Venus (Не се предлага в България, но съм склонен да я поръчам от немския/английския амазон.)

Хвърлих и едно око на Corsair Scimitar, но е извън моя ценови диапазон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Също играя ММО-та, но си поръчах G502, живот и здраве да дойде ще я коментирам. G600 ме притеснява, че е като клавиатура - прекалено много бутони, помисли колко скила/макрота ти трябват на мишката и така реши колко бутона да е.

п.п.

Прочети темата, колегите не хвалят Рейзър особено и си напиши максимален бюджет за да получиш по - точни съвети.

Редактирано от Bazrud (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Забелязах, че хората не харесват Razer особено, но я има на промоция за 150лв + 3 (произволни?) стийм игри, та затова ми грабна вниманието. Линк

Бюджета е относителен, понеже нямам проблеми да поръчам нещо от Амазон ако излиза по - евтино, но общо взето не искам да превишавам 120лв.

Що се отнася до бутоните - Колкото повече, толкова по - добре. Използвам доооста макрота. G502 е доста привлекателна, но и липсват допълнителните бутони.

п.п.

И Logitech-а и UtechSmart-а са по 40$ в момента.

Редактирано от Pavel Kovachev
    ГраматикЪ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За 40 долара G600 е отличен избор цена/качество + добрите отзиви в Амазон, другите мишки, които имат на Corsair, Razer и Roccat са на по-висока цена.

Да уточня правя избора си от това, което чета на хартия не от собствен опит. На тези модели бих се спрял ако си търсех мишка със "странична клавиатура" :) и може би тази, ако някой може да ти даде информация за нея...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз съм се спрял на Logitech-а за сега, но пък открих нещо интересно. 

Ребранд на UtechSmart-а. Даже пише UtechSmart на кутията. Доставката е безплатна и мога да накарам китайчето да напише по-ниска цена, което, ако митничарите са на кеф, ще смъкне цената наполовина.

Редактирано от Pavel Kovachev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.